دولت فقط به فروش 15 میلیارد دلار از 31 سال اوراق قرضه. اما آنچه که در واقع است که یک باند ؟

وجود دارد بوکس بعد از فروش و وجود دارد این هفته را با عجله بسیار نقد کردن سرمایه گذاران از جان گذشته برای دریافت یک تکه از این هفته نادر 31-سال دولت اوراق قرضه حراج.

چه یک باند ؟ چه یک باند حراج ؟ ما به کسانی که در مدت کوتاهی.

اول فقط می دانم که دولت دریافت$36.8 میلیارد دلار از مناقصه 20 میلیارد دلار از آنها در عرض چند ساعت از افتتاح دو روز حراج در روز دوشنبه.

آن را به حال شده است که مایل به حرکت 15 میلیارد دلار است و می تواند نقل مکان کرد که در آنجا دوباره.

15 میلیارد دلار باعث می شود آن را سوم بزرگترین باند فروش در استرالیا از تاریخ است. دو بزرگتر بودند اخیر – a 19 میلیارد دلار در ده سال bond فروش در ماه مه و یک $17 میلیارد و پنج سال bond فروش در ماه جولای.

هر فروش تورهای دولت پول آن را نمی خواهد که به پرداخت برای پنج یا 31 سال در نرخ بهره است که تا زمانی که به تازگی شده اند که شصت و نه کم.


ادامه مطلب: بیش از یک رای قطع: پشت بانک مرکزی سه نقطه طرح


31-سال باند رفت و برای 1.94%. که به معنی خارجی و استرالیا سرمایه گذاران خریداری شده که آنها (از جمله استرالیا سوپر بودجه) آماده شد به قبول کمتر از معمول نرخ تورم را تا 2051 در بازگشت به طور منظم دولت تضمین شده بهره چک.

سرمایه گذاران که خرید اوراق قرضه ده ساله آماده شد به قبول تنها 0.92% در هر سال سرمایه گذاران خریداری شده که پنج سال اوراق قرضه تنها 0.40%.

چه یک باند ؟

حتی اوراق قرضه معامله گران برای پیدا کردن آن سخت به دریافت یک دسته در چه اوراق قرضه هستند. در رمان خود Bombardiers نویسنده Po Bronson می نویسد: در یک صحنه که در آن یک پیوند گر حاضر به هر کار بیشتر و مطالبات به دیدن واقعی باند “هر نوع اوراق قرضه”.

او می گوید رئیس خود او نمی تواند به فروش اوراق قرضه “اگر او هرگز دیده می شود یک”.

مانند بسیاری از چیزهایی که استفاده می شود به وجود فیزیکی آنها در حال حاضر به طور عمده اعداد بر روی صفحه نمایش اما آن کمک می کند تا یک تصویر دریافت کنید.

این یکی از ما 27 سال باند از سال 1945.

این جو I. Herbstman یادبود مجموعه

بزرگترین بخش از مقاله است یک وعده به بازپرداخت 1000 دلار هزینه در 27 سال زمان است.

کوچکتر مستطیل به نام کوپن و هر سال مالک می تواند پارگی یکی کردن و آن را به 2.5%.

اگر مالک می خواهد به فروش اوراق قرضه به شخص دیگری (و اوراق قرضه معامله می شوند در همه زمان ها) خواهید بود آن را به فروش می رسد با یک کوپن از دست رفته پس از یک سال دو کوپن های از دست رفته پس از دو سال ،

زمانی که میزان سقوط قیمت ها افزایش می یابد

قیمت اوراق قرضه متفاوت خواهد بود با آنچه اتفاق می افتد به نرخ بهره. اگر آنها در حال سقوط, موجود, پیوند, ارائه بازده در نرخ های قدیمی تبدیل خواهد شد گران تر است و می تواند در سود است. اگر آنها به یک موجود باند تبدیل خواهد شد به ارزش کمتر و به فروش در از دست دادن.

آن منجر به سردرگمی است. زمانی که اوراق قرضه نرخ سقوط قیمت اوراق قرضه افزایش یابد و بالعکس.


ادامه مطلب: ‘منحنی عملکرد کنترل: بانک مرکزی برنامه ای برای زمانی که نرخ کاهش دیگر کار


برای نیمی از یک دهه در حال حاضر اوراق قرضه نرخ سقوط شده است. آنها کاهش یافته است بیشتر طول COVID بحران ساخت اوراق قرضه مضاعف سرمایه گذاری خوب است. آنها را superannuation funds و دیگران یقین در زمانی که همه چیز به نظر می رسد نامشخص و اگر نرخ همچنان به سقوط آنها در ارزش افزایش می دهد.

این کیفرخواست از زمان ما است که بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید آنها را. دولت از مدیریت مالی در حال رفتن به نیاز به فروش اضافی $167 میلیارد دلار بیش از سال آینده. با عجله به خرید نشان می دهد, آن می تواند فروش بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de