انشعابات لغو و یا به تعویق انداختن بازی در حال گسترده اعم از دنیوی ملاحظات در مورد رقابت جدی و بالقوه عواقب مالی برای ورزشکاران, تیم در لیگ ها و سازمانها و دهها هزار نفر از افرادی که در رویدادهای ورزشی است.

LeBron James, که می تواند از دست دادن حدود 400.000 دلار برای هر بازی لس آنجلس لیکرز بازی نمی ممکن است بسیاری از همدردی داده می شود ثروت خود را. اما وجود دارد پایین پرداخت می شود minor league baseball بازیکنان که نیاز به پول برای اجاره و غذا و کالج هاکی روی چمن تیم بستگی دارد که پول از NCAA بسکتبال مسابقات خود را برای تامین بودجه فصل است.

در گذشته های ورزشی کسب و کار تا حد زیادی ثابت کرده بود تا حدودی اثبات رکود اقتصادی. عمده ترین ورزش سازمان اب و هوای اقتصادی خرید اینترنتی از سپتامبر. 11 حملات تروریستی و بحران مالی در سال 2008.

مشکل در حال حاضر این است که به عنوان یک جرم رویداد کسب و کار ورزشی نمی تواند رخ دهد به دلیل خطر گسترش coronavirus آوردن همه چیز را به توقف screeching.

“این مهم تاثیرات گفت:” مایکل لینچ مدیر سابق بازاریابی ورزشی برای ویزا و دیرین مشاور ورزشی میباشد. “آنها هر دو اقتصادی بازدید و از دست دادن فرصت است.”

The Galleria Vittorio Emanuele shopping mall in Milan is nearly deserted on Tuesday, Mar 11, 2020. Commerce in Milan and throughout much of Italy has been reduced to a fraction of its usual activity due to the coronavirus pandemic. The New York Times

Galleria Vittorio Emanuele مرکز خرید در میلان تقریبا خالی از سکنه در شنبه Mar 11, 2020. تجارت در میلان و در سراسر بسیاری از ایتالیا شده است به کاهش کسری از آن معمول فعالیت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. نیویورک تایمز

برخی از تیم ها و لیگ ها ممکن است مفاد قرارداد و یا سیاست بیمه است که می تواند پوشش برخی از درآمد خود را از دست داده اما اثرات هر گونه توقف طولانی تاثیر خواهد گذاشت که خواهد آخرین طولانی پس از بازی از سر گرفته است.

“ورزش همواره بازو در اطراف شانه در پایان عمده تروما گفت:” اندی Dolich که زد عملیات کسب و کار برای ممفیس گریزلیز رزمندگان طلایی امور خارجه اوکلند و سان فرانسیسکو 49ers. “در حال حاضر ورزش است که درست در وسط آن است.”

در اینجا نگاهی به چگونگی coronavirus را تحت تاثیر قرار برخی از ورزش های اصلی سازمان.

NBA

بزرگترین خطر مالی برای لیگ از دست داده است و درآمد حاصل از تلویزیون های خود قرارداد. لیگ باعث می شود تقریبا نیمی از آن 9 میلیارد دلار درآمد از رسانه ها هزینه ها که بسیار مهم هستند را تقریبا به لیگ برتر. “این یکی از اندازه متناسب با تمام” گفت: Chris Bevilacqua که مذاکره های متعدد رسانه های عمده حقوق معاملات در ورزش است. “اما اگر شما نمی ارائه مجموعه ای کامل از مطالب وجود دارد کاهش حقوق.”

نیز وجود دارد که ضرر و زیان بالقوه از فروش بلیط. تیم باید اعلام نشده که آیا آنها را بازپرداخت بلیط و یا ارائه اعتبارات به سمت آینده خرید.

اما یک کلید ارائه در NBA کار قرارداد اجازه می دهد تا تیم را به خودداری از کمی بیش از 1 ٪ از حقوق بازیکن برای هر بازی تیم را از دست ندهید و این تیم نمی خواهد که به صرف پول در مسافرت و یا برگزاری بازی ها.

مارک Lasry که شرکت صاحب Milwaukee Bucks در صبح روز پس از تعلیق در بازی در ابتدا گفت که او انتظار می رود در این فصل به متوقف برای سه یا چهار هفته

“من فکر می کنم آن را صبر کنید و ببینید” Lasry گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه. بعد کمیسر NBA آدم نقره گفت: این امر می تواند حداقل 30 روز.

برخی از تیم ها مانند کلیولند کاوالیرز توافق کرده اند که برای جبران عرصه کارگران است. بازیکنان از جمله کوین عشق و Giannis Antetokounmpo را متعهد 100.000 دلار برای کمک به کارگران است.

NCAA

NCAA که لغو آن خیمه بسکتبال مسابقات خواهد شد و عواقب مالی رنج می برند که طنین انداز در دانشگاه ها در سراسر کشور است.

این انجمن به جمع آوری بیش از 1.1 میلیارد دلار در سال مالی با بیش از 1 میلیارد دلار است که در آینده از رویدادهای مهم و تلویزیون و بازاریابی حقوق هزینه. اما بدون توجه به آنچه مفاد اضطراری ممکن است وجود داشته باشد در تلویزیون قراردادهای ارتباط خاصی به دست حداقل بسیاری از ده ها میلیون دلار در فروش بلیط.

A soccer match at Riverside Park, where many courts and fields were going unused in the afternoon, in Manhattan, Mar 13, 2020. It was strange, thinking of sports as a threat, not a diversion from life’s problems. They shut down this week, one by one, starting at the top, now filtering to the bottom, for the protection of all involved from a new virus we don’t yet understand. The New York Times

یک مسابقه فوتبال در کنار رودخانه پارک که در آن بسیاری از دادگاه ها و زمینه ها داره استفاده نشده در بعد از ظهر در منهتن, 13 Mar سال 2020 است. این عجیب و غریب بود فکر ورزش به عنوان یک تهدید نیست یک انحراف از مشکلات زندگی. آنها تعطیل این هفته یکی یکی شروع در بالا در حال حاضر فیلتر کردن به پایین برای حفاظت از همه درگیر از یک ویروس جدید ما هنوز درک نمی کنند. نیویورک تایمز

برخی از انجمن بیمه نامه ممکن است کمک به کاهش تلفات و تا پایان مرداد ماه آن را به حال حدود 611 میلیون دلار دارایی از جمله حدود 474 میلیون دلار سرمایه گذاری است.

بسیاری از کالج های ورزشی مدیران گفت: NCAA تا به حال هیچ انتخاب دیگری و رابین هریس مدیر اجرایی لیگ آیوی گفت: او فکر کرد که مقامات بالا به حال همگانی سلامت بیش از پول است.

“مالی نیست فقط یک عامل” هریس گفت.

آنها خواهد شد. NCAA را پیچیده برنامه ریزی برای توزیع پول به کنفرانس لولا در اندازه بزرگ روی عملکرد تیم در مسابقات بسکتبال.

مدارس به طور کلی کسب واحد — در این سال ها به ارزش $282,100 هر یک از آنها به عنوان پیشرفت در این مسابقات حاصل واحد برای بسیاری از, اما نه همه آنها برنده بازی. کسانی که دلار در نهایت راه خود را به این کنفرانس که “تشویق” به اشتراک گذاری درآمد حاصل به همان اندازه در میان اعضای مدارس که با استفاده از پول به صندوق ورزشی که نمی توان زیاد یا هر گونه پول. آن هنوز روشن نیست که چگونه این سیستم کار می کنند بدون بسکتبال مسابقات و یا چه مقدار پول در دسترس خواهد بود برای توزیع.

“این بی سابقه است و قلمرو ناشناخته” گفت: Dennis توماس است که کمیساریای از اواسط شرق کنفرانس ورزشی از سال 2002.

NHL

شاید بیش از هر لیگ NHL بسیار آشنا با نحوه مدیریت از دست رفته بازی. Lockouts هزینه NHL کل آن در فصل 2004-05 و کاهش رطوبت به 48 بازی در 2012-13.

وجود دو تفاوت عمده بین این سال و این یکی. در طول lockouts NHL نیست که پرداخت آن بازیکنان خود قرارداد کار را شامل نمی شود ارائه NBA به کاهش حقوق.

همچنین در طول lockouts برخی از تیم ها می تواند از دست رفته را جبران درآمد با برنامه ریزی کنسرت دیگر رویدادهای ورزشی و خانواده نشان می دهد در عرصه خود را. نه این زمان.

موضوع دیگر: به دلیل هاکی نمی بزرگ مخاطبان تلویزیون در ایالات متحده آن را متکی بر فروش بلیط بیش از دیگر عمده ورزشی لیگ.

MLB

لیگ اصلی بیس بال است ابداع مدل های مختلف برای آن برنامه است که به تاخیر افتاد تا اواسط ماه آوریل در اولین.

تاثیر متفاوت خواهد بود از تیم به تیم است. این دریانوردان در سیاتل یکی از باغ زمستان از این ویروس ممکن است بیشتر مشکل نقشه کشی طرفداران بازگشت به خود در ورزشگاه از تیم های بازی در مناطق که کمتر از موارد. و برای رقابتی دلایل آن دشوار خواهد بود برای راه اندازی مجدد این فصل اگر برخی از MLB شهرستانها هنوز هم محدودیت در اندازه تجمعات به عنوان مورد در سان فرانسیسکو.

تیم که خود را ورزشی منطقه ای شبکه ها ممکن است به صورت یک دو-ضربه — بدون درآمد حاصل از بلیط و کمی محتوا برای شبکه های خود را هر چند هزینه های از کابل شرکت ها ممکن است ارائه یک کوسن های کوچک برای جذب ضربه. تیم های دیگر که در حال حاضر در حال از دست دادن پول می تواند تندتر ضرر و زیان است.

به عنوان بازیکن پراکنده از بهار آموزش حداقل برای چند هفته ممکن است آنها نمی پرداخت. تحت شرایط بیس بال یکنواخت بازیکن قرارداد کمیساریای می توانید تعلیق قرارداد در طول یک اورژانس ملی در آن بازی ها را بازی نمی کند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه بعد از ظهر.

NFL

در حال حاضر NFL است که حداقل فشار دادن مشکلات به این دلیل که فصل به پایان رسید و در فوریه. لیگ لغو آن جلسه سالانه در پایان ماه مارس.

بزرگترین تاریخ بلندی در تقویم این پیش نویس در پایان آوریل در لاس وگاس. این رویداد قرار است به بیرون آمدن حزب برای اظهارات که مجموعه ای برای شروع بازی در لاس وگاس به جای اوکلند در ماه سپتامبر. در حال حاضر لیگ است نه تغییر برنامه های خود را برای پیش نویس که در قرعه کشی ده ها هزار نفر از طرفداران به نوار. Mark Davis صاحب این اظهارات گفت: اخبار صبح دالاس که در لیگ “قرار نیست هر کسی در معرض خطر بیش از آن.”

تنیس و گلف

آن را خیلی زود به آنچه نهایی تاثیر خواهد بود در ATP, WTA, the PGA و LPGA. بسیاری بستگی دارد که آیا وقایع را می توان دوباره داده.

The floor of the New York Stock Exchange after the closing bell on Wednesday, Mar 11, 2020. The coronavirus pandemic has sent stock markets hurtling downward. The New York Times

کف بازار بورس نیویورک پس از بسته شدن بل در چهارشنبه Mar 11, 2020. این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال کرده است بازارهای سهام برخورد رو به پایین. نیویورک تایمز

بازیکنان تمام پیمانکاران مستقل و آنها ایستاده به از دست دادن میلیون ها نفر در مجموع اگر آنها نمی تواند رقابت برای پول جایزه. اما این موسسه خیریه شرکای PGA Tour ممکن است از دست دادن بیشتر است. اکثر مسابقات گلف متعلق به سازمان های غیر انتفاعی که به نوبه خود درآمد خود را به سازمان های خیریه محلی. مسابقات مطرح $204 میلیون دلار برای موسسات خیریه در سال گذشته است. هر یک از مسابقات را از دست داد ممکن است هزینه یک موسسه خیریه محلی یکی از آن مهم تر کمک های مالی.

ورزش رزمی

اواخر شنبه شب تاد duBoef رئیس جمهور Top Rank Boxing, در نهایت تسلیم به اجتناب ناپذیر است. او لغو مبارزه شب برنامه ریزی شده برای روز شنبه در Madison Square Garden, عنوان, توسط شکور استیونسون دفاع از خود ورزشکار پروزن کمربند.

او گفت که او پول برای بلیط هواپیما و اسکان برای حدود 100 نفر و هزینه های خاص برای رویدادهای مانند وزن در مراسم. اما بازنده واقعی در اینجا این مبارزان که تنها پرداخت زمانی که آنها به رقابت بپردازند.

“برخی از این بچه ها رو به پرداخت اجاره بها در ماه آینده, و آنها ممکن است نیاز به پول” DuBoef گفت. “ما در حال رسیدن به یک توسط یک پایه و اساس رسیدن به مبارزان و مشاوران به جای معیشت خود را.”

UFC شنبه شب دعوا از برزیل هنوز هم البته بدون فن. Dana White, UFC رئیس جمهور گفت که او تصمیم به رفتن پیش پس از مشورت با کاخ سفید است. آینده UFC حوادث می تواند تلویزیونی از UFC بدنسازی در لاس وگاس.

MLS و NWSL

فقط با استناد به تقویم, فوتبال آمریکایی لیگ بهتر از همتایان خود در بسکتبال و هاکی و ورزش های دیگر اگر ممنوعیت تجمع جرم گذشته به طور قابل توجهی طولانی تر است. لیگ برتر فوتبال فصل فقط آغاز شده و ملی فوتبال زنان لیگ هنوز به لگد زدن به تیم را برای بازی را از دست.

“در MLS آن 30 روز توقف و سپس ما را دوباره ارزیابی گفت:” مریت پالسون صاحب هر دو Portland Timbers و NWSL را پرتلند خار.

وجود دارد می تواند بیشتر weeknight بازی که اغلب بد برای حضور یا فصل می تواند کشش به ماه دسامبر است. لغو بازی مشکل ساز است چرا که هر دو لیگ بستگی دارد بنابراین به شدت در فروش بلیط به صورت درآمد.

دولت و دولت های محلی

کمتر مرئی-خرید اینترنتی از لغو اثر در دولت های محلی در ورزشگاه مقامات و تیم های که اوراق قرضه صادر شده برای کمک به پرداخت برای ورزشگاه هزینه های ساخت و ساز.

شهرها و ایالات متحده نیز چشم پوشیدن جمع آوری مالیات بر درآمد در حقوق بازیکن و یا فروش مالیات و هزینه های تولید در داخل و اطراف استادیوم و عرصه از جمله در پارکینگ.

با عرصه و استادیوم بسته ده ها هزار نفر از کارگران پاره وقت که پرداخت دستمزد با هیچ مزایای دیده اند حقوق خود را ناپدید می شوند. آنها بریزید آبجو و کوره سگ داغ در خدمت مواد غذایی در سوئیت لوکس اسکن بلیط در گردان کار در پارکینگ و تامین امنیت اجرای scoreboards و تجهیزات روشنایی و تمیز کردن اتاق رختکن.

در یک ساختمان با 20000 کرسی حدود 300 نفر از کارگران خواهد بود پشت امتیازی شمارنده و هاوکینگ نوشیدنی در می ایستد. غذا purveyors و تامین کنندگان نیز رنج می برند.

سوال بزرگ این است که چگونه به سرعت طرفداران احساس امنیت خواهد به اندازه کافی برای شروع و حضور در بازی دوباره.

“پس از بیس بال اعتصاب وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا طرفداران قرار بود برای بازگشت به این دلیل که آنها تغذیه گفت:” کریس بیگلو مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مشاور. “متفاوت است در حال حاضر به دلیل وجود ممکن است طرفداران که نمی خواهید به کنار طرفداران دیگر.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de