مبارزه با نیروی پشت bushfire تلاش بازیابی

مایل است اعتماد به نفس او را در جای خود قرار داده یک بنیان قوی برای “طولانی” تلاش بازیابی که در پیش روست. “اما این تنها آغاز راه” او می گوید. “این خواهد بود که سال ها و سال ها از کار … راستش [این گذشته 100 روز] شده اند یکی از چالش برانگیز ترین چیزهایی که من تا کنون انجام می شود اما یکی از مهمترین و با ارزش به عنوان خوبی است. این واقعا یک امتیاز برای من است.”

زمانی که او برای اولین بار پا به بازیابی نقش در ژانویه 6 سرعت بود “غیر قابل باور” او به یاد می آورد این هفته است. او و یک تیم کوچک در ابتدا فشرده به کتابخانه و اتاق جلسه در RFS ستاد مبارزه برای فضا در میان سر و صدا از بسیاری از آژانس های تیم به طور موقت بر اساس وجود دارد.

High flyer: Mick Willing travelling the state as part of his role heading up the bushfire recovery efforts.

High flyer: میک مایل سفر دولت به عنوان بخشی از نقش خود به عنوان تا bushfire بهبود تلاش.اعتبار:سام Scotting

“آن را به طور کامل و کاملا جدید. ما خارج از محدوده آسایش ما برای اینکه کاملا صادقانه. من به معنای واقعی کلمه بود رفتن از یک اتاق به اتاق در تلاش برای پیدا کردن فضا برای راه اندازی و صحبت کردن با مردم را خواستار” او می گوید که صبح سیدنی هرالد.

باران که می آیند و douse آخرین آتش سوزی هنوز سه هفته دور. شعله زده جوامع در شوک بودند. با هزاران نفر بی خانمان و 2448 خانه رفته مبرم ترین چالش بود به انجام چه بود بلافاصله لازم برای حفظ زندگی و سلامت: مردم تحت پناهگاه آنها را آب و غذا و سوخت و تهیه و تحویل علوفه به صورت سهام و روشن جاده ها و برقراری مجدد ارتباطات است.

مایل بلافاصله مورد آماده سازی برای ارتش رزرو گروه ارسال شده در توسط دولت فدرال تحت رهبری Garraway برای او توسعه یافته بسیار زیاد تحسین است.

“یکی از اولین چیزهایی که به ADF قادر به انجام برای ما بود این جلسه از جان گذشته نیاز به ایجاد یک مرکز توزیع در بتمنس بای به همه تن و تن کالا اهدا شد که در آینده هم کشیده شده و درست است.” مایل می گوید. که انجام شد در یک سرعت است که او را شگفت زده.

او همچنین مشغول به کار از نزدیک با اندرو Colvin, سر دولت فدرال ملی bushfire آژانس بازیابی و قبلی مربی حاضر است (Colvin استفاده می شود به رئیس پلیس فدرال استرالیا).

با هم جفت تصمیم دولت کمک مالی کسب و کار برنامه برای شرکت های کوچک تحت تاثیر bushfires در حال سقوط بود ، معیارهای بیش از حد باریک متمرکز بر کسانی که سوخته شده بود ، کمی وجود دارد برای کمک به کسانی که می خواهم نهفته در روش های دیگر مانند بزرگراه تعطیلی که خشک کنار جاده ای کوچک کسب و کار مالی خود را حیاتی.

“مردم توانستند آن را به طور مداوم با ما به خصوص جنوب” مایل می گوید. “این موضوع در سراسر تعریف از آسیب مستقیم و اندرو Colvin و من هر دو از شنیدن این داستان بر روی زمین; من به او گفت:” ما باید برای تغییر این…[ ما] قرار دادن مقدار زیادی از کار به جمع آوری شواهد و قانع کننده هر دو دولت های ایالتی و فدرال است که آنها تا به حال به دوباره این.”

تغییرات حاصل را دیدم 15,000 برنامه های کاربردی برای کسب و کار کوچک جدید bushfire حمایت از کمک های مالی به ارزش 10 ، 000 دلار در هر, با 150 میلیون دلار به outlaid در سراسر نزدیک به 30 دولت محلی مناطق.

Barilaro میسازد مقدار اعتبار برای این کار در حاضر ، “اگر آن را برای میک دفاع [تغییرات] انجام این کار تبیین آن و طراحی آنچه در آن می تواند مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است” او می گوید.

Barilaro قبلا چند معاملات با دستیار کمیسر پلیس است که در دوببو متولد شده و پرورش داده است.

“اما او بوده است یکی از این سکوت قهرمانان در ذهن من آرام achiever پشت هر کس دیگری که می شود زرق و برق و یا ذکر” معاون نخست وزیر می گوید. “من ساخته شده یک دوستی با او را از این.”

مایل به نوبه خود می پردازد ادای احترام به دست راست او دستیار در طول بهبودی تلاش Marg Prendergast سابق ارشد گروه حمل و نقل رسمی است که به عضویت این سازمان جدید به رهبری Fitzsimmons.

در این هفته تنها 14 آتش-افراد مبتلا بودند در محل اقامت اضطراری را از اولیه 8000 تا همه حاضر می گوید. تقریبا 1000 خواص پاکسازی شده اند و او انتظار دارد که منجر اپراتور Laing o’rourke (که به شدت subcontracting به محلی) برای دریافت بخش عمده ای از کار انجام می شود تا پایان ماه آینده.

یک کشف شگفت انگیز او ساخته شده بود و تعداد زیادی از مردم که می خواستند برای ادامه زندگی “خارج از شبکه” حتی پس از آتش سوزی در نوردید. “این یک موضوع” او می گوید. “ما در حال همکاری با دولت های محلی در سراسر آتش-مناطق آسیب دیده … برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای به دست آوردن مردم به محل اقامت شده است که در طبقه بندی و مجاز.”

Barilaro آن را می بیند به عنوان یک مشکل بیش از حد. او می گوید: او با تعجب به یاد بگیرند که برخی از 27 درصد از خانه های از دست رفته در طول آتش سوزی ایجاد شد. “این یکی از چیزهایی است که گیر کرده با من که من نیاز به انجام برخی از کار بر روی.”

Fitzsimmons که اشغال مرکز مرحله از طریق آتش نشانی تلاش در حال حاضر طول می کشد بیش فاز بهبودی از مایل. او می گوید: “مقیاس و پیچیدگی” از کار پیش بی سابقه است و او را “ساخت عظمت کاری که میک و این تیم شده اند و کنار هم قرار دادن.”

حاضر معتقد است که “مبانی در حال حاضر وجود دارد برای انعطاف پذیری NSW برای ساخت در آنچه که ما با بازیابی فاجعه ، و یادگیری از خوب و بد است که ما را از طریق رفت. و واقعا اطمینان حاصل شود که در دراز مدت اقتصادی و اجتماعی بهبود همچنان ادامه دارد.”

مایل کارکنان شاغل تحت پرچم NSW, فاجعه, بهبود, خواهد, در حال حاضر برابر به انعطاف پذیری NSW به عنوان سابق دفتر مدیریت اضطراری.

Fitzsimmons اما باید خیلی بیشتر از bushfire بازیابی در بشقاب خود را. او حواله از برتر گسترش یافته است که شامل مداوم تاثیر COVID-19 همه گیر به علاوه هر چه تازه حوادث ممکن است در اطراف گوشه.

“ما هرگز تا به حال بسیار اختلال و دررفتگی به جوامع در سراسر کشور” Fitzsimmons می گوید. “وجود دارد که فقط در ترکیبات شده حوادث بیش از 12 ماه گذشته. وجود دارد یک دسته از مردم تحت تاثیر وحشتناکی به خشکسالی. ما در حال اجرا از آب در ژوئیه و اوت در بسیاری از مناطق در NSW. پس از آن آتش رسید و پس از آن برخی از مناطق کردم طوفان و سیل. در حال حاضر ما شاهد COVID-19 مؤثر در همه.”

آژانس او کار او می گوید می خواهد به انجام “برنامه ریزی و هماهنگی در سراسر انواع بلایای طبیعی که آیا آن بلایای طبیعی یا انسانی ناشی از بلایای طبیعی و یا سایر موارد اضطراری. و [نظارت] برنامه ریزی آمادگی و توانایی را امتحان کنید و جلوگیری و کاهش کسانی که همه چیز”

او شامل در تعریف بهبود “rebounding جسمی و عاطفی و روانی از عمده مخل حوادث. بنابراین انعطاف پذیری نسبتا گسترده ای بزداید.”

Fitzsimmons’ نقش جدید تعبیه شده است او در قلب دولت, شبکه های برق. و همچنین به عنوان کمیسر انعطاف پذیری NSW, او طول می کشد مقام معاون وزیر برای مدیریت اضطراری در گروه نخست وزیر و کابینه گزارش به رییس این بخش و به Gladys Berejiklian.

او همچنین در ادامه گزارش به طور مستقیم به Barilaro که اصل وزرای حمل bushfire بازیابی. در بالا از آن, او یکی دیگر از گزارش خط دیوید الیوت در دومی ظرفیت به عنوان وزیر امور خارجه برای خدمات اضطراری است.

Assistant Commissioner Mick Willing and recovery agency chief Andrew Colvin discuss clean-up measures at a bushfire-ravaged town.

دستیار کمیسر میک حاضر و آژانس بازیابی رئیس اندرو Colvin بحث در مورد تمیز کردن اقدامات در bushfire زدگان شهر.اعتبار:سام Scotting

به بسیاری از این به مانند یک گیج کننده پیچ و خم اداری. در عین حال اگر کسی قادر به موفقیت انتخاب کنید راه خود را از طریق آن خواهد بود Fitzsimmons تازه از کشمکش های متعدد سازمان های ایالتی و فدرال از طریق بدترین آتش بحران است.

او ممکن است یک چهره آشنا اما جدید آژانس خواهد بود ناآشنا برند در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

شهردار Eurobodalla شایر در سواحل جنوبی لیز Innes می گوید: “من فکر نمی کنم فرد به طور متوسط واقعا می داند آنچه که انعطاف پذیری NSW معنی و تا زمانی که ما می بینیم برخی از نتایج ملموس من فکر می کنم آنها خواهد بود نسبتا غیر plussed”

اما او می گوید: مردم را دیدم سابق RFS ارشد به عنوان یک “واقعا آرام و مداوم مجموعه ای از دست در چرخ” در آتش اضطراری و “من می دانم که او برگزار شد در راستا بسیار بالا.”

ساحل جنوبی کسب و کار بوده است شمارش را بر شکستن عید پاک برای جذب گردشگران به این منطقه است. در حال حاضر رزرو مجبور به لغو شود همه را دوباره و دوباره قصد بازدید کنندگان تبدیل به دور.

“ما کوچک و خرده فروشی کسب و کار رستوران ها و کافه ها که با شکوه Mogo باغ وحش در اینجا آنها فقط نابود شده است” Innes می گوید.

اکثر مردم پیدا کرده اند محل اقامت “و” او می گوید: و “پاک کردن به خوبی جریان دارد. ما واقعا باید برای سرپا ایستادن کردن و تمرکز بر روی اقتصاد ما از آنجا که ما در حال رفتن به نیاز به یک اقتصاد قوی بیرون آمدن از این و در حال حاضر هیچ کس می توانید ببینید که اتفاق می افتد.”.

NSW Bushfire بازیابی توسط اعداد

● اضطراری اسکان بیش از 8000 نفر از نوامبر

● تحویل بیش از 100 به طور کامل سرویس “غلاف” برای کسانی که مایل به ماندن در زمین های خود را پیش از بازسازی

● $150 میلیون تحویل در کسب و کار کوچک مالی

● بیش از 600 خواص پاک

● 70 میلیون دلار در ویژه فاجعه کمک های مالی به کشاورزان NSW

● ADF ذخیره پاک 3000kms از جاده و تحویل 630,000 کیلو علوفه 4.7 میلیون لیتر آب و 12000 لیتر دیزل

Fitzsimmons وعده به “خارج از خانه” را به عنوان به زودی به عنوان مستند سفر محدودیت برداشته می شوند.

قبل از این ویروس آمار او تا به حال یک RFS وداع تور برنامه ریزی شده است که می توانست او را بیش از همه دولت در طول ماه های آوریل و مه. به جای او خواهد ساخت یک تور از نوع های مختلف در کمیسیون نقش و بدون یکنواخت زمانی که این بیماری همه گیر را برطرف می کند.

“من قصد دارم برای شروع به هدف قرار دادن برخی از این مناطق به دیدن پیشرفت به گوش دادن به مردم و درک آنچه شکاف هستند و چه موانع باقی می ماند” او می گوید. “پیام این است که ما نمی خواهیم هر کسی که فراموش شده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net