فدرال رزرو را مجبور به انجام خیلی بیشتر از کاهش نرخ بهره به صفر متوقف وال استریت را coronavirus وحشت

فدرال رزرو است 0 2 در مبارزه با وال استریت را coronavirus وحشت ظاهری به تایید برداشت از بانک مرکزی ناتوانی جنسی.

فدرال ریزرو اولین تلاش برای آرام کردن چیزی پایین – نیم-نقطه تعجب کاهش نرخ در مارس 3 – با شکست مواجه شد زیرا بازار می دانستند تغذیه تقریبا از مهمات در کاهش نرخ. دوم آن تلاش در مارس 15 یک درصد کاهش در یک بسیار نادر آخر هفته عمل شکست خورده است چرا که به خوبی تغذیه در واقع از مهمات.

به عنوان یک استاد امور مالی می کند که تحقیقات در مورد نحوه تغذیه سیاست تحت تاثیر بازارهای مالی, من باور دارم که به ایجاد یک تفاوت واقعی در آنچه در بازار اتفاق می افتد که بانک مرکزی ایالات متحده نیاز به انجام آنچه در آن بود از یک دهه پیش به آرامش بازار: هر آنچه در آن طول می کشد.

و این بدان معناست که یک بار دیگر رسیدن به ناشناخته.

از برو بزرگ و یا رفتن به خانه

در طول 2008-2009 بحران مالی بازارهای بودند در سقوط آزاد برای ماه قبل از آرام بود ترمیم و دارایی مانند سهام شروع به بالا رفتن دوباره.

یکی از کارهای اصلی است که تغییر این بود که سیاستگذاران در نهایت نشان داد آنها آماده به انجام هر کاری که در آن زمان به بازگشت همه چیز به حالت عادی. دولت فدرال متعهد در مورد ایالات متحده$1 تریلیون دلار برای حمایت از بانک ها و خروج خودروسازان و ساحل تا وام دهندگان وام مسکن.

در همان زمان تغذیه نه تنها کاهش نرخ بهره از 5.25% به صفر اما به هر طریقی یک اقدام بی سابقه مجموعه ای از اقدامات در تلاش برای حفظ بازارهای اعتباری از تصرف کردن ساحل تا نقدینگی و تبدیل به وام دهنده از آخرین چاره برای انواع موسسات مالی. برای مثال تغذیه بزرگ برنامه خرید اوراق قرضه شناخته شده به عنوان کاهش کمی کمک تحریک اقتصاد با کاهش نرخ بهره انواع اوراق قرضه و وام. فدرال رزرو برگزار شد و بیش از 4 تریلیون دلار اوراق بهادار در این برنامه قله در سال 2015.

این سختی بوده است چند هفته در وال استریت. AP Photo/علامت Lennihan

علائم هشدار دهنده

امروز بازار در سراسر جهان در حال ساخت آن را روشن است که همه چیز در حال بدتر شدن و سیاستگذاران نیاز به انجام خیلی بیشتر به راحتی ساییده شده اعصاب از سرمایه گذاران.

این فقط سهام تانک. طیف گسترده ای از بازارهای اعتباری نیز در آغاز به دست گرفتن تا فقط به عنوان آنها در سال 2008. دو تا از بازارهای خاص نشان می دهد که چگونه همه چیز بد شده اند.

به طور معمول, هنگامی که جست و خیز سهام و اوراق قرضه صادر شده توسط بسیار قوی شرکت هایی مانند مایکروسافت و Johnson & Johnson چون آنها دیده می شود به عنوان یک پناهگاه درست مثل گنجينه ایالات متحده. اما قیمت های خود را پایین می رویم که بدان معنی است که عملکرد خود – که در واقع چیزی است که شرکت را مجبور به پرداخت به قرض گرفتن پول – در حال رفتن به سرعت.

به طور مشابه, بازار, برای, تجاری, مقاله در واقع بسیار کوتاه مدت شرکت IOUs – آغاز به دست گرفتن است. این است که برخی از امن ترین بدهی اطراف در درجه اول صادر شده با درجه بالا شرکت – و معمولا پرداخت در روز – برای خرید و یا موجودی را افزایش دهد. در سال 2008 و استرس در این بازار ناشی از اجرا بر روی وجوه بازار پول و فقط آرام زمانی که فدرال رزرو شروع به خرید تجاری کاغذ به طور مستقیم برای اولین بار در تاریخ آن است.

اگر مشکلات این ادامه را فشار جدی بر روی وام گیرندگان شرکت ها. همراه با لینک مستقیم شوک اقتصادی از آنچه که اتفاق می افتد این ممکن است منجر به ورشکستگی و اخراج های دسته جمعی و ساخت رکود حتی بدتر است. آن را نیز ارسال این پیام است که تنها پناهگاه امن برای سرمایه گذاران است که در صورت حساب های خزانه داری.

جلوتر از منحنی

تا کنون فدرال رزرو اقدامات کمک کرده اند برای حفظ بازار از تصرف ، اما در یک حرکت سریع بحران فدرال رزرو به نظر می رسد در واکنش به حوادث به جای تلاش برای آنها را پیش بینی کنند.

آخرین برش آینده, چند روز پیش از به طور منظم جلسه برنامه ریزی شده بود و همراه با برنامه ریزی برای خرید 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به طور موثر شروع مجدد برنامۀ تزریق پول به اقتصاد.

این یک شروع خوب است. اما فقط به عنوان در سال 2008 فدرال رزرو به احتمال زیاد مجبور به انجام همه چیز را هرگز قبل از انجام داده اند برای حل این مشکل است. که ممکن است شامل پیدا کردن راه های جدید برای نگه داشتن به طور کلی شرایط اعتبار از بدتر شدن. در غیر این صورت شوک اقتصادی از coronavirus همه گیر ممکن است تحمیل آسیب پایدار در کسب و کار و خانواده.

بحران می تواند پنجه در راه های مختلفی. من دفاع از یک رویکرد خاص. نکته این است که تغذیه نیاز به نشان می دهد بازار آن را درک جدی بودن این بحران و فقط به عنوان در سال 2008 خواهد بود که وام دهنده از آخرین چاره و انجام خواهد داد هر آنچه لازم است برای کاهش استرس مالی.

رئیس بانک فدرال جروم پاول مفید اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که بانک مرکزی بسیاری از ابزار در جعبه ابزار, اما او همچنین تاکید کرد آنچه در آن نمی تواند انجام دهد از نظر سیاست های مالی. اما بازار نیاز به شنیدن آنچه که فدرال رزرو می خواهد و نه چیزی از آن نمی تواند.

در سال 2002 او سلف بن برنانکه نکردم ایده “هلیکوپتر پول” است که در آن منابع تغذیه مقادیر زیادی پول نقد به مردم به طور مستقیم “را به عنوان اگر پول بود که توزیع شده یا پراکنده شده از یک هلیکوپتر.” برنانکه هرگز آن را انجام داد اما شاید پاول خواهد شد نیاز به.

در طول بحران مالی جهانی دولت ایالات متحده را ارسال چک به طور منظم مردم برای کمک به تحریک اقتصاد اما این در نهایت به اضافه کسری. تفاوت با تغذیه انجام چیزی شبیه به این است که می توان آن را “ایجاد پول از هوا نازک است که می تواند منجر به تورم بلکه به معنی آن عملا نامحدود است.

ما نشان می دهد پول

البته تغذیه نمی تواند پایان یک بحران بهداشت عمومی با یک موج از دست خود را. مهم نیست که آنچه در آن می کند, این بیماری همه گیر را هم به آباته شاید بسته به اینکه چگونه به خوبی آمریکایی ها به دنبال مشاوره از مقامات دولتی و سرپا ایستادن کردن.

و پاول راست: تغذیه به تنهایی نمی تواند جلوگیری از رکود است. آیا هر کسی می تواند انجام دهد بنابراین در این نقطه قابل بحث است اما حداقل محرک اقتصادی دولت از برخی از عظمت قطعا نیاز برای جلوگیری از آسیب بیشتر است در حال حاضر در نظر گرفته شود.

اما فدرال رزرو می تواند – و باید – پیدا کردن یک راه برای اطمینان بخشیدن به بازارهای مالی و جلوگیری از وحشت قبل از آن را از دست حتی اگر سهام همچنان به کاهش خود را به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد میزان شیوع در ایالات متحده آمریکا

قرار داده راه دیگر پاول نیاز به “به ما نشان می دهد پول است.”

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>