خالی KFC, اتانول گیاهان و Riverina شهرهای

پسر اندرسون که در کنار درب زندگی می کند به پیشنهاد توسعه گفت: 1.2 میلیون دلار پرداخت شده توسط این شورا بود “گزاف مضحک” قیمت نسبت به محلی ارزیابی دیده The Sydney Morning Heraldکه برآورد زمین در این منطقه حداقل $500,000 کمتر است.

گفت: “من می تواند به شما به من نام گذار زیرا من می خواهم او را به ارزش به جای من” آقای اندرسون گفت.

Moama landowner Guy Anderson said he was shocked the council had bought the land for the little-known company.

Moama ملک پسر اندرسون گفت: او شوکه شده بود این شورا خریداری زمین برای شرکت کمتر شناخته شده.اعتبار:کیت Geraghty

Moama مالکان گفت: آنها تا به حال هیچ ایده ای در مورد اتانول گیاه پیشنهاد می شود ساخته شده است در کنار خواص خود را تا زمانی که دریافت یک نامه از بین المللی شرکت مهندسی AECOM به نمایندگی از موری رودخانه انرژی در ماه مارس به دنبال بازخورد خود را در برنامه برای تبدیل گندم به unleaded بنزین.

کایلی Berryman, که در این نزدیکی زندگی می کند گفت که این گروه شگفت زده بود شورای صرف چنین میزان بالایی از ratepayers پول در راه است که ادعا شده است هیچ وسیع جامعه مشاوره.

“شده است وجود دارد عدم شفافیت و یا هر فرآیند با توجه به ارزش زمین پایین قرارداد اجاره این شرکت درگیر یا در معرض خطر به ratepayer بودجه,” او گفت:.

در پاسخ به پرسش از هرالد موری رودخانه شایر گفت: این شورا در بیانیه ای گفت: این مذاکره فروش زمین اما فروش منوط به برنامه ریزی رضایت بودن به دست آمده برای ساخت یک اتانول گیاهی و biodigestor در سایت.

“این کارخانه با استفاده از جدید سازگار با محیط زیست فن آوری در یک به طور کامل محصور فرایند مداوم است که پس از اتمام خواهد کرد ارائه 50 دائم شغل های محلی با اضافی 250 شغل در جریان در اثر به بخش های دیگر جامعه کسب و کار” شورای گفت.

“متاسفانه بر خلاف سیدنی و بزرگ منطقه ای مراکز روستایی کوچک در جوامع مانند Moama باید به کار سخت تر و در راه های خلاقانه برای جذب توسعه و ایجاد محلی مهم شغل است.”

این بیانیه گفت که این شرکت ارائه شده به نمایندگان انجمن ها در تعدادی از موارد: “تنها زمانی که این موضوع مورد بحث قرار گرفته در بسته شورای زمانی است که مسائل مورد بحث در نظر گرفته شد به یک ‘تجاری, اعتماد به نفس,’ طبیعت است.”

در طول یک جلسه شورای روز سه شنبه شورای توماس Weyrich اعتراض در برابر این موضوع در حال رسیدگی محرمانه.

“من باور وجود دارد که برخی از مسائل جدی با کل این حماسه از خرید زمین و دیگر مسائل مرتبط با این بلوک از زمین” او گفت:. “این باور من است که ما در حال ایستاده بر روی لبه یک صخره.”

Colonel Sanders' face still adorns the windows of the old Kentucky Fried Chicken building in Deniliquin.

سرهنگ ساندرز’ چهره هنوز هم زینت ویندوز از کنتاکی مرغ سرخ شده ساختمان در دنیلیقوین.اعتبار:کیت Geraghty

شورای نظارت بر شهرهای مرزی در جنوب غرب نیز مورد تایید $900,000 سرمایه گذاری به موری رودخانه انرژی در ازای وام مسکن از ویکتوریا ملک در مارس 2019.

این می آید به عنوان مردم محلی نامشخص است که آیا مدتها در انتظار 90 میلیون دلار اتانول گیاهی در دنیلیقوین – توسط شرکت های مختلف با همان مدیران – اقدام خواهد شد.

موری رودخانه انرژی مدیر گرگوری فین که ذکر شده است خود را سهامدار آدرس و قبلا خود را کارگردانی آدرس به عنوان خالی KFC با استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون اروپا گفت آنها خواهد بود رفتن پیش با دنیلیقوین اتانول گیاهی “اما نه فقط در دقیقه” داده گسترده تر از بحران اقتصادی است.

آقای فین گفت: Moama سایت شد بهتر قادر به تحویل محصول خود به بندر ملبورن برای صادرات است.

بی هوازی digester مصرف زباله های سبز به نوبه خود به کود مایع.

“ما آن را به عنوان یک کسب و کار مثبت. این فناوری جدید ما را ببینید ارزش افزوده در کنار آن به عنوان داشتن پتانسیل عظیم برای جامعه,” او گفت:.

او گفت: KFC خواهد بود که آنها استفاده می شود که تلاش در نهایت رفتم جلو.

عامل املاک و مستغلات محلی جف Shand که صاحب این سایت گفت: این شرکت با اجاره بخشی از KFC ساختمان از او: “آنها مردم را در وجود آنها فقط می آیند و بروید.”

موری رودخانه انرژی آخرین تکرار از شرکت های مرتبط با گروه های مشابه از مدیران که پیشنهاد راه اندازی اتانول و یا کارخانه هاضم بی هوازی در Junee نزدیکی Wagga Wagga; در نزدیکی جیلان در ویکتوریا; و Longford در تاسمانی.

آقای فین گفت: دلیل دیگر پروژه های نشده بود جلوتر رفته بودند با توجه به طیف وسیعی از عوامل: “ما در برخورد با افراد مختلف داشتیم و دیگر همکاران. این هیچ ارتباط آنچه به کسانی که برنامه های کاربردی دیگر.”

Mr Anderson on his land, with the site of the proposed plant in the background.

آقای اندرسون در زمین خود با سایت پیشنهادی گیاه در پس زمینه.اعتبار:کیت Geraghty

در دنیلیقوین گیاهی تایید شده توسط دولت در سال 2016 هر چند آقای فین اذعان کرد آنها هنوز هم قفل کردن پشتوانه مالی: “ما توافق روی میز بنابراین ما بسیار با اعتماد به نفس.”

مردم محلی باید در مورد زنده ماندن اقتصادی داشتن به سبد خرید مقادیر زیادی از آب و گاز به Moama و دنیلیقوین سایت. آقای فین گفت که او تحقیق راه های جبران هزینه های.

در مکاتبات دیده هرالدMs Berryman خواسته شورا اگر آن را به حال تایید این شرکت تا به حال از این ظرفیت برای انجام Moama پروژه.

موری رودخانه شورا مدیر کل Des Bilske پاسخ داد: “این شرکت یک رهبر و ثبت اختراع دارنده در طراحی و ساخت بی هوازی biodigestion فناوری و شورای راضی است که این شرکت واجد شرایط برای تکمیل این پروژه است.”

این شورا گفته است که جامعه را مشورت شود یک بار در برنامه توسعه ارائه شده است.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de