Dystopian تجربه اسکی در نیوجرسی جدید رویای آمریکایی بازار

در 50 سال اسکی اولین سراشیبی اجرا از سال 2020 بود و هیچ چیز من تا کنون تجربه کرده بودند. 28-درجه حرارت و ماشین ساخته شده از برف آشنا بودند اما من به پایان رسید تا اسکی از طریق یک پنجره جعبه مستطیل شکل در زیر پل و چراغ های الکتریکی و نسبت به یک نقاشی دیواری از یک سوانک تسلیم اسکی.

من در بزرگ “برف” پیست اسکی سرپوشیده در جدید رویای آمریکایی Meadowlands یک مرکز خرید و پارک تفریحی در East Rutherford, New Jersey.

آیا قریب به اتفاق پروژه خواهد شد در واقع تحویل جمعیت و دلار که خود مروج پیش بینی باقی مانده است دیده می شود. هر چند تفریحات مانند برف و Nickelodeon جهان هستند و در حال اجرا بیشتر از بازار و فروشگاه ها و رستوران ها در ماه مارس است.

به عنوان یک مورخ و مشتاق اسکی باز چیزی پیدا کنم بنابراین نامطلوب در مورد رویای آمریکایی Meadowlands است ناهماهنگی که از نام آن و زمان اتمام آن است. درهای خود را باز هستند فقط به عنوان مراکز در سراسر کشور در حال بستن و به عنوان نابرابری اقتصادی و تغییر آب و هوا ارائه شده اند پس از جنگ چشم انداز رویای آمریکایی – متوسط اما واقعی و رفاه و زندگی بهتر برای همه و تجملات کمی مانند شنبه سفرهای اسکی که روشنتر جوانی من – همیشه سخت تر برای رسیدن به آمریکایی ها عادی است.

مراکز در حمایت از زندگی

گسترده ای رفاه در ایالات متحده پس از جنگ سال ساخته شده بود در مصرف ساخته شده ممکن است با دستمزد خوب – اغلب موفق به کسب توسط اتحادیه های کارگری – برای کار – و طبقه متوسط آمریکایی است. مراکز شروع در 1950s بودند مرکزی به این شرکت.

به عنوان مورخ Lizabeth کوهن اشاره, مراکز به سختی و شرکت کنندگان بی گناه در پس از جنگ اقتصاد: آنها خشک خریداران و فروشگاه و نشاط از شهری downtowns و حومه خیابان های اصلی. آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در مکان هایی مانند Newark, New Jersey در بر داشت خود را جدا از شغل و فرصت های خرید موجود در مراکز در حالی که شهرهای خود بودند sapped از مالیات بر درآمد.

رشد اقتصادی تعریف شده است که پس از جنگ رونق مبهوت در 1970s. هنگامی که آن را از سر گرفته و آن توزیع ثروت در راه است که تشدید نابرابری اقتصادی. توسط 1990s امنیت و تحرک اجتماعی است که آمریکایی ها یک بار طبیعی در نظر گرفته شده بود پژمرده.

مراکز در ضمن تجربه ثابت و آهسته به کاهش است. نابرابری اقتصادی منجر به تضعیف طبقه متوسط است که مدت طولانی در خدمت به عنوان مراکز’ پایه مشتری. سپس خرید آنلاین تضعیف آجر و ملات فروشگاه که پر از مراکز خرید است. توسط قرن 21, آینده بازار سنتی مرکز خرید بود لرزان در بهترین حالت.

نگاه هیچ بیشتر از سرنوشت میسی. این فروشگاه که به مدت طولانی در خدمت به عنوان یک “لنگر” برای صدها نفر از مراکز اعلام شده در Feb. 5 که آن را نزدیک 125 فروشگاه ها در مراکز خرید در سراسر ایالات متحده است.

Xanadu در مرداب نیوجرسی

با اینحال در Meadowlands رویای آمریکایی جعل ،

توسعه دهندگان زمین شکست در سال 2004 به صورت سلف خود یک مرکز در ابتدا لقب “Xanadu” پس از لذت گنبد در Samuel Taylor Coleridge شعر “Kubla Khan.” هر چند ساخت و ساز آن متوقف شد توسط 2008 رکود Xanadu دوباره متولد شد به عنوان رویای آمریکایی Meadowlands یک ما 5 میلیارد دلار توسعه ساخته شده توسط سه پنج گروه همان شرکت کانادایی است که ساخته شده در بازار آمریکا در مینه سوتا است. یک سری مشترک توسط WNYC NJ نور افکن و Bloomberg Businessweek توصیف رویای آمریکایی Meadowlands به عنوان “یک دخمه پرپیچ و خم آرایش وام خصوصی, باند, فروش, مشوق های مالیاتی و مالیه عمومی آژانس در ویسکانسین.”

اولین بخش از بازار در نهایت باز در سال 2019 پس از نزدیک به دو دهه از متناسب و شروع می شود. AP Photo/Julio کورتز فایل

اگر تامین مالی از رویای آمریکایی است بیزانس آن منطق ساده است. به عنوان مراکز خرید تعطیل به دلیل خرده فروشی آنلاین است که انحراف مسیر مشتریان خود رویای آمریکایی امیدوار است برای جذب مشتریان با ارائه سرگرمی بیشتر از فروشگاه ها.

بازار سازندگان تصور که پرداخت آن برای ورود جاذبه های مانند دریم پارک آب و برف – اولین سرپوشیده اسکی تپه در ایالات متحده خواهد بود که در قرعه کشی که به ارمغان می آورد بازدید کنندگان, که خواهد شد و سپس رفتن به صرف پول در فروشگاه ها. هنگامی که بازدید کننده به رویای آمریکایی تغییر از تفریحات برای این کار از خرید آنها باید آرایه ای از فروشگاه را انتخاب کنید اعم از برای همیشه لطفا برای 21 به هرمس که در آن pocketbooks هزار دلار فروش.

دریم پارک آبی در رویای آمریکایی Meadowlands. Kena Betancur/خبرگزاری گتی ایماژ

من شک و تردید در مورد بازار چشم انداز. اما فراتر از سودآوری آن وجود دارد برخی به هزینه های زیست محیطی.

فکر می کنم از مقادیر عظیم انرژی به بازار مصرف خواهد شد به نگه داشتن برف در 28 درجه در طول سال. و در دورانی که تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب دریا به ما یادآوری می کنند از اهمیت تالاب ها برای جذب باران و طوفان موج بازار برش خاموش و در عین حال یکی دیگر از قطعه ای از Meadowlands خروج از بازار و منطقه اطراف آن را بیشتر در معرض خطر سیل.

پوچی از جعبه بزرگ اسکی

اسکی باز در من نگه می دارد و بازگشت به مصنوعی شیب. گرمایش جهانی ممکن است برش به طول اسکی فصل است.

اما پاسخ به ساخت مصنوعی یخچال پیست اسکی در تالاب?

البته هوای سراشیبی اسکی است که به دور از سازگار با محیط زیست خالص. بد قطع مسیرهای اسکار mountainsides و در بسیاری از استراحتگاه اسکی با شیب جانبی مغازه و آپارتمان – ورزشی پیگیری طولانی پیش داد راه را برای توسعه املاک و مستغلات.

در عین حال از تمام رشته های ورزشی است که بالندگی در ایالات متحده در قرن گذشته اسکی ارائه شده به مردم از یک ترکیب خاص خود را از فضل لرزش و زیبایی های طبیعی است.

افزایش به حومه شهر که تعریف ایالات متحده در مرفه دهه پس از جنگ جهانی دوم بود که بسیاری از چیزها است. اما در بخشی از آن ابراز تمایل به زندگی نزدیک به طبیعت است. در حالی که آن را آسان به مسخره پس از جنگ حومه مناظر به عنوان “جعبه کوچک در دامنه کوه” ضربه به زندگی با درختان و چمن سزاوار برخی از همدردی. و برای کسانی که می خواستند بیشتر ماجراجویی در زندگی خود از پارو برف در زمستان و هرس چمن در تابستان اسکی ارائه یک استراحت روزانه از خرحمالی.

سراشیبی اسکی یک محصول پس از جنگ از رفاه و رویای آمریکایی هرگز به طور کامل فراتر از محدودیت های زمان خود بود. با وجود تعداد قابل توجهی از آمریکایی آفریقایی بازان آنها گنجانده شده در این تصویر عمومی – یک مشکل خلاصه در یک مقاله درخشان توسط مورخ آنی گیلبرت کلمن با عنوان “غیر قابل تحمل سفیدی اسکی.”

اما ورزش با اینحال پرورش جامعه است. کوچک و محلی تفریحی مدت طولانی است که بخشی از اسکی روی صحنه در منطقه متروپولیتن نیویورک جدید, انگلستان و کلرادو است. و صلیب کشور اسکی همچنان به ارائه طبیعی برف و سکوت زمستان جنگل بدون رسوخ از بالابر اسکی. رشد در backcountry اسکی در سال های اخیر است, در بخشی از یک واکنش در برابر شلوغ تفریحی و تمایل به اسکی untracked زمین.

بسیاری از اسکی کراس کشور که من به ارمغان می آورد به بی سر و صدا و مکان های از راه دور است که من هرگز در غیر این صورت رسیدن به. سراشیبی به من می دهد قله کوه مناظر و کنترل لرزش. برف فراهم می کند هیچ یک از این.

من سمت چپ رویای آمریکایی Meadowlands سر در گم. عضلات من ached خوش راه آنها معمولا پس از انجام اسکی, اما من احساس می کنم حس سهولت و رضایت که من دیپلم با یک روز خوب در خارج از منزل.

من به عنوان رهبری برای ماشین من که یک کارگر ساختمانی کارگر را به پایان برساند فروشگاه ها در زمان راهپیمایی خود را باز از من پرسید چه برف بود. به من گفت: آن متفاوت بود. او گفت که او دوست داشت به اسکی بود اما برنامه ریزی برای رفتن به گور کوه در Adirondacks. من به او گفتم که بهتر بود شرط می بندم.

[ دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>