این ‘داخلی تروریستی’ تعیین نمی خواهد متوقف کردن افراط گرایی

به عنوان سیاست آمریکا و گرما تا پیش از انتخابات ماه نوامبر آن را تعجب آور نیست که گروه های افراطی در سراسر طیف سیاسی در حال تبدیل شدن بیشتر فعال و درگیر در اعمال خشونت سیاسی.

تعداد فزاینده ای از دانشمندان و سیاستگذاران پیشنهاد می کنم این مشکل باید رسیدگی تعیین خشونت آمیز گروه به عنوان “داخلی تروریستی” سازمان.

مانند بسیاری از دانشجویان آمریکایی افراط گرایی, من موافقت می کنم که برخی از اعضای داخلی گروه های افراطی فراموش شرکت در اقدامات تروریستی با استفاده از خشونت برای گسترش ترس در میان هدفمند گروه از مردم با هدف ترویج اهداف سیاسی. با اینحال به عنوان کسی که مورد مطالعه دموکراسی’ پاسخ به تروریسم داخلی برای تقریبا 20 سال من معتقدم که از نظر قانونی تعیین داخلی گروه های افراطی به عنوان سازمان های تروریستی خواهد شد که منافع محدود اگر هر کدام در همه.

آنچه که تروریسم داخلی

وجود دارد و نه قانونی و رسمی تعریف یک داخلی گروه های تروریستی در این راه وجود دارد برای تروریسم بین المللی.

یک قانون فدرال و فرمان اجرایی ریاست جمهوری اجازه می دهد که دولت برای تعیین گروه های خارجی به عنوان سازمان های تروریستی. اکثر دانشمندان معتقدند که برخی از آمریکایی راست از گروه های درگیر در خارجی, درگیری و دیگران برقراری ارتباط با گروه های خارجی است. اما این کافی نیست به عنوان یک خارجی سازمان: آمریکا افراط گرایان دائمی ندارند لجستیکی و عملیاتی و رهبری دستگاه در خارج از کشور.

قانون یا حکم اجرایی می تواند تجدید نظر و یا جایگزین در راه است که پوشش مستقر در ایالات متحده قرار گرفتند.

اما مشکل واقعی این است که تعیین گروه های خاص به عنوان تروریست نمی کند در واقع محدود کردن تروریسم است.

ممکن است وسوسه انگیز به برچسب نقاب نفر در تظاهرات در سراسر ایالات متحده به عنوان ” داخلی تروریست ها باشد اما همیشه دقیق و این به آن معنا نیست خیلی. AP Photo/مایکل Dwyer

کمی بیش از حد سازمان

بسیاری از اعمال از راست خشونت مرتکب شده توسط افراد و نه گروه های سازمان یافته. این افراد ممکن است آزادانه در ارتباط با و یا شاید حامیان و یا آنلاین پیروان از جنبش راست. اما آنها معمولا کار به طور مستقل و بدون کمک یا دخالت از دیگران است. تحقیقات من نشان داده است که در بسیاری از موارد اعمال خشونت نیست حتی برنامه ریزی شده در پیش است.

در هر صورت دو شرکت بزرگ معاصر حرکات افراطی که جذب تماس برای تعیین آنها به عنوان سازمان های تروریستی را “boogaloo” جنبش بر حق و antifa در سمت چپ هر دو فاقد هر گونه سلسله مراتب یا مرکزی هماهنگی و بنابراین نمی متناسب با معیارهای رسمی سازمان است.

یک افسر پلیس هل antifa اثبات از راه در طول یک سال 2019 تظاهرات در واشنگتن ، ساناز Hockstein/برای واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

هیچ اثر واقعی بر روی عملیات

وجود چند سازمان است که در ایالات متحده تعیین شده به عنوان “تروریست ها” در طول سال از جمله حماس, حزب الله, فارک, Lashkar-e-Taiba و دولت اسلامی و گروه وابسته به آن است. نام به لیست افراد یک گروه و حامیان آن به برخی حقوقی اداری و مالی تحریم: آمریکایی ها که به آنها پول برای مثال می تواند به زندانی. غیر آمریکایی که تلقی اعضا می توان به اخراج از ایالات متحده آمریکا و یا تکذیب اجازه ورود به کشور است. بانک می تواند دستور به توقیف این گروه بودجه.

با وجود چند دهه در لیست هر چند بسیاری از این گروه ها هنوز شکوفایی. برخی از آنها حتی به اندازه کافی قدرتمند به غالب جنبش های سیاسی در مناطق خود و یا نگه داشتن قلمرو خارج از کنترل دولت های ملی است.

دیگران از این گروه به نظر می رسد به ناپدید شده اند اما واقعا نمی. Kahane چای به عنوان مثال یک اسرائیلی که سازمان حمایت از خشونت علیه فلسطینی ها در کرانه باختری به منظور اطمینان از یهودی کنترل از آنچه که اعضای آن در نظر گرفته بخشی از میهن یهودی. وزارت امور خارجه ایالات متحده تعیین شده آن را یک گروه تروریستی در سال 1997. Kahane چای است و دیگر عامل اما بسیاری از اعضای فعال در انجمن های دیگر ترویج مشابه ایدئولوژی و درگیر شدن در خشونت است.

مشابه دینامیک نیز قابل رویت در میان آمریکایی های افراطی جنبش. در کتاب من در آمریکا راست من توضیح است که پس از آریایی ملل برجسته ترین سفید برتری از آن زمان سقوط در اواخر دهه 1990 بسیاری از اعضای آن پراکنده پیوست و سازمان های دیگر. آمریکا راست جامعه بود و تا حد زیادی بی پیرایه.

همچنین در اواخر دهه 1990 بسیاری از کشورهای گذشت ضد شبه نظامیان قوانین به دنبال محدود کردن آمریکا شبه نظامیان جنبش در پی از سال 1995 در شهر اوکلاهما بمب گذاری توسط تیموتی مک وی که مربوط به میشیگان شبه نظامیان و گروه های مشابه در آریزونا. دولت قوانین ممنوع مردم از جمع آوری به تمرین نظامی-سبک آموزش, و تا به حال یک اثر محدود برای حدود یک دهه است. اما در 15 سال گذشته موج دوم انقلاب پدید آمده که در واقع به نظر می رسد بیشتر محبوب سازمان یافته تر و بیشتر قادر به اعضای بسیج از پیشینیان خود.

داخلی ترین گروه باقی می ماند غیر متمرکز و بدون ساختار رسمی حتی اگر آنها هماهنگ با افراد همفکر آنلاین. چند گروه هستند که سازمان یافته تر تمایل به تقسیم, ادغام و یا تغییر نام آنها اغلب. به نظر من که خیلی تکه تکه یک وضعیت برای هر رسمی تروریستی تعیین کرده اند بسیار استفاده کنید. یک راه حل بهتر خواهد بود برای پیشبرد سیاست های است که می تواند سرعت قطب بندی سیاسی و ضد توسعه عقاید در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de