Darknet – غرب وحشی برای جعلی coronavirus ‘درمان’? واقعیت این است که پیچیده تر (و قابل تنظیم)

Coronavirus همه گیر باعث شده است گزارش های غیر قابل تنظیم محصولات بهداشتی و درمان به فروش می رسد در وب است. این شامل بازار سیاه PPE غیر قانونی داروها مانند این به طور گسترده ای تبلیغ “معجزه” داروی کلروکين و جعلی COVID-19 “درمان” از جمله خون ظاهرا از بهبود coronavirus بیماران.

این معاملات باید یک بار دیگر با تمرکز توجه عمومی در این درک بخش از اینترنت است. نزدیک به یک دهه پس از آن آغاز شده و در حال استفاده در مقیاس قابل توجهی وب تاریک همچنان سودآور پناهگاه امن برای معامله گران در محدوده قانونی کالا و خدمات به ویژه مواد مخدر.

بازار سیاه تجارت در وب انجام شده است در درجه اول از طریق darknet بازار یا cryptomarkets. این anonymised سیستم عامل های تجاری که به طور مستقیم اتصال خریداران و فروشندگان از محدوده قانونی کالا و خدمات – مشابه مشروع تجاری وب سایت ها مانند eBay.

پس چگونه darknet بازار کار ؟ و چقدر غیر قانونی تجارت COVID-19-مربوط به محصولات است که اتفاق می افتد از طریق این فضاهای آنلاین?


ادامه مطلب: وب تاریک نیست کوچه تاریک: چرا فروشندگان مواد مخدر ببینید اینترنت به عنوان یک پر سود پناهگاه امن


نه رایگان برای همه

در حال حاضر وجود دارد بیش از یک دوجین darknet بازار در عمل. محافظت قدرتمند فن آوری رمزنگاری مقامات در سراسر جهان تا حد زیادی موفق به مهار رشد خود را. به طور پیوسته در حال افزایش نسبت به قاچاق مواد مخدر در سراسر جهان گزارش منابع داروهای خود را آنلاین. در استرالیا ما یکی از بالاترین غلظت darknet مواد مخدر فروشندگان سرانه.

بر خلاف باور عمومی cryptomarkets نیست “lawless فضاهای” آنها اغلب به عنوان در اخبار. بازار ممنوعیت وجود داشته باشد در تمام جریان اصلی cryptomarkets. جهانی ممنوع کالا و خدمات شامل: hitman, خدمات, قاچاق اعضای بدن انسان و خاموش شدن فیلم است.

اگر چه cryptomarkets دروغ خارج از قلمرو مقررات دولت هر یک از راه اندازی و نگهداری توسط یک مرکزی مدیر که همراه با کارمندان و یا همکاران مسئول بازار امنیتی حل و فصل اختلاف در بین خریداران و فروشندگان و شارژ از کمیسیون معاملات.

مدیران نیز در نهایت مسئول تعیین آنچه می تواند و نمی تواند به فروش می رسد در cryptomarket. این تصمیم به احتمال زیاد مطلع:

  • نگرش جامعه اطراف شامل خریداران و فروشندگان
  • میزان مصرف کننده عرضه و تقاضا برای برخی محصولات
  • درآمد یک سایت باعث می شود از کمیسیون های شارژ شده در معاملات
  • و درک “گرما” است که ممکن است جذب از اجرای قانون در تجارت به خصوص خطرناک و غیر قانونی کالا و خدمات است.

ادامه مطلب: روشن ‘dark web’


کارشناسان مشغول به وب تاریک

یک گزارش از دانشگاه ملی استرالیا منتشر شده در هفته گذشته به نظر می رسد در چند صد coronavirus-محصولات مرتبط برای فروش در سراسر ده cryptomarkets از جمله قرار است واکسن و پادزهرها.

در حالی که این مطالعه را تایید برخی بی پروا وب تاریک معامله گران در واقع بهره برداری از این بیماری همه گیر و به دنبال گول زدن ساده مشتریان این اطلاعات باید contextualised با یک زن و شوهر از مهم هشدارهای.

اولا تعداد خطرناک covid-محصولات مرتبط برای فروش در وب سایت نسبتا کوچک است. با توجه به این تحقیقات آنها حدود 0.2 درصد از تمام موارد ذکر شده. اکثریت قریب به اتفاق محصولات بودند کسانی که ما در حال حاضر با آشنا – به خصوص مواد مخدر مانند حشیش و MDMA.

همچنین در حالی که در این مطالعه با تمرکز بر محصولات ذکر شده برای فروش این به احتمال زیاد لیست محصولات که یا هیچ وجود دارد و یا در حال ذکر شده با خاص قصد فریب دادن مشتری است.

بنابراین فروش واقعی از جعلی کروناویروس “درمان” در وب است که به احتمال زیاد حداقل در بهترین حالت.

خود را تنظیم نهاد

تا کنون اغلب معامله محصولات در cryptomarkets هستند مخدر. کوچکتر فرعی بازار وجود داشته باشد برای دیگر محصولات از قبیل سرقت اطلاعات کارت اعتباری و جعلی هویت اسناد و مدارک.

این را نمی گوید که فوق العاده خطرناک و نگران کننده محتوا مانند سوءاستفاده مواد می تواند یافت نمی شود در وب است. نه این سایت که تجارت در جمله “محصولات” جدا از جریان اصلی cryptomarkets در بسیار به همان شیوه به اعدام محکوم شده paedophiles هستند جدا از جریان اصلی زندان جمعیت.

پس از شیوع کروناویروس, تاریک, وب سایت روزنامه نگار و نویسنده آیلین Ormsby گزارش برخی از cryptomarkets باید به سرعت اعمال ممنوعیت فروشندگان به دنبال سود حاصل از این بیماری همه گیر. مثلا زیر بود توییتی توسط یکی cryptomarket مدیر:

هر فروشنده گیر افتاد, شلاق کالا به عنوان یک “درمان” به coronavirus را نه تنها به طور دائم حذف شده از این بازار اما باید اجتناب شود مانند آنفلوآنزای اسپانیایی. شما در حال مصرف مواد مخدر از یک غریبه در اینترنت — تحت هیچ شرایط باید به شما اعتماد هر فروشنده است که با استفاده از COVID-19 به عنوان یک ابزار بازاریابی برای فروختن ملموس/در حال حاضر مشکوک کالا. من به شدت شک بسیاری از شما می گیرند که گه برای شروع, اما شما می دانید نادرست عمل است و هرگز نشانه خوبی و یک نشانه مطمئن به دور ماندن.

بنابراین به نظر می رسد با وجود فعالیت چند خطرناک اپراتورهای اکثریت قریب به اتفاق وب تاریک معامله گران فرمان روشن از بهره برداری از این بیماری همه گیر برای سود خود را. آنها چسبیده به تجارت در محصولات آنها واقعا می تواند عرضه مانند مواد مخدر.


ادامه مطلب: چه تاریک وب و چگونه کار می کند ؟


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de