‘منحنی است و دیگر تخت’: آلبرتا گزارش 8 مرگ و میر, 304 موارد COVID-19 پس جمعه

ادمونتون — آلبرتا تایید مقامات بهداشتی یکی دیگر از هشت مرگ و میر و 304 مورد جدید از COVID-19 پس از جمعه به عنوان استان هایش با افزایش میزان عفونت فعال.

پس از بیش از 28,000 آزمون استان اضافه شده 110 موارد جمعه 103 شنبه و 91 روز شنبه, افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت.

عفونت فعال افزایش یافته و به 1,430 بیش از آخر هفته. وجود دارد که 88 نفر در بیمارستان از جمله 17 در ICU.

“ما همچنان به شناسایی تعداد موارد در سراسر استان” Hinshaw گفت. “همانطور که ما در مورد اعداد روی منحنی است و دیگر تخت در آلبرتا.”

هشت جدید و میر آلبرتا تلفات به 186 پس از همه گیر مارس آغاز شد.

“این یک دلخراش شماره به گزارش” Hinshaw گفت.

پنج نفر از افرادی که درگذشت COVID-19 زندگی در خوب سامری سوتگیت مرکز مراقبت در ادمونتون که در آن وجود داشته است 78 فعال موارد — 61 فعال — و مرگ و میر 12.

در طول به روز رسانی Hinshaw گزارش آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی را بر عهده داشتند و کنترل امکانات, اما, Alberta مقامات بهداشت بعدها گفت که او نبود به روز رسانی در آخرین اطلاعات قبل از صحبت کردن.

“در حالی که رسمی و نظم را در سراسر عملیات در نظر گرفته شد كه در نهایت لازم است. دکتر Hinshaw داده نشده بود از این قبل به رسانه ها دسترسی” گفت: Alberta Health سخنگوی تام مک میلان.

ادامه مطلب: AHS کار با سامری خوب مراقبت از تاسیسات و نه در نظر گرفتن آن به عنوان COVID-19 مرگ و میر رسیدن به 12

کلگری و ادمونتون فعال موارد به صعود ادامه با 582 و 246 بود.

Hinshaw التماس کرد با بهره به پیروی از دستورات بهداشتی و آنها را تشویق به پوشیدن ماسک که در آن است مشکل تر برای حفظ فاصله فیزیکی از دو متر است.

“من می دانم که بسیاری از آنها خسته از شنیدن بگویم که COVID-19 نشده است. گاهی اوقات من خسته از گفتن آن” Hinshaw گفت. “حقیقت این است که COVID-19 هنوز اینجا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>