آشپزی اتحادیه نوادا طول می کشد یک پاس حمایت – در اینجا به همین دلیل است که ممکن است برنده استراتژی سیاسی

اعتصاب خط خارج کف دست کازینو توچال در لاس وگاس ثابت می شود یک بلیط برای بسیاری از دموکرات امیدوار هدف را انتخاب کنید تا یک رای یا دو پیش از نوادا قفقاز.

الیزابت وارن تبدیل شده تا با درخواست برای حمایت از کارگران خواستار قرارداد اتحادیه در حالی که همکار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن پیت Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer نیز یافت می شود در برنامه پر مشغله خود را برای دیدار با کارگران, ژست برای عکس و ابراز همبستگی.

یک نامزد قابل توجه با غیبت او برنی ساندرز. به این دلیل ممکن است مربوط به یک اخیر گرد و غبار-بین ورمونت سناتور کمپین و آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 شناخته شده در لاس وگاس به عنوان “آشپزی.”

نگرانی در مورد آسیب به سندرز و اشتیاق از رقبای خود را به کاری به نفع با آشپزی بر اهمیت این اتحادیه در نوادا است. علاوه بر این نفوذ سیاسی آشپزی دارای به عنوان یک مثال از اینکه چگونه اتحادیه می تواند رستگار در زمانی که قانونگذاران و politicans در حال کار برای محدود کردن حقوق نیروی کار.

به طوری که آشپزی پشتوانه در نوادا دموکراتیک حزبی? هیچ کس.

فلش نقطه در آشپزی تصمیم به حمایت از “مدیکر برای همه” طرح از سنسور. ساندرز و وارن.

در یک بروشور توزیع شده به اعضای این اتحادیه اعلام کرد که ساندرز’ طرح “end آشپزی بهداشت و درمان” – سخاوتمندانه صفر-معافیت طرح است که در خدمت 55,000 آشپزی و اعضای 70,000 وابستگان آنها.

برخی از ساندرز’ حامیان مقابله که اتحادیه خیانت کرده بود مترقی ارزش با حفاظت از اعضای خود را در حالی که به خطر انداختن بالاتر از استانداردهای مراقبت برای تمام خانواده های طبقه کارگر.

آنلاین مبارزه به سرعت تبدیل زشت است. این سناتور ورمونت انکار هواداران که “حمله به رهبران اتحادیه های کارگری” در یک مناظره تلویزیونی با نامزدهای دیگر, اما نه قبل از اینکه متهم توسط پیت Buttigieg بودن “در جنگ” با آشپزی.

آنلاین زد و خورد harkened به یک استعاره در مورد اتحادیه های کارگری است که بی وقفه در بهره برداری توسط کارفرمایان: که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد کارگران تنها خود را و قدرت خود را.

کدام طرف در حال اتحادیه های کارگری ،

به ویژه در اتحادیه قدرت در نوادا می آید در یک زمان بحث در درون جنبش کارگری بیش از این که آیا به آن نیاز دارد به نوبه خود به دور از “کسب و کار اتحادیهی” به منظور زنده ماندن. کسب و کار اتحادیهی که سازماندهی در اطراف اهداف خاص برای کارکنان به جای گسترده تر مبارزه طبقاتی بود که در غالب گرایش در جنبش کارگری در آمریکا هر چند خیلی از قرن 20th.

برخی از کار مورخان مانند نلسون لیختن اشتاین و دیوید مونتگومری نقطه به کسب و کار و اتحادیه های کارگری در گرايش به مراقبت از خود به جای سازماندهی جدید حقوقی واجد شرایط به عنوان یک دلیل اصلی برای کاهش جنبش کارگری به آن زمان نادر, نمایندگی فقط 6.2 درصد از بخش خصوصی نیروی کار از نزدیک به 35 درصد در 1950s.

آنها استدلال کرده اند که به منظور جذب بیشتر اعضای اتحادیه های کارگری نیاز به اتخاذ تاکتیک ها و استراتژی های جدید جنبش های اجتماعی و تبدیل شدن به درگیر در مبارزات سیاسی گسترده بر اساس تغییراتی که بر تمام کارگران نه فقط کسانی که در اتحادیه های کارگری.

در کتاب اخیر من استدلال می کنند که آشپزی پل این سنتی تقسیم بین کسب و کار و اجتماعی اتحادیهی.

اتحادیه موفق شده است با وجود نوادا بودن “حق کار” دولت که در آن کارکنان مجبور به پرداخت حق عضویت اتحادیه برای پیوستن به نیروی کار و دریافت مزایای. آشپزی رشد کرده است و عضویت در آن را با شعار مزایای که یک اتحادیه قوی می تواند مانند 24 ساعته مراکز بهداشت بازگشت-پرداخت جوایز بالغ بر صدها هزار دلار و حمایت هایی که دیده اند بازگشت از فسخ کارگران است.

در همان زمان پخت و پز ساخته شده است که مشارکت سیاسی یک بنای آن ارزش هر دو به اعضای خود و عموم مردم. در سال 2016 انتخابات اتحادیه زدم و در بیش از 250 ، 000 درب و کاربردی در گرفتن دموکرات ها انتخاب و به مجلس قانونگذاری ایالتی دفتر والی و ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان و سنا در نوادا است.

جنبش اجتماعی از جنبه های اتحادیه کار نیز دیده می شود در دیگر مناطق سیاست که آن را مورد استفاده برای مقایسه نامزدها: ساماندهی حقوق و اصلاحات مهاجرت. تغییر سیاست در مورد این مسائل به نفع اعضای این اتحادیه که شامل تعداد زیادی از مهاجران اخیر. اما آن را نیز کمک می کند بسیاری از دستمزد پایین کارگران در خارج از اتحادیه.

شجاع در Janus

رئیس جمهور تهمت ملی روابط کار هیئت مدیره به نظر می رسد بیشتر قصد پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن حقوق نیروی کار از گسترش آنها. و جنبش کارگری با آن روبرو عمده شکست در سال 2018 زمانی که دیوان عالی ایالات متحده حکم در Janus v. ASCME که nonunion کارگران بخش دولتی نمی تواند مجبور به پرداخت غرامت برای خدمات دریافت می کنند. پس از آن تصمیم, پخت و پز نشان می دهد که چگونه جنبش کارگری می تواند به خصومت کارفرمایان و سازمان های دولتی و دادگاه ها.

آن مواجه شده است این headwinds برای بیش از 80 سال در نوادا است. امروز آشپزی اعضای دستمزد و مراقبت های بهداشتی است که حسادت nonunion کارگران در صنعت مهمان نوازی. اما این استاندارد در آمد تنها به عنوان یک نتیجه تاریخی حملات و جنگ سخت مبارزات انتخاباتی با شرکت های چند ملیتی مانند MGM اقامتگاههای تفریحی و Caesars Entertainment.

دیگر محلی از آشپزی را پدر و مادر اتحادیه متحد در اینجا باید مورد حمایت ساندرز از جمله در بوستون. لس آنجلس محلی شرکت تایید شده ساندرز و وارن. اما آنها در کشورهای بسیار متفاوت با سیاست از نوادا است.

آشپزی همواره یک حس خوب که در آن رای دهندگان است در نوادا گاهی منجر اتحادیه برای حمایت جمهوری خواهان مانند سابق دو دوره فرماندار تگزاس کنی Guinn. و در آن موفق شده است در کمک به نگه داشتن نوادا آبی در سه انتخابات ریاست جمهوری مقابله با یکی از متغير پيشبين برای چگونه یک دولت به مجلس برای رئیس جمهور – که آیا یا نه آن را یک راست به کار قانون است. تحقیقات من نشان داده است بين حق کار قوانین در ایالات قرمز و یک رای برای کاندیدای جمهوری خواه برای ریاست جمهوری. در آخرین انتخابات نوادا و ویرجینیا بودند و تنها کشورهای باک که روند.

به دور از یک همه پرسی در مدیکر برای همه, آشپزی غیر تایید بازده تمرکز که در آن آنها آن را می خواهم: گرفتن بزرگترین مردم در انتخابات ممکن است به دیدار با اتحادیه اهداف مهاجرت اصلاحات, حقوق کارگران و بهتر مراقبت های بهداشتی. مخلوطی از کسب و کار و اجتماعی اتحادیهی ساخته شده است که آشپزی یک نیروی سیاسی در نوادا در حال حاضر می تواند به عنوان یک الگو برای سایر اتحادیه ها در پست-Janus عصر.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز است.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de