این COVIDSafe برنامه تنها با یک تماس با ردیابی گزینه است. این پیشنهادها تضمین حریم خصوصی بیشتر

پس از انتشار در پنج شنبه, کارشناسان و اعضای عمومی به طور یکسان مطرح کرده اند نگرانی های حریم خصوصی با دولت فدرال COVIDSafe نرم افزار تلفن همراه.

تماس با ردیابی برنامه با هدف توقف COVID-19 گسترش “ردیابی” تعاملات بین کاربران از طریق بلوتوث و هشدار به کسانی که ممکن است در مجاورت با یک مورد تایید شده.


ادامه مطلب: مبین: چه شده است تماس, ردیابی و چگونه آن را کمک به محدود کردن coronavirus گسترش یابد ؟


با توجه به نظر سنجی های اخیر راه اندازی شده توسط نگهبان 57 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها “نگران امنیت اطلاعات شخصی جمع آوری شده” از طریق COVIDSafe.

در آن coronavirus پاسخ دولت به یک فرصت طلایی برای ایجاد اعتماد عمومی است. وجود دارد راه های دیگر برای ساخت یک تماس با دیجیتال سیستم ردیابی برخی از خواهد بود که مسلما افزایش کمتر شک و تردید در مورد امنیت داده ها از نرم افزار.

همه چشم بر رمزنگاری

ترکیب پیشرفته رمزنگاری به COVIDSafe می داده اند شهروندان استرالیا ریاضی تضمین حریم خصوصی خود را به جای یک قانونی است.

یک تیم در کانادا دانشگاه مک گیل در حال کار بر روی یک راه حل است که با استفاده از “ترکیب شبکه های” برای ارسال cryptographically “درهم” تماس با ردیابی محل داده ها از طریق چندین سرور غیر متمرکز. این فرایند پنهان محل و زمان تمبر از کاربران فقط به اشتراک گذاری اطلاعات لازم.

این اجازه به دولت هشدار به کسانی که در نزدیکی یک تشخیص داده شود فرد بدون آشکار دیگر شناسه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی بازگشت به آنها را.

آن را در حال حاضر مشخص نیست چه استانداردهای رمزگذاری COVIDSafe استفاده به عنوان برنامه از کد منبع بوده است نه برای عموم منتشر شد و دولت شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار دارد این. هنگامی که کد های موجود محققان را قادر به بررسی و ارزیابی چگونه امن اطلاعات کاربران است.

COVIDSafe بر اساس سنگاپور TraceTogether نرم افزار تلفن همراه. کارشناسان امنیت سایبر کریس Culnane النور McMurtry, رابرت مرکل و ونسا تیگ که نگرانی های نرم افزار رمزگذاری استاندارد.

اگر COVIDSafe مشابه رمزگذاری استاندارد که ما آن را می دانم بدون کد منبع – این امر می تواند به اشتباه می گویند که برنامه داده های رمزگذاری شده هستند. به گفته کارشناسان COVIDSafe سهام یک گوشی مدل دقیق شماره در متن با دیگر کاربران که گوشی ذخیره این جزئیات در کنار اصلی کاربر مربوطه ID منحصر به فرد.

این TraceTogether تماس با ردیابی برنامه بخشی از سنگاپور تلاش برای کاهش گسترش COVID-19. اما با توجه به ABC کمتر از 20 درصد از جمعیت آن را دریافت. شاتر

سخت tech تکنیک برای حفظ حریم خصوصی

ما بر اساس حمایت گروه باز موسسه فن آوری است استدلال به نفع یک “دیفرانسیل حریم خصوصی” روش برای رمزگذاری تماس با ردیابی اطلاعات. این شامل تزریق آماری “سر و صدا” به مجموعه داده دادن افراد deniability قابل قبول اگر داده های خود را به بیرون درز برای مقاصد دیگر از تماس با ردیابی.

صفر-دانش اثبات یکی دیگر از گزینه است. در این محاسبات روش یک حزب (prover) ثابت می کند به طرف دیگر (تصدیق کننده) می دانند که ارزش یک قطعه خاص از اطلاعات بدون انتقال هر گونه اطلاعات دیگر. در نتیجه این امر “ثابت” اطلاعات لازم مانند که یک کاربر بوده و در مجاورت با و بدون آشکار کردن جزئیات مانند نام, شماره تلفن, کد پستی سن و یا دیگر برنامه های در حال اجرا بر روی تلفن خود را.

نه ابر اما هنوز هم موثر دستگاه

برخی از روش های تماس با ردیابی شامل تخصصی سخت افزار. Simmel یک پوشیدنی pen مانند تماس با ردیابی دستگاه. این طراحی شده توسط یک سنگاپور مبتنی بر تیم با حمایت کمیسیون اروپا نسل بعدی اینترنت برنامه. تمام داده های ذخیره شده در دستگاه خود را به طوری که کاربر کنترل کامل خود را ردیابی تاریخچه تا زمانی که آنها آن را به اشتراک.

این فراهم می کند شهروندان ردیابی beacon می توانید آنها را به مقامات بهداشت اگر تشخیص داده شود اما در غیر این صورت نه مرتبط با آنها از طریق تلفن و اطلاعات شخصی یا شناسه.

فرصت از دست رفته

پاسخ به COVIDSafe شده است متنوع است. در حالی که تعدادی از محبوبیت شده است امیدوار کننده پس از انتشار آن, آی فون, کاربران مواجه شده اند طیف وسیعی از مسائل مربوط به قابلیت های. پلیس فدرال نیز در حال بررسی یک سری از پیام های متنی کلاهبرداری گفته می شود با هدف گول زدن کاربران است.

دولت فدرال انتخاب نشده غیر متمرکز منبع باز و حفظ حریم خصوصی-روش اول. یک پاسخ بهتر به تماس با ردیابی شده اند که برای ایجاد واضح تر کاربر اطلاعات مورد نیاز و همکاری مشخصات (استاندارد اجازه می دهد فن آوری های مختلف و اطلاعات را به ارتباط برقرار کردن).

همچنین دعوت از بخش خصوصی برای کمک به توسعه راه حل های (حمایت peer review) می تواند تشویق نوآوری و ارائه فرصت های اقتصادی.


ادامه مطلب: COVIDSafe پیگیری برنامه بررسی: دولت از ارائه اطلاعات, امنیت, اما مسائل دیگر باقی می ماند


چگونه ما تعریف حریم خصوصی دارند ؟

اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق COVIDSafe اداره تحت قانون حفظ حریم خصوصی 1988 و امنیت زیستی تعیین 2020.

این حقوقی رژیم فاش کردن فاصله بین مردم و دولت را از مفاهیم “حریم خصوصی”.

شما ممکن است فکر می کنم حریم خصوصی به معنای دولت نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی خود را. اما قضاوت توسط آن رویکرد کلی دولت فکر می کند حریم خصوصی به معنی آن خواهد شد تنها به اشتراک گذاری اطلاعات خود را اگر آن را به معتقدات خود را به انجام این کار.


ادامه مطلب: داده های جدید حفظ قانون به طور جدی با حمله به حریم خصوصی ما – آن زمان ما در زمان اقدام


اساسا هنگامی که شما گفته ام دولت چیزی را گسترده طول و عرض جغرافیایی برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با استفاده از معافیت قانونی و مجوز ساخته شده است تا بیش از چند دهه. این است که چرا وقتی که می آید به امنیت داده ها ریاضی تضمین تهمت حقوقی “تضمین”.

برای مثال داده های جمع آوری شده توسط COVIDSafe ممکن است در دسترس های مختلف ادارات دولتی از طریق اخیر ضد رمزگذاری قانون کمک و دسترسی عمل می کنند. و شما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار نیست به درستی خود منزوی خود را بر اساس COVIDSafe داده است.

یک راست به احساس امنیت

حرکت رو به جلو ما ممکن است بیشتر تکرار تماس با ردیابی فن آوری در استرالیا و در سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی حمایت برای همکاری بین تماس با ردیابی نرم افزار به عنوان بخشی از جهانی virus پاسخ. و گزارش از اپل و گوگل نشان می دهد تماس با ردیابی به زودی ساخته شده را به گوشی خود را با سیستم عامل.

به عنوان ما نظر دولت چه بعد از انجام آن باید تعادل حفظ حریم خصوصی با ملاحظات سلامت عمومی است. ما نباید مجبور به انتخاب یکی را بر دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de