این COVID-19 همه گیر تشدید فشارها مواجه با زنان مراقبان

در این مرحله واضح است که COVID-19 تحت تاثیر قرار همه ما در حوزه شخصی و اجتماعی و در سطح جهانی است. اگر چه برخی از حالت عادی ترمیم شده است با از سرگیری قبل از COVID روزمره — مانند بازگشایی مراکز و پاسیو — برخی از افراد هنوز هم جدید خود را تطبیق پویایی خانواده و سازه ها در خانه.

کودکان در حال تحصیل در صفحه اصلی با توجه به بسته شدن مدارس و جوان, بزرگسالان در کالج و دانشگاه باید انتقال به صورت آنلاین و در خارج از دانشگاه آموزش.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر و بیشتر از آن در صورتی که از قبل موجود مسائل بهداشتی و توصیه به حفظ فیزیکی خود فاصله شیوه های.

مراقبت از دیگران

زنان انجام قریب به اتفاق بخش عمده ای از مراقبت در خانواده است. الگوی بسیار جهانی است که این امر منجر به گرفته شده برای اعطا به جای اینکه به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جامعه ایجاد آرایش. رسمی مراقبت در حال حاضر ارزش به عنوان نیروی کار در کانادا متن و زنان مراقبان که شرکت در این زمینه کار به رسمیت شناخته شده نیست برای مقدار و شدت کار را انجام می دهند.

عنوان دوم-سال دانشجوی دکترا در زمینه پیری, بهداشت و رفاه, تمرکز من این است که در بین نسلی جماع و مراقبت از مشارکت با افراد مسن و دختران بالغ خود را. در زمان COVID-19 و مراقبت و مشارکت در داخل و خارج از خانه تنها افزایش یافته است اما باید با مسئولیت بیشتر و تقاضا است.

بین نسلی جماع و ساندویچ نسل مراقبت رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از پیری جمعیت تغییرات جمعیتی سیاست های اقتصادی نئولیبرالی و جهانی شدن اقتصادی. در حال حاضر شده است وجود دارد افزایش در تقاضا برای مراقبت از خانواده همکاران.

A middle-aged woman in a blue dress has her arm around and is looking at her older mother, also wearing a patterned blue dress.
چالش مراقبت می افتد به طور معمول در زنانی که اغلب نیز پایین نگه اشتغال پرداخت می شود در خارج از خانه است. (Shutterstock)

در حالی که مردان درگیر در هر دو رسمی و غیر رسمی مراقبت از کار وقتی که می آید به مراقبت از خانواده رسمی مراقبت و مراقبت در خانه آن است که به طور معمول زنانی که عهده دار مراقبت از شریک زندگی نقش دارد.

ساندویچ نسل

برچسب “ساندویچ نسل” middle-aged بالغ, دختران برای مراقبت از هر دو خود و فرزندان و پدر و مادر به طور همزمان. اداره آمار کانادا گزارش می دهد که در سال 2018 بیش از 700,000 کانادایی شد مراقبت از کودکان خود و پدر و مادر و اکثریت کسانی که کانادایی ها زنان هستند. مراقبت کار می تواند حتی بیشتر به چالش کشیدن اگر older adult پدر و مادر و یا کودک دارای معلولیت و بیماری یا بیماری. به عنوان زنان هنوز به طور رسمی شاغل در حالی که ساندویچ در بین نسل های مختلف را نیاز دارد و استرس و اضطراب و احساس گناه و تنش ها تشدید شده اند این بیماری همه گیر.

به عنوان آنها ساخته شده بیشتر در معرض خطر با فرض نقش های متعدد زنان نیز خود را در موقعیت های که در آن تعهدات اخلاقی مراقبت مادری, همسر ترتیبات و استخدام رسمی مهلت تبدیل شدن به غیر قابل اجتناب. عواملی که منجر به این آسیب پذیری عبارتند از فرهنگ و موقعیت های مالی تقوا فرزندی (وظیفه برای مراقبت از یک پدر و مادر) و COVID-19 بیماری همه گیر.

حتی قبل از همه گیر زنان فرض تعدادی از نقش ها و درگیر در اکثر محل کار بدون مزد در خانه است. زنان نیز با آنها حمل سنگین بار روانی است که از آنها انتظار می رود به عنوان یک مادر از به خاطر سپردن تاریخ های مهم, همه اعضای خانواده, آلرژی, ساخت پزشکان قرار ملاقات و غیره.

مادر, پرستار, معلم

از آنجا که مدارس بسته اند با توجه به همه گیر زنان اضافه شده اند “معلم” را به لیست خود را از نقش. وجود دارد می تواند مشکل زیادی با مرور از طریق بسیاری از منابع آنلاین و چالش های اضافه شده کودکان آموزش درس است که زنان برای آماده نیست.

های همان فضا برای انجام کارهای مدرسه و کار و بازی و به طور منظم فعالیت های خانگی می تواند استرس زا برای زنان به عنوان آنها سعی کنید به حرکت به این شیوه زندگی جدید.

A white woman sits at a table in front of a laptop with her head in her hands as a toddler tries to get her attention.
به عنوان daycares محل کار و مدارس را تعطیل, صفحه اصلی در حال حاضر تبدیل به محل که در آن تمام فعالیت هایی که انجام شد در جای دیگر باید به جای. (Shutterstock)

با تعداد COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از خانه ها بالغ, دختران در حال گذار خود را older adult پدر و مادر از مراقبت طولانی مدت, داشتن خود را, مسن, بزرگسالان, پدر و مادر حرکت در آنها و یا مرور نحوه شرکت در مراقبت از مشارکت در یک فاصله فیزیکی.

این ‘سوم تغییر’

جامعه شناس آمریکایی Arlie Hochschild در مورد مفهوم دوم “تغییر” که زنان باید در خانه در زندگی روزانه خود را. با این زمان همه گیر و با فرض مراقبت بیشتر کار جدید نقش روان کار و باروری کار تمام ساندویچ بین نیازهای نسل های مختلف در حال حاضر وجود دارد یک “سوم تغییر” زنان باید در.

بیشتر از همیشه زنان نیاز به حمایت و اعتبار که از آنها قدردانی به می دانم که آنها باید دیگران را در گوشه و رهایی از اضافه کار و استرس تولید شده توسط این بیماری همه گیر.

یک لحظه بررسی کنید در زنان مراقبان در زندگی خود و ارائه حمایت و کمک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net