این Covid-19 بحران های منطقه ای و سازمان های: پول بیشتر مشکلات بیشتر ؟

با وجود آشکار فراملی بعد از Covid-19 بحران فراملی پاسخ روبرو هستند بسیاری از موانع است. ملت و طیف وسیعی از نهادهای غیر متمرکز مانند دولت شهر یا ایالت فدرال باید ثابت ادعای خود را به قدرت اغلب به دنبال بیشتر توپ زدن هر یک از دیگر. یک ناسیونالیست موج است تضعیف نقش منطقه ای و بین المللی سازمان. سازمان جهانی بهداشت (WHO) بوده است پیشتر توسط آن بسیار محدود ظرفیت و اقتدار vis-à-vis دولت های ملی است. اشخاص با صریح و خوبی ذوات دستور شانس دارند بهتر است. برای مثال بانک مرکزی اروپا قادر به واکنش نشان می دهند به سرعت با اورژانس اقدامات لازم برای حفظ نقدینگی در منطقه یورو است.

طولانی مشکلات طرح های جدید

در عین حال بیشترین منطقه ای سازمان ها در سراسر جهان در حال تلاش برای ظهور به عنوان بازیگران کلیدی در زمان بحران است. مالی و سیاسی وابستگی به دولت های ملی تشدید در زمان بحران. برای برخی از سازمان ها چنین اساسی بحران نمی کند و در نتیجه تنبلی. آنها با فشار به سمت گسترش قدرت و منابع است. بر خلاف بسیاری از سیاست گذاران و یا دانشگاهیان باید پیش بینی نهادهای منطقه ای نیست و به سادگی گسترش به تدریج گام به گام و یا از طریق مستمر نشت اور از یک سیاست درست را به دیگری.

در عوض اساسی بحران ارائه لحظات حیاتی برای منطقه ای سازمان. برخی از تجربه یک واکنش است که میشود خود را شناسایی ، در آمریکای لاتین Covid-19 بحران شتاب از قبل موجود و بحران های منطقه ای سازمان. انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) در درجه اول به دنبال دیدن از طریق بحران صدمه ندیده است. دیگر سازمان با هدف به دو گام به جلو در ابتدا پس از مصرف یک قدم به عقب. اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و اتحادیه آفریقا (AU) در حال گرفتن شانس به overstretch اختیارات آنها را افزایش دهد و خود را وسیله ای برای پر کردن آنها پیش بینی شده پس از بحران نقش دارد.

بودجه منطقه ای نقش مرکزی در این زمینه است. در اتحادیه اروپا به عنوان مثال حتی رهبران سیاسی ابداع به صرفه را رها مینیمالیستی هدف از 1 ٪ از GNI. آنها پیش بینی افزایش قابل توجهی در بودجه منطقه ای که قرار است برای تبدیل شدن به “کشتی مادر” از بحران بازیابی. اما دولت های ملی همچنان نگران سایز خود مشارکت مستقیم. افزایش منابع اولیه از یک سازمان منطقه ای, به عنوان مثال, آن را قادر می سازد برای جمع آوری خود عوارض و مالیات است که در نتیجه رویه به عنوان یک راه برای افزایش بودجه های منطقه ای در حالی که نگه داشتن ملی کمک در چک.

در طول سال مقدار زیادی از ایده ها آورده شده است رو به جلو برای ایجاد منطقه ای سازمان از نظر مالی مستقل از مونتی گروه مالیات بر درآمد شرکت برای اتحادیه اروپا به Obasanjo پنل اس ام اس برای اضافه کردن اتحادیه آفریقا. بدون یک بحران کشورهای عضو تمایل دارند تمایلی به ارائه منطقه ای سازمان با منابع است که به طور خودکار و به طور مستقیم خوراک را در بودجه منطقه ای است. از جمله مکانیسم های کاهش اهرم از دولت های ملی است. در بحران کنونی این بحث در حال حرکت است از اینکه به معرفی منطقه ای مالیات در همه به آنچه هدف باید باشد و چگونه باید آن را جمع آوری شده است. تماس اولیه منطقه ای منابع در حال تبدیل شدن به یک جریان اصلی موقعیت حمایت سیاسی در سراسر شکاف.

ارائه منطقه ای سازمان با توانایی مالیاتی نه تنها باعث افزایش منابع خود را. آن را نیز به طور قابل توجهی افزایش نهادی خود را وضعیت. بنابراین حقوقی و روند سیاسی به وجود پیچیده. با وجود زمان حرکت در اتحادیه اروپا بعید است برای دیدن یک بودجه جدید که بر اساس توافق تا زمانی که بعد از این سال در زیر آلمانی ریاست شورای اتحادیه اروپا. به همین ترتیب نهادی روند اصلاحات اتحادیه آفریقا در حال پیشرفت است اما در سرعت آهسته.

در این میان منطقه ای سازمان می تواند خود را تجدید سازمان بودجه موجود برای انطباق با اولویت های جدید. آنها چند گزینه به طور موقت افزایش درآمد خود را. فقدان آنها – حداقل برای زمان حال – پایه و اساس قانونی برای اجرای یک کسری. جمع آوری وجوه از بازیگران غیر دولتی می تواند جایگزین. این در حال حاضر تبدیل به یک استراتژی مشترک برای سازمان ملل متحد سازمان. مثلا کسی که در مقام دوم بزرگترین کمک کننده است بنیاد گیتس. آن را حتی ممکن است تبدیل به بزرگترین پرداخت کننده پس از تصمیم کاخ سفید برای توقف کمک های مالی خود را.

اتحادیه آفریقا اقدام

این رویکرد است که در حال شبیه سازی توسط برخی از منطقه ای سازمان با اتحادیه آفریقا در نظر گرفتن خصوص نقش فعال در به دنبال بسیج وجوه از بازیگران خصوصی و یا توسعه کمک های خیرین برای مقابله با Covid-19. در این معنا, آینده, افزایش بودجه اتحادیه اروپا نیز سود های مختلف منطقه ای سازمان در سراسر جهان که استخراج بخش قابل توجهی از درآمد خود را از اتحادیه اروپا.

با وجود ملت پریدن تفنگ منطقه ای سازمان مانند AU و اتحادیه اروپا ممکن است در نتیجه بیرون آمدن از Covid-19 بحران با افزایش قدرت و منابع است. اما پول بیشتر مشکلات بیشتر: چگونه باید افزایش بودجه صرف شود? در ad hoc پروژه کمک های مالی در نقد شدنی در بانک سرمایه گذاری در توزیع مجدد و انسجام? چگونه برای جلوگیری از clientelist سازه ؟ این بحث ممکن است به نظر می رسد قلعه ها در هوا در حال حاضر, اما در نهایت منجر به یکی دیگر تحکیم تمدید ماموریت. است که قبل از یک بحران جدید بازدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de