گسترش بیماری های عفونی است که همواره در ارتباط به سفر. امروزه گردشگری یک کسب و کار جهانی است که حساب 10.4 درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و 10 درصد اشتغال جهانی.

هیچ چیز به نظر می رسد به سرعت رشد آن به عنوان سال بیش از سال افزایش سبقت گرفتن اقتصاد است. سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری پیش بینی رشد بیشتر از سه درصد به چهار درصد در تعداد گردشگر برای سال 2020 بین المللی با خروج در سراسر جهان به خصوص قوی در سه ماهه اول این سال است.

اما قبل از کروناویروس جدید (به طور رسمی شناخته شده به عنوان 2019-nCoV) آمار چین و سپس به سرعت شروع به گسترش به سایر نقاط جهان با 20 کشور و شمارش جداسازی موارد است.

مقامات در چین و کسانی که در سایر نقاط جهان شده است بسیار سریعتر به اقدام شدید پس از یادگیری درسهای تلخ از شیوع سارس در سال 2003 نیز آغاز شده و در چین است.

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا, centre, خود را حذف ماسک صورت برای صحبت با روزنامه نگاران در طول سفر به فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi به بازرسی اقدامات در محل برای نظارت بر مسافران برای coronavirus. تایلندی سخنگوی دولت را از طریق AP

تاثیر در سفر به چین از این کروناویروس جدید, اما, است ویرانگر شده است. شرکت های هواپیمایی از جمله فیلتر هوا, کانادا, باید لغو همه پروازهای یا به طور قابل توجهی کاهش تعداد پروازها در داخل و خارج از چین. روسیه بسته شده و زمین آن به مرز مسافری سفر با چین و هنگ کنگ خود را تعطیل, مرز, مرزی کشتی و راه آهن.

چگونه تاثیر 2019-nCoV متفاوت از سارس که نیز تحت تاثیر گردشگری به طور چشمگیری ؟

سارس بالاتر مرگ و میر تا کنون

سازمان بهداشت جهانی تایید 8,096 موارد و 774 مرگ و میر در 26 کشور به عنوان یک نتیجه از کوروناویروس سارس. برای اولین بار شناسایی شده در اواخر فوریه سال 2003 آن را به حال اجرا خود را طی پنج ماه بعد.

Coronavirus به نظر می رسد برای اولین بار در دسامبر 2019 اما در حال حاضر تعداد کل سارس موارد فقط در دو ماه البته با یک مقدار پایین تر مرگ و میر. کارشناسان بیماری های عفونی انتظار آن را برای چند ماه گذشته و در عین حال با ده ها هزار نفر مبتلا قبل از آن اجرا می شود در آن دوره است.

سارس اختصاص یک کاهش در تعداد گردشگر حدود 9.4 میلیون دلار و از دست دادن از بین US$30 میلیارد و 50 میلیارد دلار. اما در سال 2002 نقش چین به عنوان یک مقصد سفر و یک منبع کشور نسبتا جزئی دریافت کمتر از 38 میلیون گردشگران و ارسال حدود 17 میلیون گردشگر به خارج از کشور.

مقایسه کنید که به 2019 زمانی که تخمین زده می شود چین دریافت 142 میلیون ورودی گردشگران و چینی ساخته شده 134 میلیون سفر در خارج از کشور و 5.5 میلیارد سفر در داخل کشور.

شدید, سفر, محدودیت های اعمال شده توسط دولت چین در آن شهروندان و استرن هشدار از امور دفاتر از جمله کانادا برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین و همه سفر به استان هوبی (ووهان است و پایتخت آن و بزرگترین شهر) به این معنی است که تاثیر اقتصادی این coronvirus احساس خواهد شد در هر گوشه از جهان و تقریبا در هر بخش از اقتصاد است.

یک زن می پوشد یک ماسک در ورود بخش از ترمینال بین المللی در Toronto Pearson International Airport. کانادا پرس/Nathan Denette

پاسخ به بازار شده است سویفت, قیمت عمده, خطوط هوایی, خطوط کروز و شرکت های گردشگری انداختن چند درصد است.

با سازمان بهداشت جهانی اعلام coronavirus یک اضطراری برای بهداشت عمومی جهانی نگرانی گلوریا Guevara, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جهان سفر و شورای گردشگری (WTTC) ترس است که این افزایش می تواند مخرب و پایدار اقتصادی در این بخش است. او ابراز نگرانی جدی است که فرودگاه تعطیلی پرواز لغو و توقیف مرزهای اغلب بیشتر تاثیر اقتصادی از شیوع خود را.

صدها هزار نفر جان خود را از فصلی flus

این نگرانی ها به خوبی توجیه می شود زمانی که یکی معتقد است که بین 291,000 و 646,000 نفر در سراسر جهان جان خود را از آنفلوانزای فصلی مربوط به بیماری های تنفسی هر سال که منجر نمی شود به هر یک از این هشدارها و یا اقدامات شدید.

کانادا دیدم 251 سارس موارد و 43 مرگ اما این هزینه به اقتصاد کانادا حدود $5.25 میلیارد و 28,000 شغل. در آن زمان چین به کانادا گردشگری بازار از کمتر از 100 ، 000 بازدید کننده در سال است که 25 درصد کاهش داشته و با توجه به سارس.

امروز چین کانادا دومین بازار های خارج از کشور, حسابداری برای نزدیک به 800,000 ورود و بالاترین هزینه های بازار با بیش از 2800$در هر سفر.

گردشگران در حال دیده شدن دیوار بزرگ چین. (اوری Daisy Mason/Unsplash)

بسته به چه مدت محدودیت ها و هشدارها در محل هستند ضرر و زیان می تواند به راحتی دو از کسانی که در سال 2003. درد احساس خواهد شد در هر صنعت گردشگری به عنوان زنجیره تامین شامل همه چیز از کشاورزی و ماهیگیری به بانکداری و بیمه. سخت ترین ضربه خواهد شد و هسته آن صنایع از محل اقامت, خدمات مواد غذایی و آشامیدنی, تفریح و سرگرمی, حمل و نقل و خدمات مسافرتی.

در حالی که هوا کانادا بازپرداخت خواهد شد کرایه برای لغو پروازها به مقصد و از کشور چین, شرکت های هواپیمایی دیگر ممکن است تنها گسترش تغییر هزینه چشم پوشی و یا ارائه اعتبار نسبت به آینده پرواز.

اما ممکن است این مورد برای اتصال پرواز از پکن یا شانگهای شهرها اغلب در خدمت توسط آمریکای شمالی خطوط هوایی.

تعداد فزاینده ای از هتل ها نیز waiving تغییرات و هزینه های لغو رزرو در چین برنامه ریزی شده برای چند هفته آینده. اما بسیاری از مسافران و یا عبور از طریق چین ممکن است قادر به بازیابی تمام پول خود را حتی اگر آنها خریداری بیمه. چرا که اساسی ترین سفر برنامه های بیمه پوشش نمی دهد شیوع به عنوان دلیلی برای لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو