رمان coronavirus شوکه جهان اقتصاد.

این ویروس به بیش از 100 کشور و بسیاری از ایالات آمریکا. این لرزاند بازارهای جهانی سهام ياوه داو بیش از 2000 امتیاز در مارس 9 – بزرگترین-بعد افت 2008 رکود اقتصادی ،

نگرانی ها در مورد پتانسیل اقتصادی جهانی کاهش ساخته شده است که اجرای متحده-چین فاز یک معامله تجاری نامشخص است. این معامله نیاز چین به خرید اضافی US$12.5 میلیارد دلار از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی در سال 2020 و $19.5 میلیارد دلار بیشتر در سال 2021.

ما در تحقیقات اخیر بر روی اثرات ایالات متحده-چین در ایالات متحده کشاورزی ما استدلال می کنند که چین دارای قابلیت به این خرید با وجود تاخیر و اختلال در زنجیره تامین و تجارت جریان ناشی از کوروناویروس. انعطاف پذیر و دوره نقاهت اقتصاد چین به معنی این کشور می تواند با رعایت معامله تجارت و به طور بالقوه به حداقل رساندن آسیب به اقتصاد ایالات متحده از جریان تجارت جنگ است.

تاخیر و عدم قطعیت

اشتباه نکنید. این اختلال شده است عمیق.

ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی استان به 66 میلیون نفر روی زمین افتاده بودند و برای بیش از یک ماه و در حال حاضر روبرو هستند و مواد غذایی و پزشکی عرضه نمایند.

از خاموش شدن ناگهانی در هوبئی استان باید ایجاد مشکلات برای تولید کنندگان کشاورزی است. حمل و نقل محدودیت های جلوگیری از مقدار مورد نیاز خوراک دام از قبیل ذرت و کنجاله سویا از تحویل به مزارع دام.

هفته اول ماه مارس شاهد ورود پنج و هفت خروج از ووهان بندر در مقایسه با 72 ورود و 47 خروج در همین هفته در سال گذشته است. تنها در حدود یک سوم از افرادی که چپ پکن و شانگهای به مناسبت سال جدید قمری چین در ماه های ژانویه و فوریه بازگشته اند به دلیل محدودیت های مسافرتی.

میلیون نفر از کامیونداران که حمل و نقل 73 درصد از کالاهای در چین هنوز در انتظار برای بازگشت به کار و سه از چین بزرگترین ساحلی بنادر شانگهای و نینگبو و Xingang – در حال بنا به گزارش ها مسدود شده با ظروف یخچال پر از وارداتی و سبزیجات و میوه و گوشت منجمد.

کشتی با خدمه نشان coronavirus علائم می تواند اجازه ورود به بنادر ایالات متحده. با این حال تنگ تر قوانین و مقررات در تاکوما, سیاتل پورت می تواند صدمه دیده است ایالات متحده تولید کنندگان و صادرکنندگان از صدف, صدف, و رندولف خرچنگ و همچنین گندم و سویا از کشاورزان.

موانع بیشتری

حتی بدون اختلال از coronavirus وجود داشته است شدید برجستگی در کشاورزی-صادرات به چین.

به ویژه در فاز یک معامله تجاری اجازه می دهد تا چینی کشاورزی خرید بر اساس قیمت بازار و ملاحظات تجاری به جای سه ماهه خرید اهداف و یا کالا-خرید خاص قرارداد. این به طور گسترده ای به عنوان ممکن است فرار بند برای چین است.

از آنجا که کشاورزی بازار کالا نمی, تجمع زیر Jan. 15 امضای ایالات متحده-چین فاز یک معامله تجاری اما در عوض به طرز محسوسی کاهش یافته است.

با وجود این چالش های چین به تازگی شروع به اجازه دادن واردکنندگان به اعمال تعرفه معافیت در حدود 700 ایالات متحده محصولات از جمله گوشت و سویا و اتانول است.

چین نیز پیشنهاد در ایالات متحده سورگوم به حمل این مه یا مه. با این حال برخی از تحلیلگران بازار معتقدند این محور در بخش های ارزان آمریکا سورگوم قیمت و دیدم آن را به عنوان نشانه ای چین را به خرید بیشتر محصولات کشاورزی از آمریکا تنها زمانی که آن را می سازد حس های اقتصادی است.

به جز گوشت خوک در چین سفارشات و خرید در این سال تاخیر پشت 2017 و 2018 هفتگی واردات از کلید در محصولات کشاورزی. بدون شواهد بتن است که چین به خرید بیشتر در بازار ادامه خواهد داد به شک که فاز یک معامله خواهد بود به طور کامل اجرا شده است.

تاثیر coronavirus در اقتصاد چین ساخته شده است آن را سخت تر به ضربه شروع فاز یک خرید پس از تاریخ شروع این قرارداد ممکن است نقل مکان کرد و از فوریه تا اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه. که راه صادرات از سال 2020 آمریکا دانۀ سویا خواهد تعداد نسبت به سال یک اجرای هدف است.

یک پوشش نقره ای

Coronavirus است که نه تنها بیماری مؤثر در چین تولید محصولات کشاورزی. شیوع تب خوکی آفریقایی آغاز شده است که در سال 2018 منجر شده در چین تولید حداقل 25 درصد کمتر از گوشت خوک به طور گسترده مصرف گوشت در چین است.

به همین ترتیب مرگبار H5N1 آنفلوآنزای مرغی شد و به تازگی گزارش شده در جوجه ها در استان هونان است که فقط در شمال ووهان کانون coronavirus.

به عنوان یک نتیجه, ما پیش بینی ایالات متحده-صادرات مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو و محصولات خود را به چین به رشد از 3 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در سال 2020 است.

چین واردات کشاورزی بیش از $140 میلیارد دلار در سال 2017. اما ایالات متحده در طول تاریخ اختصاص تنها بسیار کوچک فراکسیون چین گوشت و غذاهای دریایی و مصرف کننده محصول-واردات.

در حالی که دانه های سویا و دیگر غلات قبلا تحت سلطه آمریکا صادرات محصولات کشاورزی به چین فاز یک معامله طبقه بندی هر دو فرمول نوزاد و شراب به عنوان محصولات کشاورزی.

ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا به نفع چین اقدام به خرید به طور قابل توجهی بیشتر شراب فرمول نوزاد و آجیل و غذاهای دریایی و میوه و سبزیجات است.

Coronavirus نهفته است رشد اقتصادی چین و ادامه خواهد داد به انجام این کار. که به احتمال زیاد تغییر نمی دهد در دراز مدت مسیر رو به رشد چین در اشتها جهانی مواد غذایی است. نیاز به بهبود اقتصادی پس از coronavirus همچنین بدان معنی است که ما بعید است برای دیدن متحده-چین بیشتر تشدید می شود در سال 2020 است.

چین بنادر در حال بازگشت به کار به عنوان محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند. چینی شهرستانها در حال احیای با تکرار ترافیک و کمتر محدودیت های مسافرتی. این ممکن است ارائه برخی امیدواریم با توجه به اقتصادی چین انعطاف پذیری و سرنوشت فاز یک معامله است.

[شما بیش از حد مشغول به خواندن همه چیز است. ما آن را دریافت کنید. به همین دلیل ما باید یک خبرنامه هفتگی. ثبت نام برای خوب یکشنبه خواندن. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو