Coronavirus خطر استرالیا است نه صحبت کردن در مورد: تست ما غیر قانونی کارگران مهاجر

استرالیا به عنوان شروع به ظهور از آن coronavirus مستند مقامات در آماده باش هستند برای هر تازه جوش از این بیماری است.

یکی از خطرات ما نیاز به نگه داشتن یک چشم بر روی سخت است برای دیدن: دهها هزار نفر از مهاجران غیر قانونی که در اینجا کار می کنند هر روز بدون ویزای معتبر.

تحقیقات من نشان می دهد استرالیا غیر قانونی کارگران مهاجر در حال حاضر به صورت معمول بهره برداری و در برخی موارد وحشتناک, شرایط کار. اما ورود COVID-19 ارائه جدید و نگران کننده چالش های بهداشتی برای آنها و گسترده تر استرالیا جمعیت.


ادامه مطلب: این است که چرا سنگاپور coronavirus موارد در حال رشد: یک نگاه در داخل دلتنگ شرایط زندگی کارگران مهاجر


در هفته های اخیر سنگاپور رفته از جهانی کودک پوستر برای مقابله با کروناویروس به خانه بیش از 19,000 موارد پس از عفونت در زمان خاموش در میان کارگران مهاجر.

سنگاپور کارگران مهاجر زندگی می کنند در هدف ساخته شده مسکن و رسما شناخته شده به دولت است. در استرالیا ما غیر قانونی کارگران مهاجر زندگی می کنند تحت رادار بنابراین حتی سخت تر برای شناسایی و پشتیبانی می کند.

غیر قانونی کارگران مهاجر در استرالیا

وجود اطلاعات کمی در مورد دقیق تعداد افراد مشغول به کار در استرالیا به طور غیر قانونی. بهترین برآورد هنوز 2011 گزارش به گیلارد دولت نشان می دهد وجود دارد بین 50000 و 100000 غیر شهروندان اینجا کار بدون اجازه.

این گروه متفاوت است از دارندگان ویزای موقت که هم خود مواجه مالی مبارزات در طول مستند.

غیر قانونی مهاجران کارگران به استرالیا در معتبر ویزا و سپس نقض خود را ویزاها شرایط. این شامل کسانی که از موعد خود را ویزاها و کسانی که بیا ویزا بدون حقوق کار.

در سال 2017 تحقیقات در سراسر NSW و ویکتوریا صحبت کردم که به چنین افرادی که مشغول به کار در صنایع داخلی از جمله نیروی کار کشاورزی, مهمان نوازی و تجاری تمیز کردن.

تخمین زده می شود که دهها هزار نفر از مردم کار در استرالیا بدون ویزای معتبر در صنایع مانند چیدن میوه. www.shutterstock.com

آنها توصیف فیزیکی و لفظی هیچ یا کم پرداخت فقیر اقامت خودداری از گذرنامه و تهدیدات گزارش به مقامات اداره مهاجرت.

این COVID-19 چالش

ورود COVID-19 ارائه جدید خطرات برای کارگران غیر قانونی در استرالیا.

آنها چهره فقر اگر کار از بین می رود و فرصت های جدید شکست می رسند. یک نگرانی کلیدی است که مهاجران غیر قانونی را قبول استثماری شرایط کار با کمی و یا بدون پرداخت هیچ انگیزه ای برای آمدن به جلو برای کمک به.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: بازدید کنندگان به “بازگشت به کشورهای خود” اگر آنها می توانند حمایت خود را در استرالیا.

این است که یک راه حل به صورت غیر قانونی کارگران: روشن است که چگونه مردم را ترک کنند و یا چگونه آنها خواهد پرداخت هزینه برای سفر خود را. این احتمال نیز وجود دارد بسیاری از خواهد بود مجبور به ماندن.


ادامه مطلب: 6 کشور 6 منحنی: چگونه سازمان ملل که نقل مکان کرد و سریع در برابر COVID-19 اجتناب از فاجعه


در تحقیقات من صحبت با افرادی که تا به حال شده است در این کشور برای چند روز و افرادی که تا به حال شده است در این کشور برای نزدیک به 20 سال – مستند نشده و کار. اغلب آنها ارسال پول به خانه به خانواده خود را در کشور خود را از مبدا با راه اندازی خانه های جدید و خانواده ها در استرالیا.

ترک است و نه یک گزینه ساده.

بهداشت عمومی از خطرات

غیر قانونی کارگران نیز در حال حاضر یک خطر بهداشت عمومی در استرالیا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

نه تنها آنها تمایل به زندگی در سر می برند اقامت آنها نیز تمایل به حرکت در اطراف, اغلب, به دنبال کار و شرایط زندگی بهتر است.

انتقادی غیر قانونی کارگران مهاجر نیز تمایلی برای دسترسی به حمایت های اجتماعی – به هر دلیلی – به دلیل ترس آنها ممکن است در گزارش به مقامات اداره مهاجرت و سپس بازداشت و تبعید شدند. تحقیقات من در بر داشت این گروه به طور فعال خواهد شد جلوگیری از هر گونه تماس با رسمی ارائه دهندگان خدمات از پلیس به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

غیر قانونی کارگران مهاجر بعید است که برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی مانند COVID-19 تست از ترس به گزارش به مقامات اداره مهاجرت. لورن الیوت/ AAP

این بی میلی ارائه یک خطر به سلامت خود و جامعه گسترده تر: اگر یک مهاجر غیر قانونی است COVID-19 علائم آنها بعید است که برای دسترسی به تست و یا مراقبت های بهداشتی.

به عنوان استرالیا شروع می شود و به سهولت برخی از مستند محدودیت ها و افزایش تست برای هر نشانه ای از COVID-19 بحرانی است مربوط به همه مردم در جامعه جلو آمده و در صورتی که علائم.

ما نیاز به ساخت یک فایروال’

قبل از جهانی همه گیر شده است وجود دارد رشد شناخت در سطح ملی و بین المللی نیاز به یک فایروال بین حمایت از کارگران مهاجر و مهاجرت فرآیندهای.


ادامه مطلب: کاهش جمعیت استرالیا رشد واقعا بهترین راه برای خروج از این بحران ؟


یک فایروال ارائه می دهد اختصاص داده شده برای حفاظت از کارگران ثبت نشده به جلو آمده و به دنبال مراقبت های بهداشتی و یا پلیس و یا کمک های دیگر در این زمینه از محل کار و بهره برداری – با درک روشن است که وضعیت ویزا نمی خواهد با اشاره به مقامات اداره مهاجرت.

در حالی که تحقیقات من پیدا نکردم خدمات بهداشتی و درمانی گزارش مهاجران غیر قانونی به استرالیا, مرز, نیروی, نقش یک فایروال است برای اطمینان از وجود یک تعهد رسمی که این اتفاق نمی افتد در سراسر هر گونه خدمت به جامعه است.

آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر

در کوتاه مدت رسمی فایروال بعید است چرا که این امر نیاز به یک تغییر به دور از Morrison دولت تاکید قوی بر کنترل مرزی است.

اما ملی و رهبران دولت می تواند به ارسال و روشن اطمینان است که ما می خواهیم همه مردم به جلو آمده و به دنبال تست و مراقبت های بهداشتی کارگران نخواهد بود درخواست مهاجرت-سوالات مرتبط.

سنگاپور شاهد افزایش coronavirus موارد پس از شیوع بیماری در میان کارگران مهاجر. چگونه Hwee جوان/ AAP

از این پس نیاز به فیلتر کردن به برنامه های موضعی. فعال تلاش برای رسیدن به مستند نشده افراد و گروه ها دقیق است اما لازم است و نیاز به اعتماد بین طرفین است.

اگر این پیام را دریافت نمی کند از طریق ما در معرض خطر آرام گسترش COVID-19 در میان تست نشده غیر قانونی ساکنان زندگی در محله های نزدیک و اغلب بسیار همراه – که بعید به جلو آمده و تا زمانی که آنها بسیار ناخوش.

سنگاپور وضعیت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که دو گروه از کارگران مهاجر هستند نه همگانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de