نود و پنج درصد از آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه برای کاهش گسترش coronavirus.

به عنوان یک انسان جغرافی که مطالعات و تجارب از خانه و مسکن پیدا کنم معینی طنز به این سفارشات به خصوص هنگامی که پیچیده در پیام مانند “خانه ماندن و اقامت امن است.”

حتی به عنوان تقریبا همه آمریکایی ها گفت: برای باقی می ماند در خانه میلیون ها نفر در حال حاضر بیکار و باید تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت هزینه برای آن خانه. طنز این است که آمریکایی ها گفت: برای انجام این است که جلوگیری از بسیاری از آنها از انجام یک چیز آنها نیاز به انجام.

این بیماری همه گیر است که تشدید مسکن مقرون به صرفه بحران که آفت شهرستانها در سراسر ایالات متحده و منجر به افزایش نابرابری مسکن ناامنی و بی خانمانی.

یک مرد نمایش رسید و او پس از دریافت و پرداخت اموال خود را مالیات. Coronavirus شیوع تاخیر مالیات بر درآمد پرداخت وام مسکن و حتی اخراج در کالیفرنیا است. AP Photo/غنی Pedroncelli

دو بحران برخورد

با توجه به سی ان ان یک سوم از آمریکایی ها نمی پرداخت اجاره این ماه است.

بسیاری از آنها در حال حاضر اخراج اعلامیه در حالی که دیگران در حال سازماندهی برنامه های پرداخت با صاحبخانه. حتی آن دسته از مستاجران که با موفقیت در مذاکره به تعویق انداختن پرداخت های خود را در نهایت مجبور به پرداخت آنچه که آنها مدیون است.

محرک لایحه اخیرا به تصویب سنای آمریکا و همچنین دولت های اضافی و شهرستان moratoria اخراج و سلب حق مالکیت ارائه برخی از موقت حمایت.

این قطعه از قانون تنها واقعا پیشنهاد جزئی و راه حل های موقت و دیگران مانند مهاجران مستند نشده بسیاری از کسانی که به زندگی و کار در ایالات متحده برای سال فاقد شرایط لازم برای دریافت کمک.

از همه مهمتر آنها را نه رسیدگی به مشکلات ساختاری اطراف آمریکا در دهه بحران مسکن.

بحران مسکن

قیمت مسکن سر به فلک کشید در بسیاری از شهرستانها در کشور است. در برخی از گران ترین شهرهای آمریکا مانند نیویورک و واشنگتن دی سی این بدان معنی است که متوسط فروش قیمت ها افزایش یافته و بیش از 50 درصد از سال 2009 تا 2019.

قیمت اجاره بها نیز همچنان به افزایش, افزایش 150% از سال 2010. در ثروتمند ترین شهرهای متوسط اجاره بهای یک آپارتمان یک اتاق خواب بیشتر از US$2,000.

این افزایش قیمت ها را ساخته اند آن را به طور فزاینده دشوار است حتی برای خانواده های طبقه متوسط برای اجاره و یا خرید خانه در بسیاری از مناطق در آمریکا

در سراسر کشور 1 در 4 آمریکایی ها در حال حاضر صرف بیش از نیمی از درآمد ماهانه خود را در اجاره. یکی دیگر از 6 میلیون در نظر گرفته شده هزینه بر دوش این معنی که آنها پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را اجاره.

برای کسانی که کار تمام وقت اما درآمد حداقل دستمزد آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای اجاره یک آپارتمان دو خوابه در هر شهرستان در ایالات متحده بدون اینکه هزینه بر دوش.

بحران مسکن نیز منجر به افزایش بی خانمانی. در حال حاضر وجود دارد بیش از 550,000 بی خانمان برآورد شده در سراسر کشور. با بیش از 6 میلیون نفر در حال حاضر بیکار این تعداد قطعا افزایش است.

یک پاکت کاغذی نوشته با کلمات ‘اجاره پول $’ در سمت چپ جمع شده در یک قطب نورپردازی در لس آنجلس. AP Photo/Damian Dovarganes

کسانی که سخت ترین ضربه

برای خانواده های کم درآمد زندگی در محله های تحت gentrification این بیماری همه گیر است فقط یکی دیگر از ضربه به طور مداوم در تلاش برای ماندن در خود محله و خانه های

در میان کسانی که gentrifying جوامع دو که من مطالعه Globeville و الیریا-سوانسی محله در شمال غرب دنور, کلرادو.

به طور سنتی به حاشیه رانده شده و واقع در مناطق صنعتی شهر این محله به حدود 12000 ساکنان و تقریبا 87% شناسایی به عنوان هنر مدرن. اکثریت ساکنان درآمد کمتر از $25,000 یک سال با بسیاری از کار در خدمات و صنایع بهداشتی و در ساخت و ساز.

دنور با رشد سریع بازار مسکن شهری و توسعه مجدد در حال ساخت آن را به طور فزاینده ای سخت برای این ساکنان به باقی می ماند در محله. بسیاری از آنها در حال حاضر شده است به زور آواره.

در حال حاضر همه گیر باعث شده است که بسیاری در Globeville و الیریا-سوانزی به از دست دادن شغل خود و Globeville در حال حاضر یکی از محله های با بالاترین موارد COVID-19 عفونت در دنور. بدون اشتغال و قادر به پرداخت اجاره و یا پرداخت وام مسکن در حال حاضر هزینه بر دوش جامعه ممکن است در نهایت تسلیم به مبارزه خود را در برابر gentrification.

برای جوامع مانند Globeville و الیریا-سوانسی جابه جایی معمولا به معنی اینکه مجبور به حرکت به مناطق و خانه ها که اغلب unhealthier فقیرتر کیفیت و دور از منابع شهرستان و شبکه های اجتماعی و پشتیبانی. کودکان اغلب مجبور به رفتن به مدارس دیگر و پدر و مادر باید رفت و آمد در مسافت های طولانی تری به مشاغل و خدمات است.

اثرات بحران مسکن هستند و نه متعلق به فقط جوامع فقیر بلکه همه ساکنان شهر است. جابه جایی و gentrification منجر به بیشتر نابرابری بیشتر اجتماعی و ناامنی اقتصادی و می تواند به تضعیف انسجام اجتماعی به نام تنها چند.

برای کسانی که در حال حاضر در تلاش برای ماندن در خانه های خود coronavirus چشمگیر ضربه به در حال حاضر وضعیت دشوار است. حتی برای کسانی که در خانواده دریافت کرده اند که برخی از تسکین موقت برای مارس و ممکن است آن را سخت به تصور کنید که چگونه خانواده ای که در حال حاضر پرداخت بین 30 ٪ و 50 ٪ از حقوق و دستمزد خود را در اجاره قادر خواهد بود به پرداخت هر گونه بدهی در هنگام امداد رسانی برنامه ها به پایان رسید.

من از ترس است که بسیاری از این آمریکایی ها به پایان خواهد رسید تا در خیابان ها در اتاق متل و یا جدا شده در محله با فقرا مسکن با کیفیت و به دور از جامعه و مدارس و مشاغل و سایر خدمات و منابع است.

[گفتگو خبرنامه توضیح می دهد که آنچه در جریان است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مشترک شدن در حال حاضر.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de