Coronavirus شیوع ممکن است بزرگترین اختلال به دانشجویان بین المللی در جریان تاریخ است.

وجود دارد بیش از 100000 دانش آموزان گیر در چین که تا به حال در نظر گرفته شده برای تحصیل در استرالیا در این سال است. به عنوان هر روز عبور از آن بیشتر می شود بعید است که آنها می رسند در زمان برای شروع سال تحصیلی.

البته امور بین الملل ملزم به گاهی اوقات تداخل با بیش از 5.3 میلیون دانش آموز مشغول به تحصیل در خارج از کشور خود در سراسر جهان است.

پس از حملات 11 سپتامبر در سال 2001 ایالات متحده مرزهای خود را بسته به طور موقت و محکم ویزای دانشجویی محدودیت های ویژه برای دانش آموزان از خاورمیانه است. هزاران نفر مجبور شدند به های مختلف را انتخاب کنید مقصدهای مطالعه در سال های پس از.

در سال 2018 عربستان سعودی را به دولت دستور داد تمام شهروندان تحصیل در کانادا برای بازگشت به خانه و در اعتراض به کانادا وزیر خارجه برای آزادی فعالان حقوق زنان برگزار شد در عربستان برگزار شود.

بخش قابل توجهی از 12,000 یا پس از عربستان دانشجویان در کانادا به سمت چپ برای ادامه مطالعات خود را در جای دیگر قبل از دولت عربستان بی سر و صدا نرم آن موضع.

بنابراین ما شاهد فجایع اما هرگز در این مقیاس است. چند دلیل وجود دارد برای این است.

چرا این بدتر از قبل

فعلی مهاجرت موقت از دانش آموزان از چین به استرالیا نشان دهنده یکی از بزرگترین آموزش و پرورش جریان جهان تا به حال دیده می شود. فدرال اداره کل آموزش و پرورش داده ها نشان می دهد وجود دارد بیش از 212,000 چینی دانشجویان بین المللی در استرالیا تا پایان 2019.

تصویر/وزارت آموزش و پرورش

این حساب برای 28 درصد از کل استرالیا بین المللی جمعیت دانشجویی. در سطح جهان وجود دارد و تنها دو راه های مطالعه است که شامل اعداد بزرگتر از دانش آموزان است. بزرگترین جریان دانشجویی است که از چین به ایالات متحده آمریکا و دومین است از هند به ما.

آن را نیز دشوار است تصور کنید یک زمان بدتر برای این بیماری همه گیر به اتفاق می افتد برای دانش آموزان از رفتن به نیمکره جنوبی از ژانویه تا فوریه در پایان ما استراحت طولانی تابستان.

بسیاری از دانش آموزان چینی به خانه بازگشته بود برای تابستان و دیگران در حال آماده شدن برای شروع مطالعات خود را در پایان ماه فوریه.

در مقایسه با شیوع بیماری سارس در سال 2003 نیست به طور قابل توجهی دندانه دانشجویان بین المللی ثبت نام در استرالیا به دلیل آن به اوج خود رسید در اطراف مارس-آوریل سال 2003 و پس از دانش آموزان شروع سال تحصیلی.


ادامه مطلب: ما نیاز به مطمئن شوید که دانشجوی بین المللی رونق پایدار


پایان دادن به در جولای آن سال سارس شیوع آلوده کمتر از نیمی از این تعداد از مردم در حال حاضر قرارداد coronavirus. حتی در طول شیوع سارس استرالیا نمی اجرای ممنوعیت در آن سفر از کشورها را تحت تاثیر قرار.

چه خواهد شد تاثیر بود ؟

این بازدید بحران سخت را برای بسیاری از دانش آموزان چینی یک جزء جدایی ناپذیر از دانشگاه ما جوامع است. آن را نه تنها باعث اختلال در مطالعه خود اقامت و اشتغال پاره وقت و زندگی خود برنامه بلکه ذهنی خود را به خوبی بودن.

یک انسانی حمایت و احترام پاسخ از دانشگاه جوامع حیاتی در این مرحله است.

استرالیا دارای تجربه هرگز مانند یک افت ناگهانی در تعداد دانشجویان.

کاهش ثبت نام خواهد شد که اثرات عمیقی در اندازه کلاس و آموزش نیروی کار به ویژه در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه ها با بالاترین نسبت دانش آموزان از چین است. حدود 46 درصد از دانش آموزان چینی در حال تحصیل در رشته کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد ترم. اگر کلاس ها بیش از حد کوچک دانشگاه باید برای لغو آنها است.

و اثرات پایان ندارد وجود دارد. گردشگری ارائه دهندگان خدمات اقامتی رستوران ها و خرده فروشان که تهیه کردن به دانشجویان بین المللی خواهد بود ضربه سختی بیش از حد.

دانش آموزان چینی کمک 12 میلیارد دلار به اقتصاد استرالیا در سال 2019 بنابراین هر آنچه که اتفاق می افتد از این نقطه های مالی تاثیر قابل توجهی خواهد شد. هزینه کاهش ثبت نام در ترم یکی ممکن است به خوبی به مقدار چند میلیارد دلار است.

به تازگی تشکیل شهرت جهانی گروه ضربت توسط شورای استرالیا برای آموزش بین المللی به سفارش برخی از پاسخ سریع تحقیقات برای ترویج بیشتر مطلع بحث در مورد مفاهیم و اثرات بحران است.


ادامه مطلب: چه جذب دانشجویان چینی به استرالیا دانشگاه ؟


اگر این بیماری همه گیر است که موجود به سرعت برخی از 100,000 دانش آموزان گیر در چین قادر خواهد بود برای شروع مطالعات خود را در ترم یک و بقیه می تواند تا اواسط سال. اما هنوز هم ممکن است در دراز مدت اثرات.

استرالیا دارای کلاس جهانی نظام آموزش عالی و جهان است که از نزدیک به تماشای نحوه مدیریت این بحران آن را به عنوان گستراند.

دانش آموزان آینده نگر در چین خواهد بود به خصوص با تمرکز بر استرالیا در پاسخ به آنها وزن مطالعه آینده گزینه های.

جهان در حال تماشای

چنین حرکت سریع بحران ارائه طیف وسیعی از چالش ها برای کسانی که در دانشگاه ها و کالج ها (مانند مدارس زبان انگلیسی) و مدارس که در حال تلاش برای برقراری ارتباط با هزاران نفر از دانش آموزان نگران است که نمی تواند این کشور را وارد کنید.

دانشگاه های استرالیا در حال تقلا به در نظر گرفتن طیف گسترده ای از پاسخ. این خدمات عبارتند از:

  • ارائه دوره های آنلاین
  • ارائه دوره های فشرده و تابستان و یا زمستان دوره های
  • ترتیبات اطراف ترم شروع
  • هزینه بازپرداخت و تعویق
  • ارائه روشن و به روز رسانی اطلاعات
  • پشتیبانی از ساختارهای برای شروع و ادامه دانش آموزان چینی از جمله تمدید علمی رفاه و پشتیبانی, مشاوره, ویژه, کمک, و coronavirus-اطلاعات خاص دستورالعمل
  • پشتیبانی با مسائل مربوط به ویزای اقامت و اشتغال ترتیبات.

یک رویکرد هماهنگ مربوط به ذینفعان مختلف که در حال ارائه حمایت های مختلف برای دانش آموزان چینی است یک اولویت فوری. این شامل آموزش و پرورش, دهندگان, دولت, شهرستان, شورای بین المللی انجمن, گروه های دانشجویی و سازمان های حرفه ای.


ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی می تواند باعث ضد چینی تعصب. در اینجا این است که چگونه می تواند کمک به مدارس


این شیوع بیشتر آگاهی در بین المللی در بخش آموزش و پرورش از نیاز به مدیریت ریسک و بحران پاسخ استراتژی برای اطمینان از پایداری.

مهمتر از همه ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما همچنان با تمرکز بر عواقب انسانی این فاجعه اول است. عناوین تمرکز بر درآمد از دست رفته در یک زمان مثل این در حال حمله به دانش آموزان بین المللی و هر کس درگیر در آموزش و پرورش بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو