“چگونه ما باید مقابله کرد قبل از اینترنت ؟” این است که یک سردرگمی به احتمال زیاد ناشی از کسی که شما می دانید.

فراتر از بودن غریب فرضی این سوال مرتبط است در زمانی که عصر دیجیتال است که به تمسخر عنوان پایان مهارت های اجتماعی به عنوان ما آنها را می دانیم. COVID-19 دیده است جامعه محوری تقریبا یک شبه از فعل و انفعالات دنیای واقعی به فضای آنلاین.

ما از mingling با همکاران و همکلاسی ها و دوستان که گفته بودن حرکت ما تعاملات اجتماعی با خیال راحت پشت یک وب کم و sanitised صفحه کلید. ارائه دهندگان اینترنت و سرور در سراسر جهان هستند که حد تحت فشار قرار دادند به عنوان جداول آشپزخانه تبدیل به اتاق و دور تبدیل به میز مدرسه.


ادامه مطلب: چگونه به افزایش سرعت اینترنت شما را زمانی که همه در حال کار از خانه


نتیجه آن است که باعث به reframe ما نمایش بر روی صفحه نمایش زمان – فعالیت است که مصرف در حال حاضر بیش از هر زمان قابل توجهی از روز ما.

COVID-19 تاثیر بر روی صفحه نمایش زمان

با بیش از 90% از مردم استرالیا با داشتن یک گوشی هوشمند ما اغلب pilloried دستگاه در حال حاضر بیشتر ضروری برای زندگی روزانه از همیشه. به مردم انجام وظیفه مدنی خود با ماندن صفحه اصلی, سیستم عامل و اینترنت ارائه دهندگان روبرو هستند یک موج بی سابقه ای در فعالیت های آنلاین.

استرالیا National Broadband Network (NBN) دیده می شود در طول روز استفاده افزایش 70 تا 80 درصد در مقایسه با آمار و ارقام در ماه فوریه است.

تقاضا برای سایت های جریان در سراسر جهان تشدید کرده است با آمازون و Netflix بکشد نیاز به کاهش کیفیت فیلم در برخی از کشورها برای تحمل فشار.

در ماه مارس زوم زدم Facebook و Netflix پایین اپل و گوگل موبایل فروشگاه app رتبه بندی در ما به عنوان مردم به دنبال چت تصویری گزینه های.

رسانه های اجتماعی و ویدئویی/بازی های آنلاین نیز شکوفایی.

اگر ما به هر چیزی را به دور از افزایش قابل توجهی در زمان روی صفحه نمایش ناشی از این بیماری همه گیر است که ارتباط انسانی در عصر دیجیتال در اشکال مختلف می آید.


ادامه مطلب: زمان و صرف هدر نمی رود: بازی های ویدئویی در حال افزایش رفاه در طول coronavirus مستند


فکر می کنم از زمان روی صفحه نمایش به عنوان کالری

ما باید اذعان چتر اصطلاح “روی صفحه نمایش زمان” می تواند به معنی هر دو مثبت و منفی در تعامل با فن آوری است.

فکر می کنم از زمان روی صفحه نمایش به عنوان مصرف کالری است. همه انسان ها نیاز به کالری به تابع. این واحد از انرژی را فراهم می کند اطلاعات تغذیه ای مربوط به محتویات یک از اقلام مواد غذایی مانند شکلات یا یک هویج.

در حالی که هر دو غذاهای حاوی کالری, ما می دانیم که هویج سالم است منبع. در حالی که حرفه ای ممکن است ارائه مشاوره در مورد فراهم می کند که بیشتر مفید تغذیه فرد هنوز هم باید آژانس بیش از آنچه که مصرف می کنند.

به طور مشابه افراد باید قادر به انتخاب به شریک شدن در فعالیت های آنلاین به طور معمول تلقی “مولد” – اما که ممکن است کمک به آنها را از طریق روز خود را. مانند کالری, زمان روی صفحه نمایش است که در مورد اعتدال انتخاب مسئول و اعمال خود را کنترل کند.

مستند و قفل صفحه نمایش

فقط به عنوان خوب و بد وجود دارد کالری, بنابراین بیش از حد وجود دارد خوب و بد نمونه از زمان روی صفحه نمایش. از این رو نه مفید به استفاده از فراگیر اصطلاح “زمان روی صفحه نمایش” در هنگام بحث در مورد چگونگی استفاده از فناوری باید تعدیل.

یک ساعت را صرف تحقیق برای یک تکلیف است و نه به مثابه یک ساعت را صرف تماشای فیلم گربه به عنوان سابق است که کمک به یادگیری است.

همچنین یک ساعت در رسانه های اجتماعی و چت با دوستان مولد است اگر آن را اجازه می دهد تا شما را به معاشرت در زمانی که مهم تعاملات اجتماعی نمی تواند در غیر این صورت می گیرد (از جمله در مستند). در این روش زمان همه گیر است که نه تنها کمک به تغییر دیدگاه ما در زمان روی صفحه نمایش – اما ماهرانه بازنویسی آنها را بیش از حد.

Coronavirus بحران ممکن است ورزش در کنترل خود برای بسیاری از ما به ما برسد برای گوشی های ما به جایی باقی ماندن زمان بیکار. شاتر

صفحه نمایش زمان لزوما باید عینی “مفید” نه نشانی از آن نیاز به زمان دلخواه محدودیت های مرتبط با آن برای جلوگیری از آن را از مضر.

مناسب استفاده از متنی است. این واقعیت را باید تعیین کنید که چگونه معلمان و سیاستگذاران متوسط استفاده از آن به عنوان الزامی تعداد معینی از ساعت در روز, و مشخص نیست که چگونه این ساعت باید صرف شود.

ما باید هدایت و روشنی از پتو اظهارات وقتی که می آید به نقد صفحه نمایش زمان است. دیجیتال ما رژیم غذایی به طور قابل توجهی متفاوت است فقط به عنوان واقعی ما رژیم غذایی انجام دهید. در نتیجه زمان روی صفحه نمایش باید از نزدیک با یک سطح از انعطاف پذیری.


ادامه مطلب: آیا رسانه های اجتماعی ما را بیشتر و یا کمتر تنهایی ؟ بستگی دارد که چگونه شما از آن استفاده کنید


ترس سوخت انگ

برخی از تمسخر و نگرانی در ارتباط با زمان صرف شده بر روی دستگاه های دیجیتال را می توان به ترس از جدید.

سوئیس دانشمند Conrad Gessner بود در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن زنگ بیش از اطلاعات بیش از حد این ادعا بیش از حد بودن داده بود “گیج کننده و مضر” را به ذهن است. اگر شما آشنایی با Gessner نظریه ممکن است به خاطر او بانگ زد آن را در 1565 در پاسخ به این چاپ را فشار دهید.

Gessner هشدار مراجعه کننده به ظاهر قابل کنترل سیل از اطلاعات به هر طریقی توسط یوهانس گوتنبرگ تدبیر. ترس از جدید به آمیخته بحث در فن آوری های نوظهور برای نسل های.

و Gessner تنها نیست. از نیویورک تایمز هشدار در اواخر 1800s تلفن را حمله به حریم خصوصی ما به نگرانی در 1970s سریع قدم زدن کودکان را نشان می دهد مانند کنجد خیابان منجر به پريشاني – آن است که ذاتی رفتار انسان به دقت در مورد آنچه که ما کاملا نمی دانند.

در عین حال بسیاری از این اعلامیه به نظر می رسد تقریبا پوچ در نگاه به گذشته. چه خواهد شد و نسل های بعد به عقب نگاه بر به عنوان اظهارات سوخت توسط پارانویا و ترس فقط به خاطر یک تکنولوژی جدید مختل کرده بود وضعیت موجود ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im