Coronavirus هزینه شده است ما بیش از ما به سلامت و اقتصاد

آزادی های مدنی در میان قدیمی ترین شناخته شده ترین حقوق بشر است. معاصر خود را بیان به عنوان دعاوی حقوقی مبتنی بر حقوق مدنی و سیاسی است که اخیر دوستیابی از پر سر و صدا در دوره پس از جنگ جهانی دوم است.

امروز ما با یک نوع بسیار متفاوتی از اورژانس. و این شگفت آور است که چگونه به سرعت ارزش ما یک بار مبارزه برای کنار گذاشته شده است.

در بیماری های همه گیر نقض حقوق نگاه متفاوت است. شده اند وجود دارد هیچ جرم بازداشت و یا دستگیری. هیچ internments از بیگانگان دشمن.

اما سالمندان آسیب پذیر شده اند جدا شده و در معرض شرایط که بیمار و یا آنها را کشته است.

جمعی توافق شده است تا حدی معلق برای کبک معلمان و برای برخی از انتاریو مراقبت های بهداشتی کارگران است.

اجباری یکشنبه بسته شدن سفارش برای کبک کسب و کار نادیده تاسیس قانون مورد که اجازه اقلیت های مذهبی به خود را انتخاب کنید بعد از بقیه بر اساس آزادی مذهب.

حقوق لغزش دور

آزادی های مدنی هستند طراحی شده است تنها برای زمان صلح و ثبات است. آنها فرض خاص, حتی مهم اهمیت در عمومی اورژانس. است که دقیقا به این خاطر که بسیاری از کنترل و توازن است که ما را برای اعطا شده است تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است. سفارشات جدید پدیدار روزانه و حکومت قانون است در نظر گرفتن زمان به عقب.

قوه مقننه نظارت است که اغلب اولین تلفات. در کشورهایی مانند کانادا و دموکراتیک تصویب قوانین مشورت قدرت به موضوع اضطراری سفارشات بدون مقننه نمي شود. مطمئن شوید که شهروندان می توانند رای از دولت است که از حد خود تجاوز اما دموکراسی باید تبخیر شود بین انتخابات است. در زمان نوشتن این نماینده مجلس از هر استان در کانادا شد, موکول, اگر چه تعداد کمی از آنها به طور آزمایشی با هدف بازگشایی به زودی.

این خطر وجود دارد از نفس بیش از حد زمانی که ما در مجموع موافق اجازه می دهد تا دولت به انجام آنچه لازم است برای ما امن نگه دارید. طبق آخرین نظرسنجی ایپسوس و کانادایی به شدت حمایت قوی تر اقدامات دولت برای مبارزه با COVID-19. اما این به نوبه خود باعث ایجاد یک خطر واقعی است که دادگاه را نشان می دهد بیشتر احترام به دولت ها در طول زمان بحران.

استان کبک به طور خاص ارائه می دهد یک مثال قابل توجه از چگونه به سرعت آن را می توانید تمام هم باز کردن.

کبک وزیر بهداشت دانیل مک کین در پاسخ به خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در COVID-19 همه گیر در 4 مه سال 2020 در قوه مقننه استانی. کانادا پرس/ژاک Boissinot

پس از راهپیمایی 13 اعلامیه بهداشت عمومی اورژانس استان وزیر بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی بدل شده توسط فرمان زیر کبک سلامت عمومی عمل می کنند. تجزیه و تحلیل من از هشت دستور در شورا و 28 وزرا دستور نشان می دهد که دو سوم از این دستورات محدود کردن آزادی های مدنی.

در عین حال حمایت عمومی از جمله اقدامات: سیاستمداران در حال لذت بردن از افزایش محبوبیت در سراسر کشور است. این حمایت ممکن است با این حقیقت توضیح داد که ما تنها به تدریج بیدار شدن از خواب به تاثیر COVID-19 به خصوص در افرادی که آسیب پذیر هستند و یا قادر به صحبت کردن.

در آوریل 20, وکیل, Jean-فلیکس Racicot راه اندازی یک چالش به کبک اورژانس اقدامات قبل از استان برتر دادگاه. چهار روز بعد عدالت Louis-پل کالن حکومت از نیمکت های اجتماعی که فاصله سفارشات یک شکل از بازداشت غیر قانونی. یک درخواست تجدید نظر از تصمیم خود و ادعا می کنند به دنبال اعتصاب کردن تمام اقدامات اضطراری در حال انتظار.

علائم راهنمایی های عمومی برای شرایط اضطراری

کانادا منشور حقوق و آزادی ها و دادگاه ها ارائه نشانه ای از اقدامات چه خواهد بود را تایید کرد و آنهایی که ممکن است سقوط.

دادگاه عالی کانادا در حکومت است که در جوامع دموکراتیک تاسیس حکومت قانون نیاز به یک مبنای قانونی برای اعمال محدودیت بر حقوق.

اجتماعی فاصله ضروری است به عنوان یک مطالعه اخیر در مجله لانست نشان داده است. اما اعتبار ممنوعیت در مجامع باید “تجویز شده توسط قانون است.” گزارش از کبک و انتاریو نشان می دهد که پلیس ممکن است تجاوز خود را در نشیب.

پلیس تورنتو نصب شده واحد ماموران گشت پارک شهر در تورنتو در 16 آوریل سال 2020 است. گزارش رویه که پلیس در حال تجاوز خود را در مرزهای اجرای اجتماعی فاصله تلاش. کانادا پرس/فرانک Gunn

کبک, مارس 20 سفارش-در-شورای مثلا ایجاب میکند که مردم باید اقامت دو متر از هم جدا. پلیس باید با اینحال جریمه افرادی که نگهداری آن اجتماعی فاصله گاهی اوقات بدون اطلاع قبلی. نه سناریو این است که قانون تجویز می شوند. و در عین حال یک مونترآل یک سخنگوی پلیس در ثبت به عنوان نشان می دهد که مردم مجاز به “جمع” حتی اگر آنها خود را حفظ فاصله.

این جای تعجب نیست که کانادا و آزادی های مدنی در انجمن راه اندازی یک کمپین ملی برای نظارت بر شده است که بازداشت و جریمه نقدی محکوم شد و به همین دلیل است.

‘محدودیت های منطقی’

دادگاه همچنین گفت که “محدودیت های معقول و منطقی” در حقوق باید متناسب با پاسخ های منطقی با ارتباط بین اقدامات انجام شده و مشکل آنها با هدف حل کند.

در کبک زندگی آزادی و امنیت سالمندان در واقع بدتر شده است. سازندگان: سالمندان در خوابگاه آنها را منع از ترک و پس از آن محرومیت از ورود به همراهان و عزیزان تا به حال ویرانگر البته عواقب ناخواسته.

پسر از یک زن که در اثر COVID-19 در کبک دولت-اجرای سالمندان اقامت در Ste-Dorothée است ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا ساکنان نادرست جدا شده و آلوده کارکنان مورد نیاز به کار می کنند. مشابه طرح دعوی در دادگاه راه اندازی شده است در انتاریو است.

یک خط مقدم کارگر را تنظیم می کند او تجهیزات حفاظتی به عنوان او راه می رود گذشته یکی دیگر از کارگران تخلیه فیلتر هوا و تجهیزات برای تمیز کردن در باغ, ویلا, خانه مراقبت در Pickering, Ont. در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. کانادا پرس/فرانک Gunn

خدمات عمومی جمعی موافقت نامه شده اند به حالت تعلیق درآمد. کارکنان ادعا می کنند که آنها مجبور به کار در شرایط خطرناک بدون آموزش کافی و یا تجهیزات حفاظت فردی. اینها عمده محدودیت در آزادی انجمن ها.

ما نیاز به مراقبت بیشتر و نه کمتر در مورد آزادی های مدنی و حقوق بشر در مواقع اضطراری. دولت کانادا در حال کار برای امن نگه داشتن ما اما تاریخ نشان داده است که در برخورد با یک اورژانس حقوق به ندرت ظهور دست نخورده مگر اینکه ما دو پایین در بیاد که چرا ما نیاز به آنها را در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de