گفتگو: پیش نمایش ویژه نمایش فیلم از آبهای تیره به دنبال منحصر به فرد زیست محیطی Q&A

ما یک پیش نمایش منحصر به فرد نمایش فیلم برای خوانندگان این گفتگو از آب های تکان دهنده واقعی داستان وکیل شرکت که خطرات خود را حرفه ای و خانوادگی به کشف یکی از بزرگترین شرکت پوشش یو پی اس از همه زمان و آوردن عدالت را عدالت به جامعه خطرناکی در معرض دهه های مرگبار شیمیایی است. غربالگری است که در 18:30 روز سه شنبه 25 فوریه در دالبی سینما در مرکز لندن با نوشیدنی پذیرایی از 18:00.

کارگردان Todd Haynes (کارول دور از بهشت), Dark Waters (12A) به شرح زیر زیست محیطی شرکت وکیل مدافع راب Bilott (مارک رافالو) که می یابد خود را در تضاد پس از او تماس گرفته توسط دو West Virginia کشاورزان بر این باورند که محلی DuPont گیاه آزادسازی زباله های سمی در این منطقه دفن زباله است که از بین بردن زمینه های خود را و کشتن گاو خود را. او فایل های شکایت که نشانه آغاز یک حماسه 15 سال مبارزه — که نه تنها آزمون رابطه اش با همسرش سارا (آن هاتاوی) بلکه شهرت او سلامتی خود و امرار معاش خود.

غربالگری شامل یک نوشیدنی دریافت و Q&A به میزبانی گفتگو ویرایشگر ژوزفین Lethbridge, با شیمی علامت لرش جهانی, سیستم های متخصص James, لسبیین, علم سیاست متخصص ملانی Smallman و یک نماینده از Fidra های مبتنی بر شواهد خیریه زیست محیطی که به تازگی منتشر شده یک گزارش PFAS (ماده سوال در این فیلم) در انگلستان بسته بندی مواد غذایی.

این رویداد رایگان است و غربالگری این است که فرصت را برای شما برای دیدن این فیلم قبل از این اراضی در انگلستان سینما – و برای قرار دادن سوالات خود را به پنل مورد گسترده شیمیایی آلودگی که همه ما تاثیر می گذارد.

Dark Waters منتشر شده است در انگلستان سینما در سراسر کشور در 28 فوریه سال 2020 است.

به عنوان هر کسی که می پرسد برای بلیط با استفاده از آنها ما ارسال چند بلیط از مکان وجود دارد. این به این معنی است که پذیرش در اول بیا اول خدمت اساس و تضمین شده نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im