مکالمه به کمک شما نیاز دارد

امروز ما در حال راهاندازی سالانه کمک های مالی کمپین دعوت از کسانی که ارزش کار ما به شما بدهد. در این سال چیز کمی متفاوت است. در هفته های اخیر چند رسانه ای مجبور به کاهش و یا نزدیک است. مانند بسیاری دیگر ما خیره کردن بشکه از کمبود بودجه.

این گفتگو را از طریق این اما فقط با کمک شما.

ماموریت ما این است برای ارائه دسترسی آزاد به اطلاعات قابل اعتماد. در میان COVID-19 گیر این هرگز مهم تر بوده است. در ماه گذشته مخاطبان ما دو برابر شده است و ما در مقالات خوانده شد 26 میلیون بار. این تقاضا ادامه خواهد داد در ماه های آینده به عنوان ما به طور فزاینده ای تبدیل به دانشگاهیان – اپیدیولوژی, immunologists, دانشمندان, سلامت کارگران اقتصاددانان – برای راه حل های در مورد چگونه به بازیابی و بازسازی است.

هر روز ما ویراستاران کار با محققان برای مقابله با مسائل حیاتی برای آینده ما است. ما با دانشمندان آب و هوا, فرهنگی, منتقدان, مربیان, مورخان, سیاسی, دانشمندان فن و انسان شناسان به نام تنها چند. در حال حاضر ما در حال توسعه عمده سرمقاله سری با کارشناسان پیشرو در تلاش برای بازسازی تنوع زیستی در پی استرالیا فاجعه بار bushfires. این همه دانشگاهیان پیشرو به اشتراک گذاری دانش خود را selflessly برای بهبود جامعه و حفاظت از راه ما از زندگی است.

اگر شما تا کنون فکر کردم مورد اهدای لطفا آن را در این سال است. خود را با حمایت همه کار ما می تواند باقی می ماند رایگان به عنوان خوانده شده, به اشتراک گذاری و انتشار مجدد. در این راه ما اطمینان ما را تا پایان در یک دنیای اطلاعات دارا و ندار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de