جهانی COVID-19 همه گیر است و اختلال در شبکه های اجتماعی ما تکیه می کنند. محل کار, میخانه ها, رستوران ها و سالن های ورزشی را بسته اند و بسیاری از مردم در حال حاضر housebound.

COVID-19 نشان دهنده عمده پارگی در وضعیت موجود و خواستار اشکال جدیدی از پاسخ. شاید این است که چرا هزاران نفر از “کمک های متقابل” گروه فنر بین المللی است. بسیاری از این گروه باید دارای عقاید به چندین هزار عضو در عرض چند روز.

چنین جامعه رانده گروه با استفاده از متنوع ارتباطی سیستم عامل مانند Facebook, Whatsapp و نامه پخش اعلامیه به ارائه امن و فراگیر راه برای مردم به شبکه در طول بیماری خود و انزوا. در یک محله یا خیابان سطح آنها کمک یکدیگر به ویژه افراد آسیب پذیر با مواد غذایی مجموعه, پیاده روی, حیوانات خانگی, حمایت عاطفی و بیشتر.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر در این بیماری همه گیر. AAP

اما رشد سریع این جنبش ایجاد یک شیب منحنی یادگیری برای گروه شرکت کردند. فقط به عنوان گسترده تر در جامعه کمک های متقابل گروه ها باید دست و پنجه نرم کردن با تفاوت های سیاسی و ساختاری نابرابری. گروه در استرالیا می توانید نگاه برای کسانی که در خارج از کشور به یاد بگیرند که چگونه برای غلبه بر این چالش است.

چه کمک های متقابل گروه ها انجام دهید ؟

همکاری نویسنده این مقاله Nisha Phillipps شرکت تاسیس Haringey COVID-19 کمک های متقابل است. این یکی از بسیاری از این گروه ها در بریتانیا و عضویت بیش از 3,300.

از Facebook لینک های گروه اعضای خود را به محله های گروه که با هماهنگی داوطلبان. همچنین سهام موضعی اطلاعات مانند جزئیات در لندن مستند اقدامات آنلاین خدمات بهداشت روانی و کمک برای مستاجران رو اخراج.

یکی از بزرگترین گروه های مشابه به ظهور در استرالیا است عشق همسایه خود را در ملبورن است که در زمان نوشتن تا به حال بیش از 9,285 اعضای.

یک کانبرا کمک های متقابل است که کمک به انجام مواد غذایی اجرا می شود و حتی بنا به گزارش دریافتی ارائه می دهد از لوله کش ها به جا می شود برای افرادی که نمی تواند خرید کاغذ توالت.

جزوه توزیع شده توسط یک گروه ارائه پشتیبانی در طول coronavirus اضطراری است. نویسنده ارائه شده

عبرت

در حرکت سریع زمینه coronavirus این گروه ها می توانید یادگیری از یکدیگر با به اشتراک گذاشتن روش به چالش های خود را.

کمک های متقابل در حس همکاری داوطلبانه برای یک هدف مشترک – دارای ریشه های تاریخی عمیق و می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف.

در طب و علوم اجتماعی, حمایت متقابل گروه در حال راه اندازی حرفه ای برای کمک به کسانی که زندگی با خاص اجتماعی و بهداشتی و خطرات. اما کمک های متقابل گروه آغاز شده توسط فعالان مردمی تمرکز بر پرداختن به شکاف ها و یا آسیب های ناشی از خدمات دولت از طریق جامعه-ساختمان.


ادامه مطلب: چرا ما خواستار آن ‘اجتماعی فاصله’? در حال حاضر ما نیاز به ارتباطات اجتماعی بیشتر از همیشه


این به این معنی اعضای جدید کمک های متقابل می رسند با انتظارات متفاوت از این گروه اهداف و رویکرد بنابراین تبیین این مهم است.

این Haringey گروه Facebook صفحه متحده هدف خود را به عنوان “حمایت از اعضای جامعه هستند که سیستم ایمنی به خطر بیافتد و یا خود جدا” از طریق یک رویکرد است که “مختصات اما نمی دیکته” چگونه گروه های سازماندهی خود را در خیابان ها و محله های سطح.

خود را غیر متمرکز رویکرد اجازه می دهد تا گروه به استفاده از متنوع سیستمهای ارتباطی مانند, زوم, WhatsApp, شل, ایمیل یا اس ام اس بسته به آنچه که به بهترین وجه مناسب خاص محله یا خیابان.

زنان ارائه وعده های غذایی به نیازمندان در آتن ، KOSTAS TSIRONIS/EPA

برخورد با تفاوت

همکاری و ارتباطات-ساختمان خوش آمدید مرهم به فردی امواج وحشت-خرید و خرید “خشم” ما دیده ایم از اواخر.

اما در جوامع پیچیده هستند و منعکس کننده تنوع و ساختاری نابرابری های گسترده تر جامعه است. عواملی مانند قومیت و ناتوانی اجتماعی و اقتصادی وضعیت جنسیتی و یا دسترسی به تکنولوژی به معنی برخی از مردم صدای محروم هستند و یا آنها را تکذیب کرد ،

Haringey تساوی در پاسخگویی دستورالعمل از سازمان جامعه تحریک. این تأیید اصول احترام و مراقبت و همبستگی و دراز کردن که چگونه برای رسیدگی به رفتار تبعیض آمیز. این زیر یک “تحول عدالت” رویکرد. یک تسهیل کننده مذاکرات به مردم برای رسیدگی به آسیب ایجاد می شود.


ادامه مطلب: چرا مسکن اخراج باید معلق به دفاع از ما در برابر coronavirus


بزرگ و غیر متمرکز جوامع که شامل اکثر COVID-19 کمک های متقابل گروه ها شامل متنوع سیاسی گرایش که از آن اختلاف نظر ظهور.

در یکی کانبرا گروه برای مثال گرم آنلاین بحث را شکست بیش از یک پست پیشنهاد “اجاره اعتصاب” برای مقابله با شغل و درآمد از ضرر و زیان COVID-19 قفل فراز. این شکاف تا حد زیادی صورت گرفت در امتداد اجتماعی و اقتصادی خطوط بین اجاره و مالکان/صاحبخانه.

انتظار مردم در کاغذ توالت راهرو برای تحویل در Coles سوپر مارکت در سیدنی. جیمز گورلی/AAP

بسیاری از گروه های مانند Haringey باید صریح و روشن جامعه-محور موضع مستقل از دولت است. برای مثال, Haringey شورای خواسته داوطلب لیست اما گروه مدیران را ارائه نمی دهد آنها را به عنوان آنها را به حفظ متمرکز لیست و ترجیح به ادامه یک جامعه محور رویکرد است. بسیاری از کاربران نمی خواهند تعامل مستقیم با پلیس و محله سازمان به عنوان این ممکن است disenfranchise افراد بی خانمان و یا مستند نشده ساکنان.

که در آن وجود دارد اختلاف نظر در این مسائل آنها مورد بحث و آشکارا. اصول ساختمان جامعه همبستگی و استقلال مهم هستند نقاط مرجع در این بحث.

در یک بیماری همه گیر ایمنی از داوطلبان و کسانی که از دریافت کمک بسیار مهم است. در Haringey از برگزارکنندگان حد پست است که نشان می دهد آیا آن را به خودتان اقدامات برای مدیریت و یا درمان COVID-19 است که می تواند به افزایش خطرات به جامعه مانند ماسک های خانگی. داوطلبان قرعه کشی در پروتکل های بهداشت از اعتماد وب سایت های اجرا شده توسط خدمات بهداشتی و گروه های اجتماعی مانند QueerCare یک transfeminist خودمختار مراقبت سازمان است.

مربوط به پلیس و یا محله سازمان ممکن است بیگانه برخی از اعضای جامعه. AAP

ساختمان جامعه در حالی که ما از هم جدا

همانطور که ما حرکت بیشتر به COVID-19 قفل فراز در استرالیا و جاهای دیگر کمک های متقابل خواهد بود با تکیه بر بیش از همیشه است.

مسائلی مانند گنجاندن پاسخگویی و سیاسی اصطکاک می تواند چالش های جامعه محور طرح های از همه نوع. تأمل در آنچه ما انجام می دهیم و به اشتراک گذاری درس کمک خواهد کرد که پرورش کمک های متقابل در راه است که آدرس این چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو