بسته شدن AAP است و در عین حال یکی دیگر از ضربه به منافع عمومی و روزنامه نگاری در استرالیا

استرالیا اخبار چشم انداز و توانایی شهروندان برای دسترسی به کیفیت روزنامه نگاری پرداخته شده است یک ضربه بزرگ با اعلام این استرالیا آسوشیتد پرس بسته است با از دست دادن 180 شغل روزنامه نگاری.

اگر چه AAP خبرنگاران و سردبیران به طور کلی به نام خانواده, سیم خدمات ارائه شده ستون فقرات محتوای اخبار برای کشور از سال 1935 حصول اطمینان از هر مقاله (و بنابراین هر شهروند) تا به حال دسترسی به جامد قابل گزارش در مورد مسائل از اهمیت ملی است.

تمام اخبار رسانه ها باید با اتکا بر AAP شبکه های محلی و بین المللی روزنامه نگاران به ارائه داستان از مناطق که در آن خود خبرنگاران نمی تواند از دادگاه به مجلس و در همه جا در میان است.

با وجود کاهش تعداد روزنامه نگاران در سال های اخیر و کاهش سریع در بودجه اشتراک AAP ادامه داد: برای مقابله با ماموریت خود را برای ارائه اخبار بدون تعصب سیاسی و یا تعصب. سرعت ضروری بود برای آژانس اما دقت بود و حتی بیشتر مهم است.

دن Peled عکس از Sharnie مورن برگزاری دخترش در نزدیکی bushfires در کففس هاربر در سال گذشته است. دن Peled/AAP

اما AAP تلاش کرده است در سال های اخیر به عنوان روزنامه ها و ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی باید به دنبال کاهش هزینه ها و شروع به منابع محتوا به صورت رایگان از اینترنت با تشکر از چاپ و نشر جهانی سیستم عامل های مانند گوگل.

زمانی که AAP خود را تعطیل نیوزیلند مستند در یک dvd در سال 2018 آن گفت: مشترکین تحت فشار بودند و درخواست برای هزینه های پایین تر.

رسانه های ادغام مانند است که از نه و Fairfax نیز بد برای AAP به عنوان شرکت های تثبیت اشتراک خود را. اسکای نیوز نیز به آن AAP اشتراک به استفاده از اخبار محدود در سال 2018 است.

سرود درون AAP تا به حال مدت طولانی است که اگر سهامداران عمده و عطسه سیم آژانس جلب سرد است.


ادامه مطلب: فایل های رسانه ای: چه نه فیرفکس ادغام معنی تنوع و کیفیت روزنامه نگاری?


استقلال و تمامیت

در افتتاحیه این کتاب بر روی سیم: داستان از استرالیا آسوشیتد پرس منتشر شده در سال 2010 به مناسبت سالگرد 75 از AAP جان Coomber نوشت: در مورد ارزش خدمات سیم:

AAP news هیچ سیاسی تبر به خرد کردن و نه تبلیغ به لطفا. اخبار ارزش میباشد و بردهای پی در پی رئیس مدیران و سردبیران باید محافظت استقلال و گزارش یکپارچگی بالاتر از همه چیز.

به دلیل آن تامین اخبار و اطلاعات مربوط به هر بخش از رسانه های استرالیا, صنعت, AAP نمی توانیم به انجام در غیر این صورت. پشتیبانی شده توسط تبلیغات و یا دولت جزوه آن را تنها به آن نام خوب برای تجارت.

بنابراین بسیار تغییر کرده است در اخبار صنعت پس AAP تشکیل شد توسط کیت مرداک در سال 1935. در آن زمان آن را در زمان یک هیات از تنها 12 نفر با دفاتر در لندن و نیویورک را به خارج از کشور خبر به استرالیا.

اما حتی در اولین روز به عنوان یک ادغام دو سازمان, استرالیا انجمن مطبوعات و خورشید هرالد کابل خدمات آن را به صرفه جویی در پول.


ادامه مطلب: باید دولت با ارائه بودجه کمک های مالی برای تشویق منافع عمومی روزنامه نگاری?


با هزینه کابل که به اتهام کلمه تجمع از منابع قابل توجه بود در آن زمان. AAP روزنامه نگاران بودند بنابراین نیاز به ایجاد مختصر استرالیا متمرکز بر گزارشات محلی مقالات.

اگر چه AAP گزارش شد و گاهی کشیده شده هم از دیگر منابع خبری آژانس خبرنگاران گاهی اوقات هم خود به خود گزارش اصلی. این منجر به روایت blowouts در رویدادهای مهم مانند آدولف هیتلر با تهاجم اتریش در سال 1938 که یک رکورد برای AAP این سؤال که برای سال.

جنگ جهانی دوم بود و بعید است افزایش AAP به عنوان ارشد روزنامه نگاران از استرالیا مقالات بودند seconded به مناطق جنگی به عنوان AAP ویژه نمایندگان.

صبح سیدنی هرالد ری Maley بعد نخست وزیر رابرت Menzies’ وزیر مطبوعات فرستاده شد به سنگاپور. داستان خود را از اولین برخورد بین استرالیا و سربازان ژاپنی به طور گسترده ای در روزنامه های بریتانیا و آمریکا و همچنین استرالیا.

وینستون ترنر “مرد ما در باتاویا” (در حال حاضر جاکارتا) یکی از آخرین AAP روزنامه نگاران به خارج از منطقه فرار مهاجم ژاپنی با باریکترین حاشیه.

برنده جایزه روزنامه نگاری

AAP شکوه روز نیست فقط محدود به گذشته است. آن را منتشر کرده است, متعدد, برنده جایزه, داستان, در سال های اخیر مانند لیزا مارتین گزارش پیتر داتون را جفت au رسوایی.

زمان خوانندگان فیرفکس روزنامه ها ممکن است به یاد داشته باشید بودجه فدرال در سال 2017 زمانی که AAP پر صفحات سیدنی هرالد صبح و عصر به دلیل فیرفکس خبرنگاران رفته بود در اعتصاب است. کپی نوشته شده توسط فیرفکس اسکلت کارکنان بود, درهم و برهم, در حالی که AAP داستان درخشید با آژانس تاکید بر دقت و صحت.

AAP عکاسان هم باید اسیر لحظه از تاریخ استرالیا مانند Lukas Coch را Walkley برنده جایزه عکس از لیندا Burney در کفش پاشنه بلند آبی در هوا جشن تصویب قانون برابری ازدواج در سال 2017.

Coch نیز در زمان عکس معروف از آن زمان نخست وزیر جولیا گیلارد در آغوش AFP افسر زمانی که او از دست رفته یک کفش در حالی که خروج از کانبرا رستوران احاطه شده توسط معترضان.

جولیا گیلارد از دست می دهد کفش خود را به عنوان او و تونی ابوت در حال همراهی با پلیس و محافظان پس از اینکه به دام افتاده توسط معترضان در کانبرا رستوران. Lukas Coch/AAP

غنی آموزشی زمین از دست داد

یکی از غم انگیزترین بخش از بسته شدن AAP ریزش فوق العاده فرصت های آموزشی برای خبرنگاران جوان شروع در روزنامه نگاری.

AAP تولید برخی از نام های بزرگ در روزنامه نگاری از جمله جان کری اوبراین PNG خبرنگار در 1960s و SMH ویرایشگر لیزا دیویس و جو Hildebrand هر چه آغاز شده به عنوان AAP دانشجویان.


ادامه مطلب: ‘یک دولت بدون روزنامه’: چرا همه باید در مورد مراقبت از کاهش در فیرفاکس


AAP اتحاد محکم گرفته و در چهار یا پنج دانشجویان هر سال در دهه گذشته و در سال های اخیر یک گروه کوچک از سرمقاله دستیاران. بیش از 12 ماه AAP دانشجویان آموزش داده شده است برای نوشتن سریع و با دقت در حالی که همچنین یادگیری مختصر تصویری مهارت های اخلاق و قانون رسانه های همگانی.

در طول بحران مالی جهانی در 2000s AAP در زمان چهار دانشجوی, در حالی که این سن در زمان در هیچ هرالد خورشید تنها دو.

عنوان خبر AAP را بسته شدن اسپرد در سراسر کشور, از آن خواهد شد به عنوان دیده می شود و در عین حال یکی دیگر از ضربه به منافع عمومی و روزنامه نگاری در استرالیا.

استرالیا نیاز به منابع بیشتری از اخبار نه کمتر. از دست دادن AAP باید سوگواری نه فقط توسط newsmen و زنان در سراسر کشور, اما هر کسی که مراقبت در مورد دموکراسی و ارزش کار روزنامه نگاران را در نگه داشتن مردم آگاه و قدرتمند به حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im