‘سیرک را نجات داد’: Cirque du Soleil فایل برای طلبکار حفاظت خاتمه 3,480 مشاغل

مونترال — این Cirque du Soleil که aerobatic نشان می دهد متوقف شده توسط COVID-19 تا زمینه برای طلبکار حفاظت در حالی که آن را توسعه یک طرح برای کسب و کار خود را راه اندازی مجدد.

این شرکت می گوید آن را دنبال دادگاه حفاظت از طلبکاران تحت شرکت طلبکاران تنظیم قانون در جلسه روز سه شنبه در دادگاه عالی کبک.

Cirque du Soleil همچنین اعلام کرد فسخ حدود 3,480 کارکنان قبلا furloughed در ماه مارس است.

“ما می دانیم که دلیل این پیشنهاد روی میز که سیرک را نجات داد” مدیر عامل دانیل Lamarre گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من مطمئن هستم که در پایان این روند است که باید برای به اوج رسیدن در اواسط ماه سپتامبر من را صاحب است.”

اما او گفت که او تاسف پایان رابطه اشتغال هزاران نفر از کارمندان این شرکت است که ما 900 میلیون دلار در بدهی.

در ارتباط با پرونده Cirque du Soleil می گوید آن را وارد یک “وسیله اسب” خرید توافق با سهامداران موجود.

این تگزاس صندوق TPG سرمایه (60 درصد سهام) این شرکت چینی Fosun (20 درصد) و Caisse de انبار همکاران قرار دادن du Quebec (20 درصد) تزریق خواهد US$100 میلیون دلار در حالی که نمایندگی استاد investissement کبک را فراهم US$200 میلیون وام.

دو بودجه در مجموع US$20 میلیون نیز خواهد بود تا به حمایت از سیرک کارگران و پرداخت مترجمان آزاد که هنوز در انتظار.

آن را می گوید حامیان مالی’ پیشنهاد شامل قصد rehire یک اکثریت قابل توجهی از فسخ کارکنان و شرایط کسب و کار اجازه می دهد که عملیات خود را می تواند از سر گرفت.

این شرکت اضافه شده است که با توجه به این که ساکن آن نشان می دهد که در لاس وگاس و اورلاندو در حال انتظار برای از سرگیری قبل از بقیه خود را نشان می دهد که هنرمندان و کارکنان ساکن را نشان می دهد تقسیم نمی کنند.

Lamarre وجود دارد گفت: “پنج به شش گروه” علاقه مند به کسب مونترال شرکت مبتنی اما آنها را مجبور به پاسخگویی به شرایط این پیشنهاد را در حال حاضر در جدول که نیاز به مونترال برای باقی می ماند در دفتر مرکزی شرکت.

“هر کس در حال انتظار برای ما به پناهگاه از ما طلبکاران” گفت: Lamarre که اضافه شده او را باور نمی کند این شرکت صبر بیش از حد طولانی قبل از تشکیل پرونده برای طلبکار حمایت می کند.

در ازای تجدید ساختار بدهی وام را دریافت بدهی نا امن از ما 50 میلیون دلار علاوه بر داشتن 45 درصد از سیرک که کاهش فعلی سهامداران سهام. TPG خواهد نگه 33 درصد در حالی که Fosun و Caisse خواهد شد و هر کدام 11 درصد است.

سیرک گفت: سهامداران آن ارائه شد “تنها به طور کامل مستند و شرکت” پیشنهاد دریافت کرده است.

با ما 300 میلیون دلار این شرکت قادر خواهد بود به آب و فعلی طوفان تا زمانی که آن را می توانید شروع به تولید درآمد دوباره به احتمال زیاد به عنوان به زودی به عنوان آن دائمی را نشان می دهد در لاس وگاس و اورلاندو می توانید رزومه.

برای دوره 12 ماهه منتهی به سپتامبر گذشته سیرک را تولید درآمد حدود US$950 میلیون دلار رتبه آژانس مودی محاسبه در یک گزارش منتشر شده در ماه مارس گذشته. سود آن برآورد شد در ایالات متحده$155 میلیون.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد ژوئن 29 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de