این نمودار نشان می دهد که coronavirus هل دادن به یک چهارم از نیروی کار از کار

ما می دانستیم که آن بد خواهد بود. اما ما امیدوار بودیم این نمی تواند کاملا این بد است.

بیش از چند هفته گذشته ما در Grattan موسسه مشغول به کار بر روی راه هایی برای برآورد تاثیر COVID-19 shutdown در مشاغل در استرالیا.

این یک کار پیچیده با چند واضح سوابق.

نتایج دقیق در کار جدید ما کاغذ Shutdown: برآورد COVID-19 استخدام شوک هستند نگران کننده است.

برآورد ما این است که بین یک ششم و یک چهارم از استرالیا نیروی کار است که به احتمال زیاد از کار به دلیل COVID-19 shutdown و اجتماعی فاصله.

آن را ناشی از دو منبع اطلاعات است.

این اولین بار است که داده ها از ایالات متحده به حدی که هر شغل نیاز به کارگران به نزدیکی افراد دیگر است.


ادامه مطلب: کدام مشاغل بیشتر در معرض خطر از coronavirus خاموش کردن?


این “نزدیکی فیزیکی” الزامات یک کار به طور کلی به احتمال زیاد به یک راهنمای خوب برای چگونه به احتمال زیاد آن است که این کار می تواند همچنان در طول خاموش کردن.

دومین منبع از اطلاعات است که مجموعه ای از برآورد توسط Grattan محققان از حدی که مشاغل در معرض خطر در هر یک از صنایع 88 در استرالیا.

ما روش ارجح برای برآورد آمار به شغل ترکیبی از هر دو این منابع.

ما همچنین با استفاده از دو روش های جایگزین است که هر کدام با تکیه بر یک منبع واحد از اطلاعات که مشخص شده در کار ما روی کاغذ.

ما روش ارجح می یابد که حدود 26 درصد از کارگران – 3.4 میلیون استرالیایی – می تواند پرتاب کردن کار به عنوان یک نتیجه مستقیم از خاموش و اجتماعی فاصله.

جایگزین روش های تولید ارقام که پایین تر هستند اما هنوز distressingly بالا است.

پیدا کنیم و صنعت مهمان نوازی خواهد بود سخت ترین ضربه. بیش از نیمی از کارگران در “محل اقامت و غذا و خدمات” صنعت هستند به احتمال زیاد به از کار به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

این “هنر و تفریح و سرگرمی خدمات” صنعت به مراتب پشت سر نیست.

طیف وسیعی از حرفه ای صنایع – که در آن مردم هستند احتمال بیشتری قادر به کار از خانه – بسیار کمتر احتمال دارد به ریختن مشاغل در هفته ها و ماه های آینده.

مردم کم درآمد خواهد بود سخت ترین ضربه به این دلیل که شغل در مهمان نوازی خرده فروشی و هنر تمایل به پرداخت کمتر از نوع حرفه ای شغل افراد می توانید از صفحه اصلی.

کسانی که در بالاترین درآمد هستند به احتمال زیاد در محل کار در طول این بحران است. آنها بیش از به احتمال زیاد بدون کار به عنوان بالاترین درآمد کارگران است.

به عنوان یک قاعده کلی بالاتر از درآمد خود را کاهش شانس خود را از بودن تحت تاثیر بحران.

وجود دارد که البته قابل توجه عدم قطعیت در اطراف برآورد ما از این کار ضرر و زیان از COVID-19 به خصوص در صنعت.

در برخی از موارد, ‘روش ارجح’ بازده نتایج است که به احتمال زیاد بیش از برآورد تعداد افرادی که از دست دادن کار از جمله در امور مالی و صنایع و معادن. در برخی دیگر مانند مهمان نوازی با ‘روش ارجح’ ارقام ممکن است بیش از حد کم است.

با این وجود برآورد ما به شدت مرتبط با به اشتراک گذاری از شرکت هایی که گزارش می دهند که آنها کارگران کاهش می یابد ساعت در پاسخ به COVID-19.

اگر همه کسانی که 3.4 میلیون دلار استرالیا نقل مکان کرد و از “شاغل” به “بیکار” نرخ بیکاری خواهد سنبله به 30٪.

اما این نتیجه اتفاق نمی افتد چرا که نه هر کسی که دست می دهد و کار را متوقف خواهد کرد که طبقه بندی به عنوان “شاغل” و نه هر کسی که متوقف بودن “شاغل” را تبدیل به “بیکار” – برخی متوقف خواهد شد به دنبال کار.

برخی از کارگران از پرتاب از کار توسط COVID-19 shutdown هنوز هم می شود طبقه بندی شده توسط اداره آمار به عنوان “شاغل”.


ادامه مطلب: استرالیا $130 میلیارد JobKeeper پرداخت: آنچه که کارشناسان فکر می کنم


چرا ؟ چرا که آنها ممکن است تنها گذاشته برای یک دوره کوتاه است. و از آنجا که برخی از افرادی که از دست دادن کار خود ادامه خواهد داد به پرداخت می شود با تشکر از دولت را یک$130 میلیارد JobKeeper برنامه و اگر شما هنوز هم در حال پرداخت توسط کارفرما اداره آمار شمارش شما هنوز هم به عنوان “شاغل”.

انتظار ما این است که تنها حدود نیمی از این افراد از کار را متوقف خواهد کرد که “شاغل”. و از کسانی که به طور کامل از دست دادن شغل خود را – است که متوقف بودن پرداخت شده توسط خود کارفرما – در مورد نیم خواهد داد تا به دنبال شغل و نمی توان به عنوان unemnployed شاید به این دلیل آنها را “بازنشسته” و یا تصمیم به تمرکز بر روی وظایف خانه.

اگر این فرضیات درست نرخ بیکاری صعود خواهد کرد به حدود 12 درصد در ماه ژوئن سه ماهه فراگیر مه و ژوئن – بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،


ادامه مطلب: چگونه خواهد coronavirus رکود اقتصادی در مقایسه با بدترین در استرالیا ،


در زیر یک مطلب سناریوی خوش بینانه است که در آن بیشتر مردم همچنان در حال پرداخت توسط کارفرمایان خود این رای را هنوز صعود به حدود 10 درصد در خط با خزانه پیش بینی.

تحت بدبین سناریو نرخ بیکاری را جهش به 15 درصد.

هر کدام از فرضیات ساخته شده هر چه روش استفاده می شود روشن است که استرالیا در حال حاضر در برابر یکی از بدترین اشتغال شوک در تاریخ آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im