این ‘هدایت’ جورج فلوید و اعتقاد به عالم ارواح را نژادپرستانه تاریخچه

ماه گذشته Eoin Higgins ارشد editor for progressive وب سایت خبری CommonDreams توییتی یک تصویر از یک Facebook پست توسط “کلامی آگاهانه کانال” کارول کالینز. این پست در اصل ساخته شده در ژوئن 7, ادعای کالینز به حال قبلی بعد psychically channelled روح جورج فلوید که کشته شد مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در مه 25.

پیام او به ارمغان آورد از طریق یکی از “عشق و بخشش”. فلوید ظاهرا ناراحت است که نام او تا به حال تبدیل شدن به “ارتباط با نفرت” و ارائه برخی از سیاسی مشاوره: “[…] آزادی های مدنی هستند نه آنچه که ما باید به مبارزه برای کسی که می گوید من شما را دوست دارم به همه است.”

Higgins را توییت باعث یک واکنش قابل توجهی در توییتر. (“لطفا به من بگویید این است که واقعی نیست” شد یک پاسخ.) کالینز رسانه های اجتماعی و وب سایت به نظر می رسد حذف شده است به عنوان یک نتیجه.

کالینز است که نه تنها روح متوسط که ادعا کرده است در تماس با فلوید روح و با استفاده از صدای خود را به بی شرمانه تایید ارتجاعی سیاست است. کاربر یوتیوب هدایت اریک آپلود تصویری مشابه در ژوئن 23, که در آن متوسط دنیس رامون کانال های جورج فلوید در دوربین در یک مصاحبه.

مصاحبه با یک عدد از عجیب و غریب تاب با “فلوید” آشکار است که مرگ او ناشی از karmic بدهی تعلق در زندگی قبلی و در نتیجه اجتناب ناپذیر است. رامون می گوید: “[…] من فقط احساس می کنم مثل او را در برخورد با یک کامیون و یا برخی از نوع بیماری و یا چیزی در او نیست میخوام یک زندگی طولانی, به هر حال, بنابراین […]”

وقتی پرسیده شد که در مورد واکنش های عمومی به مرگ او, از جمله تماس, پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس رامون ادعا فلوید گفت: “همه پلیس بد هستند.”


ادامه مطلب: گوشی های هوشمند شاهد می شود مترادف با میهن پرستی پس از جورج فلوید مرگ


متعدد دیگر رسانه ها ادعا کرده اند در تماس با فلوید و آپلود خود را (اغلب متناقض) پیام به یوتیوب.

ترنس فلوید بازدیدکننده داشته است سایت و در نزدیکی جایی که او برادر جورج گرفته شد به مینیاپولیس پلیس بازداشت و بعد از آن درگذشت. اریک میلر/ایسنا

سیاسی ventriloquising

سیاسی ventriloquising مرحوم اعضای اقلیت گروههای نژادی توسط روح سفید و رسانه های عمل است که امتداد به نیمه دوم قرن 19 در ایالات متحده است.

این دوره اوج گرایی مدرن آغاز شد که در سال 1848 در Hydesville نیویورک هنگامی که دو دختر جوان کیت و مارگارت فاکس ادعا کرد که آنها می تواند به برقراری ارتباط با ارواح مردگان به وسیله سمعی raps و می زند.

روباه خواهر. از چپ به راست: مارگارت کیت و لی. Wikimedia Commons

اعتقاد به عالم ارواح جذب حداقل صدها نفر از هزاران نفر از پیروان از جمله بسیاری از دانشمندان برجسته و نویسندگان و سیاستمداران است. آن دوره از بیشترین محبوبیت همزمان با ارتفاع از ما استعماری گسترش در سراسر شمال قاره آمریکا و همچنین جنگ های داخلی آمریکا.

مدت کوتاهی قبل از جنگ آغاز شد, یک رسانه فرانسیس H. Smith, channelled پیام زیر از “Rike” یک برده بود که فوت ناشی از مسمومیت در شهرستان Accomack, Virginia:

من حق هوشمند شادتر اینجا را دن دار. د برکت خداوند به نظر می رسد در د cullared مردمی و همچنین دو عزیز کارشناسی ارشد.

Rike روح اشاره به “عزیز کارشناسی ارشد” (که برده سفید-صاحبان) آشکار پذیرش خود را از نژادی سلسله مراتب از فراتر از قبر.

یک پیام مشابه منتشر شده در طرفدار اصول روحانیت ومعنویت دوره ای بنر نور در سال 1857 به نقل از “سام” به تازگی مرحوم برده. سام توصیف مایل آزادی بلکه از روی علاقه به یاد مزرعه خود زندگی و هنوز هم مودبانه آدرس خود را در “ماسا” (کارشناسی ارشد). او اعتراف می کند: “بله, من می خواهم برای رفتن در کشت و زرع ماسا”. سام بسیار بیان مبارک “برده” استعاره.

به گفته دکتر پزشکی و طرفدار اصول روحانیت ومعنویت یوجین Crowell, مرحوم بومی آمریکایی ها بودند و اغلب تلخ در بی عدالتی آنها رنج می برد در دست استعمارگران سفید. اما به عنوان یک روح “پیشرفت” که پس از مرگ او و یا او را همواره به سوی بخشش و عشق است.

در سال 1874 Crowell توصیف تماس با روح یک فرمانده به نام خرس بزرگ که شد خشمگین هنگامی که او به خاطر جنایات علیه مردم خود. Crowell آرام خرس بزرگ با یادآوری او “بسیاری از افراد دریافت کرده بود حتی بدتر از دیگر سفید نفر از سرخپوستان” (که “تمام زندگی” موضوع) و برگزاری بر روی احساسات نفرت و خشم بود “ستمکار” و تنها کاری خود پیشرفت معنوی.

‘عیب پوشی’

این نوع پس از مرگ “ارتباطات” بدان معنی است که آمریکایی های بومی بسیاری از آنها در جنگ کشته و یا اعدام برای مقاومت در برابر استعمار شد “سفید” و توزیع مجدد به عنوان خیرخواه و ارقام بخشش در خدمت به استعمار پروژه حتی به عنوان مرز قتل عام شدند هنوز هم در حال انجام.

چگونه جورج فلوید را در واکنش به صحنه های خشونت آمیز پس از مرگ ما نمی دانیم چرا که او دیگر در اینجا به ما بگویید. در حالی که اعتقاد به عالم ارواح را فراهم کرده است و آسایش و آرامش به بسیاری از کسانی که عزادار از دست دادن عزیزان خود آن نیز استفاده شده است و همچنان می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ventriloquise قربانیان خشونت نژادی, پیشبرد ارتجاعی پیام های سیاسی و تضعیف خواستار نهادی را تغییر دهید.

تا زمانی که زندگی سیاه و سفید, صدای, همچنان نادیده گرفته و به حاشیه رانده ما باید به شدت محکوم رفتار روح رسانه که به ما اطمینان می دهم که “آزادی های مدنی هستند نه آنچه که ما باید به مبارزه برای”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de