“پاسخ جنسی انسان مؤنث” محبوب شناخته شده به عنوان “کینزی گزارش”
تولید یک حس بین المللی در سال 1953 انقلابی راه جامعه فکر می کند ،

یکی از خاص بیانیه ای در این کتاب در مورد دهانه رحم, اما, بوده است اشتباه منجر به یک تصور غلط است که امروز همچنان ادامه دارد. در صفحه 584, کینزی متحده “تمام بالینی و داده های تجربی نشان می دهد که سطح دهانه رحم ترین به طور کامل غیر حساس بخشی از دستگاه تناسلی زنان آناتومی.”

همراه با ما همکار پزشک اروین گلدشتاین ما متخصص در علوم اعصاب و پزشکی جنسی. ما معتقدیم کینزی بیانیه باعث شده است تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای نتیجه گیری اشتباه است که رحم عاری از اعصاب حسی و می تواند به کاهش و یا حذف بدون نتیجه.

نگاهی نزدیک تر به اطلاعات

این کینزی محققان گزارش شده که دهانه رحم بود “به آرامی نوازش” با یک “شیشه یا پنبه نوک پروب” تنها 5 درصد از 878 زنان گزارش شده آنها می تواند احساس آن است. این دادهها بر اساس کینزی ادعای گردنی انجامد.

اما, زمانی که محققان تحریک دهانه رحم از همان زنان با “متمایز فشار” با استفاده از “یک شی بزرگتر از یک کاوشگر” 84 درصد از 878 زنان گزارش شده آنها می تواند احساس آن است. کینزی نتيجه را به حساب خود را قابل توجهی پیدا کردن.

این sensate دهانه رحم

گسترده وجود دارد پاک کردن اطلاعات از منابع متنوع که زنان قطعا می تواند احساس تحریک دهانه رحم. زنان معمولا گزارش آنها می توانید احساس پاپ اسمير
روش است که در آن بافت خراشیده از سطح دهانه رحم.

بسیاری از زنان تحت اتساع دهانه رحم برای درج یک دستگاه داخل رحمی (IUD) گزارش درد.

گردنی وابسته به چوچوله و واژن خود تحریک فعال همان منطقه با هم تداخل دارند از حسی قشر paracentral lobule. بری KomisarukCC BY-SA

در MRI عملکردی مطالعه زمانی که زنان خود را تحریک دهانه رحم همان بخشی از مغز آنها در پاسخ به عنوان زمانی که آنها خود را تحریک کلیتوریس یا واژن. آنها همچنین گزارش داد, آنها می توانند احساس هر منطقه مجزا است. سهم دهانه رحم به ارگاسم توضیح داده شده است در رسانه های و برخی از زنان گزارش دهانه رحم-تحریک و ارگاسم به عنوان داشتن ویژگی های مختلف از وابسته به چوچوله یا واژن-تحریک و ارگاسم.

عمل جراحی و دهانه رحم

محققان همچنین می دانیم دهانه رحم است sensate بر اثر عمل جراحی می تواند بر روی آن. در حالی که حسن نیت پزشکی روش های طراحی شده برای درمان قابل توجهی پزشك زنان, مشکلات در روند آنها می تواند باعث آسیب به عصب عرضه دهانه رحم.

با توجه به یک مطالعه است که دهانه رحم را در یک “sub-کل” هیسترکتومی زنان به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به ادامه تجربه ارگاسم از زمانی که دهانه رحم برداشته شده است در یک “کل” هیسترکتومی.

یکی دیگر از بررسی های اخیر هیسترکتومی روش اگر چه هیچ تفاوت قابل توجهی در اثر بر پاسخ جنسی بین دو نوع عمل جراحی است. در حالی که اکثریت زنان گزارش بهبود جنسی خود پاسخ با توجه به حل مشکل این است که لازم خود را هیسترکتومی در تقریبا در هر یک از 22 گزارش بررسی های متعدد زنان اظهار داشت که خود را تناسلی احساس شد کاهش یافته است. اختلاف در ادبیات به خوبی ممکن است به علت های مختلف زنان ترجیح منبع تحریک.

برخی از زنان تحت اغلب استفاده می شود loop electrosurgical excision procedure (LEEP) برای برداشتن ضايعات دهانه رحم گزارش عوارض جانبی جنسی. برخی از زنان توصیف یک نتیجه ناراحت از دست دادن و وابسته به عشق شهوانی, احساس در بدن مناطق از جمله چوچوله و مهبل (واژن). این روش که در آن یک مخروطی شکل حجم رحم سوخته است دور با استفاده از یک cauterizing سیم حلقه ممکن است باعث تخریب عصب مسیر است که به طور معمول انتقال تناسلی احساس به مغز است.

در یکی دیگر از شایع عمل جراحی برای درمان بی اختياری استرسی ادراری جراحان قرار دادن مش “اواسط پیشابراه زنجیر” بین واژن و مجرای ادرار به تولید کمی خم در مجرای ادرار در نتیجه با اضافه کردن مقاومت به جریان ادرار. زنجیر آسیب اعصاب است که حمل احساس از واژن و دهانه رحم. در واقع برخی از زنان گزارش کاهش می یابد, ارگاسم رضایت بعد از عمل جراحی.

به دکتر خود صحبت کنید

پزشکان باید آگاه باشند که سه جفت از اعصاب – لگن, hypogastric و واگ – انتقال احساس از دهانه رحم به مغز است. اگر هر یک از این اعصاب به خطر بیافتد می تواند عمیقا بر لذت جنسی. اگر درمان جراحی لازم است پزشکان باید تلاش برای جلوگیری از موقعیت بحرانی و مسیرهای عصبی به حداقل رساندن حسی آسیب.

بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اغلب تمایلی به بحث در مورد مسائل حساس مانند ممکن است عوارض جانبی مربوط به لذت جنسی. حداقل پزشکان باید بیماران خود را ممکن است مخل عواقب پیشنهادی خود را درمان.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو