اخیر دانشگاه UNSW بررسی نشان می دهد که 66 درصد از مردم استرالیا بر این باورند تغییر آب و هوا است که بزرگترین چالش پیش روی جهان امروز و که 62 درصد می گویند دولت ما در حال حاضر انجام می دهند به اندازه کافی برای پرداختن به این چالش. همان نظرسنجی می یابد اکثر استرالیایی ها نیز پشتیبانی جدید مالیات بر کربن اگر بودجه مطرح رفتن به مالیات دهندگان و کاهش کربن خروجی.

البته دولت در حال سرمایه گذاری در فن آوری طراحی شده برای تشویق انتقال از سوخت های فسیلی به تجدید منابع انرژی. و دولت وعده داده است برای دیدار با هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 26-28 درصد در سال 2030 در خط با توافق پاریس.

در حال بارگذاری

اما اگر دولت با این قول — که به مراتب از یک چیز مطمئن شوید که آن را در هیچ بخش کوچکی بود با توجه به ترفندهای حسابداری: سود اصطلاح “کیوتو حمل بیش از اعتبارات” از گذشته و پیشرفت در این منطقه است.

زمان تغییرات تکنولوژیک به تنهایی است که قطعا به اندازه کافی برای دیدار با اهداف ما. در سال گذشته شده است وجود دارد افزایش در استرالیا به طور کلی تولید گازهای گلخانه ای از 0.6 درصد به 538.9 میلیون تن دی اکسید کربن معادل. در زمانی که تولید گازهای گلخانه ای نیاز به سقوط آنها در حال افزایش است.

در حالی که شده است وجود دارد پیشرفت در برق, این بوده است که بیش از جبران بخش های دیگر از جمله حمل و نقل و تولید گازهای گلخانه ای به علت گاز و صادرات آن رشد 18.8 درصد البته از پایه پایین.

اکثر استرالیایی ها به سادگی متقاعد نشده این است که به اندازه کافی برای دیدار با ما به تعهدات اخلاقی و سیاسی به نسل های آینده است.

این شاید یکی از دلایلی که وجود داشته اند تماس از سراسر طیف سیاسی برای تجدید تلاش برای پیدا کردن یک جدید آمریکا در واکنش به تغییر آب و هوا.

در این صفحات مستقل MP زالی Steggall نام وجدان رای گیری در مجلس روی این موضوع کار و لیبرال MP دیو Sharma بر اهمیت “cool-headed دلیل و ساختمان اجماع”. استرالیا صنعت اجرایی گروه Innes Willox به نام هفته گذشته برای گریزی به کربن قیمت گذاری به افکار.

Zali Stegall is attempting to mobilise a bipartisan response to climate change in Parliament.

زالی Stegall تلاش برای بسیج یک دو حزبی در پاسخ به تغییرات آب و هوایی در مجلس.اعتبار:SMH

هنوز کمی وجود دارد که شور و شوق در میان بسیاری از نمایندگان مجلس برای بازگشت به ملی انرژی تضمین تمرکز برای این نوع از هر دو حزب تلاش است. بازگشت به مصالحه و سازش از یک سیاست است که مسیر رو به جلو است.

چه پس از آن احتمالا می تواند پر کردن شکاف و ارائه تمرکز جدید برای این نوع از هر دو حزب تلاش کند ؟ یک مسیر امیدوار کننده خواهد بود برای استرالیا به اتخاذ نوع “مالیات بر کربن و سود سهام” رویکرد پیشنهاد شده توسط آب و هوا شورای رهبری در ایالات متحده است.

ایده اصلی در پشت یک طرح ساده است: آن را شامل مالیات از 50 دلار در هر تن متریک (MT) در تولید گازهای گلخانه ای CO2 با درآمد تولید شده از این بازگشت به طور مساوی به هر رای گیری-سن شهروند استرالیایی.

این امر نشان دهنده یک مالیات پرداخت حدود 1300 دلار برای هر فرد در هر سال.

مرز تنظیمات برای داد و ستد کالا با کشورهایی که صنعت استرالیا خواهد بود و نه قرار دادن در یک نقطه ضعف رقابتی. صادرات به کشورهای بدون مقایسه طرح را دریافت تخفیف برای پرداخت مالیات و واردات از کشورهای بدون طرح چنین خواهد بود به اتهام هزینه ها بر اساس محتوای کربن از آن دسته از محصولات.

‘نادر است برای پیدا کردن هر موضوع که در آن سه چهارم رای دهندگان به توافق برسند.’

استرالیا کربن سود سهام طرح خواهد بنابراین ترک بیش از سه چهارم از مردم استرالیا بهتر از نظر مالی حتی اگر آنها خود را تغییر دهید زمان مصرف و یا استفاده از انرژی.

خانواده های کم درآمد را دریافت زیادی به خصوص سود نسبت به موجود خود درآمد و هزینه.

متوسط استرالیا خانوار تخمین زده می شود به 585 دلار از یک سال و بهتر است در حالی که کمترین درآمد-quintile خانواده ها خواهد بود $1305 در سال بهتر است. این است که در حدود 300 $و $650 یک فرد بالغ در این گونه خانواده ها بود.

بررسی های اخیر شواهد دوباره نشان می دهد که پشتیبانی قوی برای چنین طرح. وقتی پرسیده شد که اگر آنها حمایت از مالیات بر شرکت هایی که تولید گازهای کربن به طور خاص به

تشویق به کاهش تولید گازهای گلخانه ای و 65 درصد به توافق رسیدند.

است که پشتیبانی از این افزایش به بیش از 73 درصد زمانی که گفت: مالیاتی است که توزیع به مالیات دهندگان و طراحی شده است که نه تنها کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما تشویق سرمایه گذاری در فن آوری برای رسیدن به این.

این هم دقیقا همان نوع از حمایت است که نشان می دهد امکان واقعی توافق دو حزبی. در به طور فزاینده قطبی بار این نادر است برای پیدا کردن هر موضوع که در آن سه چهارم رای دهندگان به توافق برسند.

در حال بارگذاری

استرالیا کربن سود سهام طرح است و نه فقط از لحاظ اقتصادی و سازگار با محیط زیست ماندگار پاسخ به چالش تغییرات آب و هوا. شواهد نشان می دهد که آن را به یک راه حل سیاسی قابل دوام.

روزالیند دیکسون است که استاد حقوق در دانشگاه UNSW و مدیر گیلبرت + توبین مرکز حقوق عمومی. ریچارد هولدن است استاد اقتصاد در دانشگاه UNSW سیدنی. او قبلا در دانشکده در دانشگاه شیکاگو و دانشگاه و دارای مدرک دکترا در رشته اقتصاد از دانشگاه هاروارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو