نامزد شما مانند یکی از شما فکر می کنم که بیشتر electable

Electability شده است تنها مهم ترین نیروی انگیزه رای دهندگان در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی.

اما آنچه در آن است ؟ چه چیزی باعث می شود یک نامزد به نظر می رسد مانند آنها می تواند از آرا اکثریت آمریکایی ها در حالی که یکی دیگر نمی تواند?

عینی دانشمندان علوم سیاسی مثل خودم انجام داده اند بسیاری از تحقیقات بر روی چه نوع از نامزدها برنده شدن و از دست دادن. ما پیدا کردن که در حد متوسط نامزدها تمایل را به نفع خود بیشتر از دور به سمت چپ یا راست نامزدها انجام دهد. با وجود گسترده فرض است که زنان کمتر electable از مردان تحقیقات نشان می دهد که زنان نامزد حداقل به احتمال زیاد به موفقیت به عنوان مردان هستند. که درست بود در سال 2018 و آن را به خصوص به احتمال زیاد زمانی که انتخابات سال است که تحت سلطه درآورد چرا که زنان در حال کلیشه ای به عنوان صادقانه تر از مردان است.

زنان کلیشه ای به عنوان صادقانه تر از مردان است. در اینجا تصویر یک ctq حامی. گتی/اسکات ایسن

در مجالس قانونگذاری امتیازهای احتمالا شانس بهتر از گرفتار شدن در نامناسب ارسال پیامک از آنها در حال از دست دادن گشتند. و ما می دانیم که زمانی که امتیازهای آیا از دست دادن این دلیل است که خود را از رقبا پیشی جمع آوری کمک های مردمی در آستانه است که می تواند مطابقت وقت مزایای رسانه ای پوشش به رسمیت شناختن نام و عوامل دیگر مهم نیست که چقدر وقت صرف شده است.

اما روزنامه نگاران و مخاطبان خود را معمولا نمی توجه به علوم سیاسی, پژوهش در زمانی که آنها بخواهید در مورد electability.

به دنبال در نظر سنجی پول و آینه

در جستجوی خود را برای شناسایی بیشتر electable نامزد روزنامه نگاران و خوانندگان خود را نگاه کنید و در نظر سنجی که در اوایل یک کمپین اغلب می گویند بیشتر در مورد یک نامزد به رسمیت شناختن نام از او حمایت عمومی است. آنها در جمع آوری کمک های مردمی شماره. بزرگترین جمع آوری کمک نمی کند همیشه برنده – درخواست رئیس جمهور تابناک – اما پول یکی از شاخص حمایت عمومی است.

و روزنامه نگاران و خوانندگان گوش دادن به خود را دارند. بسیاری از مردم معتقد هستند که بدون در نظر گرفتن این شاخص نامزد آنها بهتر است یا دوست نداشتن حداقل خواهد برنده انتخابات است. بود که بسیاری از هیلاری کلینتون حامیان در سال 2016 است که به سادگی نمی تواند بپذیرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

آن است که تقویت شده توسط “confirmation bias” – تمایل به دنبال کردن و به یاد داشته باشید بیت از اطلاعات است که خود را تایید نظر موجود. این گرایش چیزی جدید است.

در سال 1964 حامیان محافظه کار حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Barry Goldwater اعتقاد بر این است که مرد خود را به مقصد برنده به دلیل نامرئی – به جز آنها – اکثریت محافظه ظهور کرد و در روز انتخابات. Goldwater از دست رفته در یک زمین لغزش.

اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری Barry Goldwater حامیان فکر او می خواهم برنده هنگامی که نامرئی ارتش از محافظه کاران خواهد ظهور در روز انتخابات. آنها نمی. میکی Senko/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ

تمایل شبیه است که امروز دیده می شود در بسیاری از ساندرز علاقه مندان است. آنها تصویر یک ارتش از چپ که حاضر به رای دادن در حال حاضر به دلیل آنها بیزارند با شرکت نفوذ بیش از زندگی آمریکایی از جمله بیش از حد محافظه کار دموکرات نامزد. ساندرز طرفداران بر این باورند که بسیاری از این nonvoters گام خواهد شد تا به پای صندوق های رای یک بار آنها را مشاهده کنید ساندرز’ تعهد به واقعا مترقی ارزش.

افکار واهی و پوچ

مشکل با این نوع تفکر در مورد electability است شواهد – عدم آن است.

زیادی بررسی های اخیر نشان داد که nonvoters نمی تفاوت بسیار از رای دهندگان دیگر در عدم تعامل با سیاست است.

“Nonvoters نیز به مراتب کمتر مترقی تر است که معمولا باور” نوشت Yascha Mounk در اقیانوس اطلس. “روشن اکثریت آنها را در نظر خود و یا متوسط و یا محافظه کار; تنها در پنج می گویند که آنها لیبرال هستند.”

دموکرات ها اغلب امیدوارم که از افراد جوان و لاغر دموکراتیک خواهد شد و در نهایت غلبه بر عادت خود را از nonvoting. اما حتی در بالا-میزان مشارکت انتخابات میان دوره ای 2018 مردم زیر 30 رای دادند و در نرخ بسیار پایین تر از افراد بیش از 65. در اخیر تگزاس دموکراتیک اولیه ساندرز برنده ترین لاتین آمریکایی رای دهندگان زیر 30, اما, مسن, لاتینی, آمریکایی, که مورد علاقه بایدن معلوم در اعداد بزرگتر.

اولیه در مقابل کلی انتخابات

که پس از آن یک electable نامزد کنید ؟

آن را یک نامزد که مشاوران درک قوانین انتخابات آنها در حال رقابت در حال حاضر.

به عنوان مثال: حزب دموکرات ممنوع است, winner-take-all نامزدی حوادث. هر نامزدی که برنده حداقل 15 درصد آرا در اولیه یا حزبی می شود و حدود همین درصد از نمایندگان از دولت که به او و یا او را در رای مردم.

این بدان معناست که یک نامزد است که پیش نماینده تعداد میدوی از طریق نامزدی فصل سخت خواهد بود به ضرب و شتم بعد. حریف نمی تواند عقب به راحتی با گرفتن یک تزریق از نمایندگان از اواخر دولت مسابقه به دلیل پیشتاز را انتخاب کنید تا به اشتراک گذاری از دولتی که نمایندگان نیز دارد و 3 نقطه در نامزدی حزب دموکرات سیاست است.

اما electability دموکراتیک مقدماتی است همان electability در ماه نوامبر. که نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه ctq یا پیت Buttigieg.

از حزب دموکرات که electable در ایندیانا دموکراتیک اولیه نخواهد بود برنده ایندیانا را آرا در ماه نوامبر به دلیل ایندیانا رای دهندگان در ماه نوامبر خواهد بود و تحت سلطه جمهوری خواهان.

ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز بسیار بالای مردم در انتخابات در میان دموکرات ها افسرده مشارکت مردم در میان جمهوری خواهان و شور و شوق در میان نسبتا کوچک گروه از رای دهندگان نوسان که موفق شده اند برای جلوگیری از قطبی شدن زمان سیاست آمریکا است.

میزان مشارکت شایع ترین در میان افرادی که عادت رای: دو طرف موجود رای دهندگان پایگاه. بنابراین یک electable نامزد یکی که برانگیخته که حزب موجود رای دهندگان پایه اما نمی rile تا حزب مخالف پایه به غیر معمول درجه.

برای بسیاری اولیه رای دهندگان بیشتر electable نامزد است که هر کدام نامزد است که رای دهندگان به نفع.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de