کسب و کار ورزش رزومه میان COVID-19 اما در چه هزینه ؟

ورزش حرفه ای هستند و چند میلیارد دلار کسب و کار از جمله درآمد تولید شده توسط ورزش تبلیغات و ورزش رسانه سازمان.

کانادا یک مثال از اندازه و دامنه pro ورزشی $5.2 میلیارد معامله Rogers Communications امضا شده در سال 2013 برای حقوق پخش بازی NHL در سراسر کشور تا سال 2025 است.

اما زمان COVID-19 آب و هوا را مطرح کرد چالش های جدی برای کسب و کار ورزش است. تیم های ورزشی حرفه ای هستند و از سرگیری بازی در میان همه گیر تا حد زیادی در تضاد با بقیه جامعه به عنوان مستندات ادامه کسب و کار باقی می ماند توقیف و میلیون ها نفر از مردم از خانه کار می کنند.

شروع فصل لیگ بیس بال است نشانه ای از هرج و مرج می آید که با این بی سابقه بار. کمتر از یک هفته به فصل نیمی از اعضای Miami Marlins آزمایش مثبت برای COVID-19. MLB پس از آن به حالت تعلیق Marlins’ فصل و مثبت آزمون به تعویق افتاد تیم های دیگر بازی بیش از حد.

با دیگر ورزش های حرفه ای مانند لیگ NBA و NHL آماده سازی به سر وجود دارد نگرانی در مورد اخلاق در اولویت دسترسی به کروناویروس مربوط به مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای ورزشکاران, رابطه بین ورزش و سیاست و تجدید ورزشکار فعالیت به خصوص در میان سودای سیاه زندگی مهم جنبش است.

A row of baseball players, each holding the same long strip of black cloth, kneel.
اعضای اتباع واشنگتن بیس بال تیم زانو زدن و نگه دارید و یک تکه پارچه سیاه به افتخار Black Lives Matter جنبش قبل از روز افتتاحیه بازی بیس بال در برابر نیویورک یانکیز در اتباع پارک در جولای 23. (AP Photo/الکس Brandon)

و آنچه در مورد ورزشکاران چیست ؟ چه آنها می خواهند از هر دو عدالت اجتماعی و سلامت روان چشم انداز?

به عنوان نیک Kypreos سابق NHL بازیکن به تازگی گفت:

“بازیکنان بازی نمی زیرا آنها می خواهند به … دارند چرا که آنها به.”

ورزش به طور معمول منعکس کننده جامعه

ورزشی است که به طور معمول بازتابی از جامعه و نه یک استثنا به آن است. COVID-19 به نظر می رسد تبدیل شده اند این مدل از ورزش حرفه ای داخل به خارج است. هرگز قبل از در دوران مدرن از آمریکای شمالی ورزش حرفه ای باید طرفداران شده است به طوری آواره از بازی.

از لحاظ تاریخی ورزشی در آمریکای شمالی توسعه یافته به یک صنعت با ظهور صنعتی شدن و شهرنشینی بیش از یک قرن پیش.

به عنوان کارگران به دست آوردن هر دو افزایش اوقات فراغت و درآمد اختیاری در اوایل ورزشی برگزار شد اتخاذ نخبگان انگلیسی مدل “فراغت تحصیل” برای خوب پاشنه بلند در راه دموکراتیک برای جامعه — و آن را کار کرده است.

ورزش به عنوان سرگرمی به بازی و تماشای متولد شد و لیگ ها و تیم های ورزشی شد سازمانی و تجاری داستان های موفقیت است.

اما دیروز ورزشکاران شد و شهروندان به طور منظم در مقایسه با بسیار پرداخت می شود ستاره های بزرگ امروز, زندگی در گام خود را با طرفداران دیگر ساخته شده است که آنها را relatable.

جوامع و شهرستانها در آغوش ورزش به عنوان یک راننده تجاری و فعالیت های اقتصادی که نیاز قابل توجه زیرساخت های پشتیبانی (از جمله تامین مالی عمومی از استادیوم و عرصه) در طول سال است.

این دوره نیز شروع به بهره مندی از فناوری از جمله حمل و نقل پیشرفت ساخته شده است که به صورت سریع تر و آسان تر تیم و فن سفر. لوازم ورزشی شرکت هایی مانند Spalding ظهور, ساخت تجهیزات بهتر. روش های جدید تبلیغ و فروش حرفه ای ورزش به سرعت به دنبال نوید تولد بازاریابی ورزشی.

این معرفی جدید ذینفعان به این ورزش کسب و کار مخلوط به ویژه در تبلیغات و رسانه های همکاران که او نیز شروع به رسمیت شناختن ارزش از طرفداران ورزش — درگیر و اسیر مخاطبان — که خرید خود کالا و خواندن روزنامه های ورزشی تفسیر. در نهایت کسانی که چشم شروع به ردیابی و اندازه گیری.

طرفداران بودند مرکزی برای, ورزش, موفقیت

شهروندان که درگیر در این رشد ورزش و سرگرمی مدل — طرفداران ورزش — بودند و اساسا مرکزی به موفقیت آن است. این رابطه همزیستی بین طرفداران و ورزش حرفه ای صنعت رشد و رونق به ویژه از دهه 1950 زمانی که خلاق فن محور استراتژی های محبوب برای بسیاری از لیگ ها و تیم های.

معاصر, ورزش حرفه ای به طور معمول بحث در مورد اهمیت آنچه شناخته شده به عنوان فن avidity کلیدی متریک موفقیت چرا که تحقیقات نشان می دهد پرشور طرفداران “یافت شده است که به صرف بطور قابل توجهی بیشتر پول و زمان و تلاش برای ورزش های مربوط به فعالیت ها و محصولات خود را غیر از طرفداران مشتاق هستند.”

Fans cheer and celebrate the Toronto Raptors victory outdoors at night.
طرفداران واکنش نشان می دهند در پارک ژوراسیک به عنوان تورنتو رپتورز را شکست رزمندگان طلایی امور خارجه در طول بازی 6 از نهایی NBA را به نفع خود قهرمانی NBA در تورنتو در تاریخ 13 ژوئن 2019. کانادا پرس/Nathan Denette

فن و تجربه و مرتبط با فعالیت های مصرف کننده به طور سنتی شده است مرکزی برای مدیریت کلید گیری از ورزش حرفه ای, سازمان — بر خلاف زمانی که طرفداران در فاصله های شرکت کننده در طول بازو از طریق بزرگ تصویری-بازی مانند صفحه نمایش مقوا cutouts و کنسرو جمعیت سر و صدا.

ورزش حرفه ای است که برای تعدادی از دلایل, اما هیچ کدام زیادی برای انجام با و چرا از آن بود که اساسا تاسیس: برای طرفداران برای مشارکت و تیم های ورزشی ساخته شده برای انسجام اجتماعی و جوامع است که به طور سنتی پشتیبانی نرم افزار ورزشی هم از نظر مالی و عاطفی.

در عوض, نرم افزار ورزش پشت در درجه اول به سرسخت قابل توجهی COVID-19 ضرر و زیان مالی به نمایندگی از مالکیت گروه ها و رسانه ها و شرکای تجاری شرکت های بزرگ.

اورلاندو حباب پر هزینه است

از سر گیری از ورزش حرفه ای, اما همچنین بسیار پر هزینه به نرم افزار ورزشی لیگ. NBA اخیرا اشاره کرد که قیمت آن اورلاندو حباب خواهد شد بیش از US$150 میلیون. نیز وجود دارد یک شخصی و بهداشت هزینه: ورزشکاران حرفه ای هنوز در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

A Miami Heat player in a pale blue Miami Heat jersey looks down at the floor, his hands clasped against his forehead.
Miami Heat رو به جلو جرثقیل جونز جونیور آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماه ژوئن پس از حرارت و دیگر تیم NBA شروع تست اجباری در آماده سازی برای از سرگیری این فصل است. (AP Photo/Lynne Sladky)

بنابراین سوال مهم در اینجا این است: آیا از سرگیری ورزش حرفه ای کار می توانید آن را به رشد بدون فن است و آن را امن برای بازیکنان ؟

در زمان COVID-19 محیط تنظیمات و اولویت های طرفداران پیچیده در رابطه با برخی از نشان می دهد که آنها ممکن است هرگز به طور کامل بازگشت به ورزش حرفه ای.

افکار عمومی و نظرسنجی های متنوع و متناقض — به عنوان بسیاری که 60 درصد و به عنوان چند به عنوان 30 درصد از طرفداران ورزش باید گفت نظرسنجی های مختلف است که آنها مشتاق برای نرم افزار ورزشی برای بازگشت. اطلاعات واقعی از تیم های ورزشی, اما در موضوع چه طرفداران خود را می خواهید است که آشکارا وجود ندارد.

کمی وجود دارد اجماع چگونه با شور و شوق طرفداران بازگشت به ورزش حرفه ای به طور خاص وقتی که می آید به تجمع در استادیوم و یا عرصه است. که با توجه به یک میزبان از پتانسیل پست-همه گیر واقعیت از جمله نچسب سطح امنیت و دقیق الزامات قانونی در نظر مسئولیت چشم پوشی.

اخیر نیویورک تایمز مطالعه گزارش شده است که از 511 اپیدیولوژی که رتبه “فعالیت های روزمره به انجام دوباره” در یک سال “حضور در یک رویداد ورزشی” آمد و در آخر به خوبی پشت شماره 1 انتخاب از حضور یک عروسی و یا مراسم تشییع جنازه.

در حال حاضر چه ؟

پس چگونه می تواند ورزش حرفه ای سازمان های طرفداران خود را به عقب ؟

اول آنها باید در حفظ و طرفداران در هسته خود استراتژی کسب و کار سفارشی و خیاطی پیام و درگیری با طرفداران از طریق نام تجاری مشارکت به عنوان آنجا که ممکن است.

آنها باید به تعهدات گسترده برای تعامل مجدد خود را در جامعه متنوع و کار را به خود بازگرداند و موقعیت اجتماعی unifiers در جامعه است. آنها باید شکستن موانع شدید در حال حاضر در میان ورزشکاران و طرفداران در حالی که حمایت و تجلیل از ورزشکاران خود را هر زمان ممکن است.

و به عنوان آنها زمانی که ورزش حرفه ای صنعت متولد شد و آنها باید همچنان به آغوش نوآوری به درایو پیشرفته فن نامزدی. آنها باید گسترش روح این تلاش ها به روابط خود با ذینفعان کلیدی از جمله شرکت ها و همکاران رسانه ای.

در حالی که COVID-19 مکث ایجاد کرده است با چالش های بزرگ برای ورزش حرفه ای سازمان ها می توانند با استفاده از این فرصت برای تجدید نظر و تغییر شکل فن-محور تجربه برای دوره بعدی این صنعت در سراسر شمال امریکا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de