سوختگی میراث: چرا علم در خطر کاهش رقابت

وقتی که می آید به کاهش میزان bushfires دانشمندان اختلاف نظر دارند را در بهترین راه برای انجام آن است. خطر کاهش سوزاندن (همچنین به عنوان شناخته شده “تجویز سوختن” و یا “کنترل سوزش”) مورد بحث است و بسته به نوع مقاله علمی آن نشان داده شده است به هر دو موثر باشد و یا کار نمی کند در تمام.

خطر کاهش سوزش فرایند از بین بردن پوشش گیاهی که سوخت آتش این “خطر” – از طریق سوزاندن, کاهش و یا چرا. این یکی از راه های دولت های ایالتی سعی کنید برای آماده شدن برای بلندی bushfire فصل است.


ادامه مطلب: هیچ مدرکی وجود ندارد که ‘اطاق کوچک زیر شیروانی’ بلوک bushfire خطر کاهش اما در اینجا یک کنترل رایت ایده ارزش تلاش


آب و هوا شورای چاپ یک برگه در ماه ژانویه این سال با عنوان “تنظیم ضبط مستقیم در خطر کاهش”. به این نتیجه رسیدند که در حالی که مهم است در آینده “هیچ مقدار از خطر کاهش خواهد حفاظت از جان انسان ها و حیوانات و خواص از آتش سوزی فاجعه بار”.

اما این در تضاد با مطالعات تجربی در ویکتوریا و استرالیای غربی است که در بر داشت در غیر این صورت پس از در نظر گرفتن یک دیدگاه گستردهتر در این مسئله است.

پس چرا دیدگاه های ضد و نقیضی وجود دارد?

زمانی که شرایط امن هستند CFA سوختگی گیاهی برای حذف سوخت که به نوبه خود کاهش خطر آتش سوزی. Jason ادواردز/روابط عمومی جزوه تصویر

خطر کاهش سوختگی کمک نمی کند: یک مطالعه 2015

برای آن گزارش آب و هوا شورای تکیه به شدت در 2015 مطالعه بر آتش و آب و سوابق از جنوب شرقی استرالیا بیش از یک دوره از 34 سال. این است یک زمان نسبتا کوتاه وقتی که می آید به اکوسیستم چرخه – زمین طبیعی فرایند بازیافت از منابع مانند آب و کربن است.

محققان از این مطالعه با استفاده از متریک به نام “اهرم” به منظور بررسی اثر خطر-کاهش سوزش در کاهش میزان آتش سوزی. “اهرم” در این زمینه اشاره به نسبت بین منطقه سوخته با آتش سوزی و منطقه سوخته توسط تجویز سوزاندن.

و آنها به این نتیجه رسیدند خطر-کاهش سوزاندن یک آماری اثر معنی داری بر میزان آتش سوزی, اما تنها در مناطق جنگلی با متمایز سالانه خشکسالی دوره.


ادامه مطلب: تعجب آور پاسخ به یک سوال: کنترل سوختگی اغلب موفق به آهسته یک bushfire


اهرم اندازه گیری نشان میدهد که تجویز سوزاندن تنها باعث افزایش کل منطقه سوخته است و در نتیجه بی اثر در کاهش آتش سوزی حد.

مانند تمام مقالات علمی نتیجه گیری از 2015 کاغذ کشیده شده از چند فرض. و در حالی که نتیجه گیری معتبر برای محققان تمرکز بر چند پیش فرض کار نمی کند در زمینه مدیریت زمین. به عنوان مثال فرض شده تنها در حد منطقه سوخته مهم است و نه به شدت.

اما بهبود گیاهان, حیوانات و مواد مغذی و زیستگاه پس از کم شدت آتش است بسیار سریعتر از بعد از بالا-شدت آتش سوزی با توجه به دراز مدت ویکتوریا مطالعه است.

چند فرضیات دیگری نیز ساخته شد در سال 2015 مطالعه است و چنین فرض که منجر به نتیجه گیری متضاد با دیگران است. در حالی که این مطالعه معتبر در زمینه که در آن انجام شد و شامل مفید تجزیه و تحلیل نتیجه گیری آب و هوا شورای تساوی از آن پشتیبانی نمی شود.

استرالیا فاجعه تابستان مشتعل است بحث در مورد بهترین راه برای پیشگیری و کنترل آتش سوزی. دیوید Crosling/AAP

خطر کاهش سوختگی فراموش راهنما: یک مطالعه 2009

2009 مطالعه ای در سال 52 تاریخچه آتش در جنوب غرب استرالیا شناسایی مزایای خطر کاهش می سوزد. این شامل آن منجر به آتش سوزی کمتر شروع و توانایی بیشتری به سرکوب آتش سوزی در تجویز سوخته مناطق.

یک دلیل بزرگ برای متفاوت یافته است چرا که بر خلاف سال 2009 مطالعه 2015 مطالعه نمی کند به صراحت در نظر بگیرید که چگونه در گذشته تجویز می سوزد پایین تر شدت بالا-شدت آتش سوزی هنگامی که آنها حرکت می کند ، این کمک می کند تا مهار آتش تلاش و کمک می کند تا کاهش گسترش آتش سوزی.

2009 مطالعه نشان داد که تجویز سوزاندن کمتر از 4 درصد از یک میلیون هکتار جنگلی چشم انداز در هر سال به اندازه کافی برای نشان دادن روند در کاهش آتش سوزی.


ادامه مطلب: وجود دارد تنها یک راه برای مطمئن bushfires کمتر قدرتمند: از چیزهای که می سوزد


اما در سال 2015 در بررسی آب و هوا شورا استفاده می شود تنها شامل 2% تجویز سوزش در چشم انداز جنگلی در جنوب شرقی استرالیا پس یک نتیجه گیری است که تجویز سوختن شد و بی اثر شده است می تواند انتظار می رود.

به عبارت دیگر به اندازه کافی از چشم انداز تجویز شد سوخته به اندازه گیری اثر پس از آن نمی توان نتیجه گرفت که تجویز سوختن است بی اثر در کاهش تاثیر bushfires از این تجزیه و تحلیل.

آب و هوا شورا گرفته اند باید یک دیدگاه گسترده تر از این موجود علمی مطالعات قبل از طراحی آن نتیجه گیری.

بنابراین ما باید با استفاده از خطر-کاهش برنز ؟

وجود دارد بسیاری از ابعاد به بحث در مورد اینکه آیا برای استفاده از خطر-کاهش سوختگی به کاهش و آماده برای آتش سوزی. و نه همه مطالعات علمی خواهد بود به همان اندازه مربوطه در پرداختن به مسائل خاص.


ادامه مطلب: به مبارزه با آتش سوزی فاجعه بار از آینده ما نیاز به نگاهی فراتر از تجویز سوزاندن


بنابراین قبل از اینکه ما تصمیم می گیرید که آیا خطر کاهش سوزش برای مدیریت زمین چیز خوبی است ما نیاز به در نظر گرفتن تمام متغیرها. این شامل افزایش اکوسیستم انعطاف پذیری, کاهش آتش سوزی تعداد و میزان تاثیر بر سلامت انسان, ارزش اقتصادی, اجتماعی, تاثیر, سنتی صاحب فرهنگ ،

آب و هوا شورا گیری کشیده شده تنها از نظر کاهش آتش سوزی حد.

در بحث ارزش و یا در غیر این صورت تجویز سوختن ما نیاز به استفاده از خوب شواهد علمی اما تصمیمات ما باید مبتنی بر کل تصویر نه فقط انتخابی بخشی از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>