استخوان ترمیم کننده صرف کار خود را در سمت راست و مغز

استاد Hutmacher مدیر ARC تحول صنعتی مرکز آموزش در افزودنی Biomanufacturing در دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند جایی که او و تیم خود را توسعه داده اند داربست است که می تواند کاشته شده به بیمار اجازه می دهد تا بافت خود برای بازسازی و التیام زخم.

آنها آغاز شده و با استخوان داربست با استفاده از 3D چاپ برای ایجاد سفارشی ایمپلنت برای بازسازی بخش های آسیب دیده استخوان که قبلا داشته اند به درمان با قطع.

A 3D-printed tibia implant designed by QUT researchers to regrow the patient's own bone tissue.

3D چاپ درشت نی ایمپلنت طراحی شده توسط QUT محققان مجددا خود بیمار بافت استخوان.اعتبار:QUT

در سال 2017 آنها با همکاری بریزبن شاهزاده الکساندرا بیمارستان و پیشگام آن جراح مایکل Wagels به جای بخش بزرگی از پای یک مرد استخوان است که او را مانع از دست دادن پای خود را.

استاد Hutmacher و تیم خود را پس از همکاری با تشکیلات بیمارستان و دکتر Wagels برای نصب ایمپلنت اجازه داده است که یک مرد مجددا بخش های زیادی از خود جمجمه بعد از یک ترافیک تصادف و همچنین نصب یک قفسه سینه ایمپلنت برای اصلاح تولد ناهنجاری برای بریزبن دانشجوی پزشکی.

استاد Hutmacher گفت: ماهیت مشترک از این پروژه ها راه رو به جلو برای این بخش پس از مواجه با موانع در پژوهش های خود را در اوایل زندگی حرفه ای او.

“من سعی کردم برای دریافت بودجه برای این کار و همیشه نظرات از اعطای ارزیابان بود ‘این است که یک مشکل اساسی’,” او گفت:.

“اما هنگامی که شما درمان یک بیمار آن را در مورد یک فرضیه اساسی در این مورد انجام کاری خوب است.

“و آن را فقط به داربست فن آوری شما نیاز به جراحان و تیم بالینی که با رفتن شما را از طریق روند به دست آوردن بهترین نتیجه برای بیماران است.”

حدود 2.2 میلیون پیوند استخوان عملیات در حال انجام در سراسر جهان هر سال حدود 10 درصد از کسانی که یا حدود 220000 برای استخوان های بلند در دست یا پا.

با استفاده از داربست برای تشویق خود بیمار استخوان برای رشد و ترمیم خود را در حال تبلیغ به عنوان یک جایگزین بسیار بهتر به پیوند که در آن استخوان گرفته شده است از قسمت دیگری از بدن بیمار بالا بردن پتانسیل عوارض.

در حال بارگذاری

قابلیت های کلیدی داربست ایمپلنت استاد Hutmacher و تیم خود را ایجاد توسط آنها طراحی شده برای حل یک بار خود بیمار بافت رشد کرده است به جای معنی در نهایت آنها لازم نیست که یک ایمپلنت هر مطلب فقط خود سلول های regrown.

اگر چه آنها هنوز در نقطه ای استاد همکاران صحبت کردیم حدود 20 سال پیش او می گوید نسل بعدی دانشمندان ممکن است کارها با سرعت بیشتری انجام می شود.

“بخشی از کار من در استرالیا تحقیقات مرکز آموزشی است که فقط – آموزش افرادی که می توانند این کار را انجام,” او گفت:.

“در طول 10 سال گذشته ما تولید کرده ایم 30 یا 40 دانشجویان دکترا که در خارج وجود دارد در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه است.

“من فکر می کنم در 10 سال دیگر وقتی ما نگاه ما را ببینید نرم افزار 3D-چاپ در پزشکی باید منفجر شد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de