تورنتو — نامطلوب تصاویر آمده در این هفته از کانادا نظامی نورد تا به آنچه که تبدیل به خط مقدم از COVID-19 در کانادا: در دراز مدت مراقبت از خانه.

اما در یک تورنتو مراقبت در منزل تنها چیزی که حمایت از ساکنان و نگه داشتن اعضاء خانواده به امید زنده است و چند کارمند که هنوز قادر به کار بیایند.

در دوشنبه Sheong خانه برای سالمندان شده است وجود دارد هیچ درخواست رسمی برای کمک نظامی. مدیریت می گوید این روند را بیش از حد طولانی و آنها امیدوارند بیمارستان محلی و داوطلبان به کمک آنها آمده.

تنها 20 منظم 80 اعضای هیات چپ به نبرد شیوع است که آلوده تقریبا نیمی از ساکنان و چپ 25 مرده است.

“بدن در حال بیرون رفتن از درب و هیچ کس را در آینده برای کمک به این افراد گفت:” هلن لی که مادر بزرگ در خانه است.

“خانه سالمندان که نیاز به کمک آنها نیاز کارکنان. آنها نیاز به متخصصان است. آنها نمی توانند آن را در خود ندارد.”

لی مادر بزرگ Foon هی Lum یکی از قدیمی ترین زندگی کانادایی. متولد در سال 1909 از 111 سال ساخته شده است آن را از طریق جنگ ها و بیماری های همه گیر و در حال حاضر چهره مرگ از COVID-19.

“چه مدت می تواند به مادر بزرگ من است ؟ او 111,” لی پرسید. “چگونه هیدراته هستند این افراد برای رفتن به اگر شما یک فرد در یک شیفت 12 ساعته?”

برای یک زمان کوتاه وجود دارد امیدواریم که بیمارستان ارائه می کنند به شدت مورد نیاز کارکنان.

“ما قرار بود به سه یا چهار اضافی مردم” گفت: دوشنبه Sheong مدیر عامل استفانی وانگ. او گفت: این کارگران بالقوه به نام به حال با افکار دوم به می گویند که آنها نمی تواند کمک کند.

در چهارشنبه انتاریو و کبک به نام برای دولت فدرال برای استقرار نیروهای نظامی برای کمک به وضعیت وخیم در دراز مدت مراقبت از خانه. این دو استان در حال سخت ترین ضربه COVID-19 و صدها نفر فوت کرده اند در مراقبت از خانه به تنهایی.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که نیروهای نظامی را در پاسخ به درخواست های خاص در طولانی مدت مراقبت از خانه.

“ما زنان و مردان در گام خواهد شد تا با شجاعت و شهامت آنها همواره نشان داده شده است” ترودو گفت.

“اما این است که یک راه حل دراز مدت. در کانادا ما نباید سربازان مراقبت از سالمندان است.”

دولت فدرال دریافت کرده است تنها هشت درخواست رسمی که تا کنون ترجمه شده اند به اقدام نظامی از آن به ترتيب مربوط به مراقبت طولانی مدت خانه.

هدف این است که برای اعضای نیروهای مسلح به کار در کنار کارکنان نه جایگزین آنها در مراقبت از خانه های آنها پشتیبانی می کند. اما آنها تنها به ارائه پشتیبانی در پاسخ به درخواست های که برگ بسیاری از ساکنان زندگی در یک خانه است که قرار داده شده درخواست رسمی.

به عنوان دراز مدت مراقبت از خانه تبدیل به باغ از COVID-19 یکی یکی آن را گرفته و عوارض آن بر تعداد کارکنان — و این سطح از مراقبت های ارائه شده به ساکنان.

دکتر Tim Lee پدر و مادر هر دو آزمایش مثبت است. پدرش آخرین روز خود را در مراقبت از خانه او می گوید: غیر انسانی بودند.

“هیچ یک از کارکنان در اطراف بپرسید برای هر چیزی,” او گفت: CTV News. “من تماس بگیرید از کارکنان و خواهش آنها به او یک فلاسک آب است.”

لی گفت: پدر او “می تواند به سختی از رختخواب بیرون” و نمی تواند رفتن به حمام.

مدت کوتاهی پیش از مرگ او دست تکان دادند خداحافظی به پسر خود را از طبقه سوم پنجره.

لی ایستاده در خارج از مراقبت در خانه صحبت کرده و به او تلفن.

“او گفت: ” I see you” او گفت: CTV News. “من گفت:” آره بابا من دیدن شما بیش از حد. من شما را دوست دارم پدر.’ من فقط می خواستم او را به می دانم که.”

لی مادر هنوز زنده است ، مانند بیش از حد بسیاری در داخل این خانه – سلامت او محو می شود.

“ما غرور خودمان را در بودن مترقی, هوشمند, آموزش,” هلن لی گفت: صحبت کردن از طریق اشک. “این خواهد بود شرم آور یک دوره از تاریخ ما اگر ما نمی توانیم به نوبه خود در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو