‘صورتحساب بودند بیشتر استرس زا از سرطان’: ما در مقابل بریتانیا بهداشت و درمان – یک داستان شخصی

به عنوان یک انسان شناس پزشکی, من صرف 30 سال گذشته بر اساس در عمده دانشگاههای تحقیق مسائل از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و حمایت از گنجاندن مردم از آسیب پذیر و به حاشیه رانده جمعیت. در ماه مارس سال 2020 خواهر نانسی و من چیزی که به عنوان علمای ما تا به حال هرگز قبل از انجام داده اند: ما در مورد خودمان مقایسه تجربیات خود ما را دریافت مراقبت از سرطان در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

به عنوان ما به تازگی گزارش شده در BMJ خیلی از ما تجربه مشابه است. به عنوان دوقلوها ما هم باید به همان شکل از سرطان است. هر دو از ما دریافت درمان بسیار عالی در خوبی تاسیس دانشگاه و مراکز آموزشی. هر دوی ما در حال حاضر در بهبودی.

اما یک تفاوت خودنمایی. نانسی زندگی در ایالات متحده تحت پوشش خوب خصوصی بهداشت و درمان طرح. من در انگلستان زندگی می کنند تحت پوشش بیمه خدمات درمانی.

مردم اغلب فرض کنیم که اگر شما از بیمه درمانی در ایالات متحده, شما در شکل خوب است. به عنوان آن معلوم شد نانسی و من در یک موقعیت خوب برای آزمون این فرض است.

خواهر نانسی. نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

مهاجرت به انگلستان در سال 2008 من ثبت نام با GP محلی برای بیمه خدمات درمانی. نانسی پیوستن به دولت فدرال ایالات متحده در سال 2007 می تواند را انتخاب کنید از چندین طرح بیمه بهداشت و چون از قبلی جلسه از سرطان, انتخاب گران تر طرح با معافیت بالاتر (مقدار شما پرداخت قبل از طرح در ضربات), پیش بینی است که اگر او مریض شدم دوباره او بهتر خواهد بود محافظت از صورتحساب عظیم.

سرطان گرفتم ، در اولیه GP انتصاب در سال 2008 من گزارش سابقه خانوادگی قوی سرطان است. من در مراجعه به بیمه خدمات درمانی ژنتیک کلینیک بود و سالانه ماموگرافی. در سال 2012 یک روال ماموگرافی در تشخیص زودرس سرطان پستان مرحله. من با اشاره به تیم فولاد و در نهایت تا به حال دو سینه خود را برداشت. من در بیمارستان بستری به مدت شش روز و بازیافت در خانه به مدت شش هفته – حقوق و دستمزد من به طور کامل پوشش داده شده توسط کارفرما.

انگلستان مانند همه کشورهای با درآمد بالا به جز ما یک نسخه از مراقبت های بهداشتی جهانی. در بریتانیا ترکیبی از مالیات ها و یارانه های دولتی پوشش بهداشت و درمان و همچنین برخی از دندانپزشکی توانبخشی و پیراپزشکی خدمات مانند فیزیوتراپی. من هرگز دریافت صورتحساب. من فقط کاغذ بازی بود امضای من در یک اجازه-به-کار فرم. همه NHS نسخه پوش در £9.00 (حدود US$11.59) اگر چه چون من بالای 60 سال سن تمام داروها رایگان هستند.

داستان متفاوت

نانسی داستان متاسفانه متفاوت است. یک جلسه از سرطان در سال 1994 به معنای او تا به حال یک “از قبل موجود شرایط”. به دلیل این بود که قبل از Obamacare – (در حال حاضر در معرض خطر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت) – این بدان معنی است که او قادر به خرید بیمه بهداشت و درمان در بسیاری از کشورهای. به عنوان نانسی در ایالت نیویورک بود-تاسیس موظف پوشش برای افراد با شرایط موجود پیش او نگه داشته و او دائم در نیویورک با وجود شروع یک کار در واشنگتن در صدها مایل دورتر.

در سال 2017, نانسی بود دوباره مبتلا به سرطان تحت lumpectomy و تابش. به دلیل محدود مرخصی استعلاجی او تقسیم مراقبت از خود را بین lumpectomy در نیویورک و تابش در نزدیکی دفتر او در واشنگتن است. پر استرس ترین بخش از نانسی, مراقبت, اما, بود نه سرطان. آن را مدیریت یورش اسکناس و مدارک که همراه او مراقبت.

…و من. نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

بیمه بدون توضیح تحت پوشش برخی از چیزهایی محروم دیگران و مورد نیاز مجتمع مدارک همه برای آن است. برخی پزشکان خواستار پرداخت به جلو می روم نانسی به مرتب کردن بر اساس شرکت بیمه بازپرداخت. دیگران انتظار جزئی تا مقابل پرداخت و صورتحساب بیمه برای بقیه. چه شرکت های بیمه خواهد یا نمی خواهد پوشش مشخص نیست. نانسی به طور مرتب مجبور به مذاکره مستقیم با بیمارستان و آزمایشگاه و دفاتر پزشکان به مرتب کردن بر اساس صورتحساب.

و وجود دارد ده ها تن از اسکناس. نانسی نیاز به یک صفحه گسترده برای پیگیری آنها. هر لایحه تا به حال به بررسی اغلب مذاکره و غالبا پرداخت بلافاصله.

نیز وجود دارد اشتباه است. یک آزمایشگاه به اشتباه فرض نانسی بیمه و فرستاده او US$40,000 (£34,000) لایحه. هفته نانسی صرف تصحیح آن اشتباه فوق العاده استرس زا باشد.

به عنوان کسی که کار تمام وقت با “عالی” ما بیمه نانسی در نهایت پرداخت تنها ایالات متحده$14,000 (£11,900) در خارج از جیب هزینه. این بود که علاوه بر US$3,500 (£2,975) سالانه کسر از او چک به پوشش 40 درصد از حق بیمه. (او را کارفرما می پردازد دیگر 60%. اگر او خود اشتغالی او خواهد بود مسئول برای کل مقدار.)

نانسی و من هر دو احساس ما خوش شانس برای دریافت مراقبت خوب است. اما من تا به حال هیچ کاغذ بازی. من می تواند تمرکز بر روی بیماری و بهبودی من. و مقدار از مالیات انگلستان استفاده می شود برای حمایت از بیمه خدمات درمانی است که بطور قابل توجهی پایین تر از آنچه که من استفاده می شود به پرداخت هزینه برای کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی زمانی که من مشغول به کار در ایالات متحده است.

نانسی, تجربه یک یورش بی پایان از صورتحساب dunning نامه و اضطراب است. به عنوان نانسی به یاد می آورد: “من می خواهم تابش در 7:30صبح قرار داده و در هشت ساعت روز کاری و به خانه برای پیدا کردن یکی دیگر از لایحه در صندوق پستی من.” او ادامه داد: برای دریافت پیش بینی نشده صورتحساب ماه پس از درمان.

چیزی برای افتخار

در پست پیش بینی-مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات تجاری بین ایالات متحده و انگلیس ، بهداشت و درمان و صنایع دارویی گزارش شده بود مشتاق به بحث گرفتن سهم بیمه خدمات درمانی. در مقایسه با تجارب ما نانسی و من به شدت احساس میکنیم که بیمه خدمات درمانی و بهداشتی جهانی سیستم های زیادی به ستایش آنها.

برخی از مردم در بریتانیا شکایت در مورد بیمه خدمات درمانی. نانسی و به اعتقاد من این افراد بی اطلاع هستند و چقدر خوب آن را دارند. من فکر می کنم که انگلستان باید از بیمه خدمات درمانی. این فقط یک سوال از داشتن سلامت خوب خدمات در محل است. دسترسی برابر برای همه بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت توسط ملی تعهد به حقوق بشر و عدالت اجتماعی است. نانسی آرزوها وجود دارد قابل مقایسه با سیستم ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو