دروغ-خارج می گردند آنلاین رباتها و عضو شورای نظارت مدت از نیمه راه در سراسر جهان ادامه دارد و به شکل محلی و ملی مناظره با دروغ پراکنی آنلاین در یک مقیاس گسترده. در سال 2019 روسیه استفاده Facebook به مداخله در سیاست داخلی هشت کشورهای آفریقایی.

روسیه دارای سابقه ای طولانی در استفاده از دروغ مبارزات برای تضعیف مخالفان – حتی hoodwinking ایسنا لنگر دن و نه در سال 1987 به گفت که ایالات متحده در جنگ بیولوژیکی آزمایش موجب ایدز.

یک گروه از محققان روسی دخالت در انتخابات 27 در سراسر جهان از سال 1991 تا سال 2017. آن را دخالت در سال 2016 انتخابات در ایالات متحده به بیش از 126 میلیون آمریکایی در Facebook به تنهایی. روسیه است که تقریبا به طور قطع در حال حاضر انجام این کار دوباره در سال 2020 است.

اما روسیه تنها نیست: از پایان جنگ جهانی دوم به سال 2000 دانشمندان مستند 116 تلاش برای نفوذ در انتخابات – 80 از آنها توسط ایالات متحده است.

سازمان ملل در سراسر جهان از جمله ایالات متحده باید به تصمیم می گیرید که چگونه واکنش نشان می دهند. وجود دارد هیچ کمبود تجربه را با قوانین جدید و کدهای رفتاری و حتی تلاش برای قطع دسترسی به اینترنت به طور کامل – و این بود که قبل از اینکه اطلاعات غلط در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان یک پژوهشگر از, امنیت, سیاست, من شده اند با بررسی تلاش های سازمان ملل در سراسر جهان برای حفاظت از شهروندان خود را از دخالت خارجی در حالی که حفاظت از آزادی بیان یک نمونه از آن است منتشر شده توسط واشنگتن و لی قانون را نقد کنید.

وجود کامل رویکرد داده های مختلف فرهنگی و سنت های حقوقی در بازی. اما وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری و استفاده به کاهش غیر خودی ” توانایی هک دموکراسی ایالات متحده.

اروپا

اتحادیه اروپا بوده است که هدف از تلاش های روسیه برای تضعیف ثبات و اعتماد به نهادهای دموکراتیک از جمله انتخابات در سراسر اروپا است.

دروغ بود و شایع در سراسر اروپا در سال 2019 از جمله در هلند و انگلستان باعث بسته شدن راست Facebook groups برای گسترش “خبر جعلی و پلاریزه محتوا.”

این تکرار شده است در جای دیگر در اروپا مانند اسپانیا که در Facebook – دوباره تحت فشار مقامات و گروه های جامعه مدنی – تعطیل راست گروه’ Facebook pages روز پیش از انتخابات پارلمانی در آوریل 2019.

به دروغ تلاش فراتر از Facebook و دستکاری توییتر خوردها زمانی که توییتر دستگیره های در حال تغییر نام توسط هکرها برای گمراه کردن پیروان. رشد جنبه های متعدد دروغ است که چگونه هوش مصنوعی می تواند ایجاد دستکاری ویدئوها که نگاه واقعی که به نام deepfakes.

نه همه از این دخالت خارجی است هر چند – احزاب سیاسی در سراسر اروپا و در سراسر جهان در حال یادگیری دروغ تاکتیک و استقرار آن را در کشورهای خود برای دیدار با اهداف خود را. هر دو حزب کارگر و محافظه کار در انگلستان درگیر در این تاکتیک در اواخر سال 2019 ،

در پاسخ به اتحادیه اروپا صرف پول بیشتر در مبارزه با دروغ در سراسر هیئت مدیره با استخدام کارکنان جدید با تخصص در داده کاوی و تجزیه و تحلیل برای پاسخگویی به شکایات و فعالانه تشخیص دروغ. آن است که کار به کشورهای عضو برای به اشتراک گذاشتن به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر به آسانی و ساخته شده است یک سیستم فراهم می کند که سازمان ملل با هشدار زمان واقعی از دروغ مبارزات. معلوم نیست که اگر انگلستان خواهد شد شرکت در این فعالیت ها پس از Brexit.

اتحادیه اروپا نیز به نظر می رسد به از دست دادن صبر و شکیبایی با دره سیلیکون. آن را تحت فشار غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Google و توییتر به ثبت نام در کد از تمرین دروغ در سال 2018 است. این طرح اولین بار است که صنعت فن آوری موافقت کرده است “به خود استانداردهای نظارتی برای مبارزه با دروغ.” در میان دیگر مفاد این کد نیاز به امضا کنندگان به جمع اوری کردن حساب های جعلی و به گزارش های ماهانه خود به تلاش برای افزایش شفافیت برای تبلیغات سیاسی.

در پاسخ این شرکت راه اندازی “جستجو سیاسی-ad پایگاه داده” و شروع به خراب کردن “مخل گمراه کننده و یا دروغین” اطلاعات را از سیستم عامل خود را. اما کد الزام آور نیست و نامگذاری بشود و متخلفان را تضمین نمی کند رفتار بهتر در آینده.

در سطح ملی فرانسه گرفته شده یک نقش پیشرو در مالیات tech غول به سلطنت در قدرت فن آوری شرکت از جمله چگونه آنها استفاده می شود به گسترش دروغ باعث تهدید به تلافی جویانه تعرفه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما این فقط ممکن است یک “گرم” به بلند پروازانه تر اقدامات طراحی شده برای کمک به حفاظت از هر دو رقابت و دموکراسی است.

یک افسر پلیس در بازرسی از یک خودرو آسیب دیده که از آن دو نفر گرفته شد و بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش ترس از غریبه ها در منطقه خود را به دلیل اطلاعات غلط به گسترش در WhatsApp. Biju Boro/خبرگزاری گتی ایماژ

آسیا

دموکراسی در سراسر آسیا نیز در برخورد با دروغ.

در اندونزی برای مثال رئیس جمهور Joko Widodo پیشگام ایجاد جدید ملی سایبر و رمزگذاری آژانس برای مبارزه با دروغ در انتخابات است. یک مثال بود در ماه ژوئن 2019 زمانی که یک عضو مسلمان سایبری ارتش دستگیر شد در جاوا برای ارسال اطلاعات غلط است که در ضمنی که دولت اندونزی بود که تحت کنترل چین است.

مانند اندونزی و مالزی نیز جرم به اشتراک گذاری اطلاعات غلط. میانمار و تایلند تکیه بر اجرای قانون عملیات با دستگیری افرادی که با آنها استدلال می کنند در حال پشت دروغ مبارزات برای محدود کردن اطلاعات غلط که مورد آزار قرار گرفته اند در برخی موارد به سکوت منتقدان از فساد است.

مشکل از دروغ در هند آنقدر شدید است که آن را تشبیه شده است توسط برخی از مفسران به یک بحران بهداشت عمومی. یکی مایکروسافت مطالعه برای مثال نشان داد که 64 درصد از سرخپوستان مواجه دروغ آنلاین در سال 2019 شد که بالاترین نسبت در میان 22 کشورهای مورد مطالعه.

نه تنها باید این حوادث تحت تاثیر انتخابات در هند مانند و با پخش اطلاعات نادرست در مورد نامزدها در واتساپ, اما آنها به رهبری در دنیای واقعی آسیب از جمله حداقل 33 کشته و 69 نمونه از اراذل و اوباش با خشونت زیر ربایی اتهامات.

در پاسخ دولت هند تعطیل اینترنت بیش از 100 بار در طول سال گذشته و پیشنهاد کرده است که قوانین آن را تا حد زیادی بدون کنترل نظارت قدرت انعکاس سبک چینی سانسور اینترنت.

استرالیا و نیوزیلند

سوپرمن در حال آمدن است به دفاع از “حقیقت و عدالت و آمریکا راه” از دروغ. نقره ای صفحه نمایش مجموعه/گتی ایماژ

استرالیا و نیوزیلند نیز به اهداف از آنلاین تاثیر مبارزات – نه از روسیه, اما از چین است. در واکنش استرالیا به تصویب قانون جدیدی برای ممنوعیت دخالت خارجی در استرالیا انتخابات و اجرای قانون وجود ندارد.

نیوزیلند گرفته شده است بیشتر جهانی نقش رهبری در مبارزه با این مشکل است. در همکاری با فرانسه نیوزیلند, Christchurch, تماس, برای از بین بردن تروریست و خشونت افراطی محتوای آنلاین بیش از 50 سازمان ملل حمایت خود را هدف متوقف کردن گسترش افراط گرایی خشونت آمیز آنلاین و ممنوعیت های خارجی کمک های مالی سیاسی. اگر چه نه لزوما دروغ از جمله مطالب می توانید به همین ترتیب گسترش شکاف در جوامع دموکراتیک و مختل کردن انتخابات است.

ساخت فضای مجازی امن برای دموکراسی

گروه در داخل آمریکا و خارج از آن باید مدت ها به دنبال بهره برداری های داخلی بخش ها مانند نابرابری و بی عدالتی است. این یک مسئله جهانی خواستار اقدام از هر دو پیشرفته و در حال ظهور دموکراسی.

ایالات متحده برای مثال می تواند یک دیدگاه گستردهتر از مبارزه با دروغ, این برنامه شامل سه بخش است.

اول بیشتر ادغام نامتجانس تلاش بسیار حیاتی است. این بدان معنا نیست که ایجاد یک سازمان مستقل (در اندونزی) یا تمرکز خرج بر سانسور و نظارت (در هند) اما آن می تواند به معنای فعلی کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری تحقیقات به غول تکنولوژی از جمله Facebook باید شامل دروغ به عنوان یکی تمرکز.

دوم, رسانه های اجتماعی شرکت – از جمله Facebook – آیا موافقید که توسط اتحادیه اروپا کد برای دروغ در سطح جهان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می دهند با اتحادیه اروپا است اطلاعات حریم خصوصی قوانین و مقررات.

سوم, رسانه های سواد آموزی و آموزش و پرورش ضروری است برای کمک به تلقیح شهروندان در برابر دروغ. اصلاحات آموزشی ضروری و مورد نیاز برای کمک به دانش آموزان تشخیص دروغ زمانی که آنها آن را یک موضوع همه مهم تر با توجه به افزایش deepfakes.

در کوتاه مدت با همکاری با یکدیگر و در نظر گرفتن این تهدیدات جدی ما حتی ممکن است قادر به پیدا کردن یک راه است که – با وجود چالش های دموکراسی می تواند باقی بماند و حتی در hyperconnected آینده.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im