در مواقع ما انتظار ما از نهادهای عمومی به گام تا. به ناچار ما در حال رفتن به قاضی آنها را به عنوان ما باید به دلیل آن مهم است که آنها به تصمیم گیری درست.

اما قضاوت در مورد یک موسسه باید آگاهانه بر درک آنچه در آن در حال انجام است; و چه راه های درست و نادرست آن را به رفتن در مورد آن است.

هفته گذشته روزنامه دیلی تلگراف مفسر تری McCrann راه اندازی یک سطح پهن هرچیزی در برابر اداره آمار استرالیا (ABS).

McCrann مورد ABS برای داشتن منتشر نیروی کار بررسی آمار که او به نام “ناامید کننده ای از تاریخ’ مربوط به دوره از ژانویه 1 تا 14.

او استدلال کرد ما باید برای هدف همان “زمان واقعی” این آمار و ارقام از بیکاری به عنوان در ایالات متحده است.

وجود دارد سه چیز اشتباه است با McCrann را ادعا می کند.

اولین ABS نقل مکان کرد و در سرعت بالا به ارائه اضافی در زمان واقعی اقدامات اثر COVID-19 در اقتصاد استرالیا. یک سفر سریع به www.abs.gov.au/covid19.

ABS شروع یک هفته جدید نظرسنجی از 1000 کسب و کار در 19 مارس ، نزدیکی زمان واقعی نتایج ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد موضوعاتی مانند چگونه کسب و کار به تنظیم ساعت کار کارکنان خود را.

ABS پا کرده است تا به سرعت

این هفته شاهد انتشار نسخه های اولیه از دو فوق العاده انتشارات. یکی این است که بر اساس یک نظرسنجی از 1000 خانواده های استرالیایی از هفته اول ماه مارس. این شامل اطلاعات در مورد تاثیر COVID-19 در مشاغل و ساعت کار توسط اعضای آن خانواده.

دیگر است مشتق شده از کسب و کار اطلاعات حقوق و دستمزد از مالیات استرالیا ، آن را می دهد یک فراگیر در آنچه اتفاق می افتد به شغل. اطلاعات منتشر شده در این هفته را پوشش می دهد در این دوره به 4 آوریل با به روز رسانی, به دنبال هر دو هفته.

این داده های جدید منابع را ضبط سریع از دست دادن شغل و کاهش ساعت کار است که انتظار می رود شد. آنها ارائه خواهد شد مهمی ورودی به تصمیمات دولت چه سیاست های مورد نیاز در این زمان دشوار است. سرعت که در آن مطلق است و قرار دادن این اطلاعات با هم چشمگیر است.

کشورهای دیگر کار می کنند بدون سریعتر

این اطلاعات در زمان واقعی از ایالات متحده است که تعداد ادعاهای جدید ساخته شده برای مزایای بیکاری. که کاملا متفاوت از سری داده ها به بررسی نیروی کار.

دور بودن از زمان واقعی نیروی کار موجود در ایالات متحده برای ماه مارس منتشر شده توسط اداره آمار نیروی کار در اوایل ماه آوریل مربوط به دقیقا همان زمان دوره که در استرالیا.

این قطعا درست است که استرالیا می تواند به استفاده بهتر از آن بیکاری پرداخت داده است. جدید ترین نسخه از آن داده است که از ماه دسامبر گذشته.

یک راه عالی رو به جلو خواهد بود برای ABS به همکاری با اداره خدمات اجتماعی (در همان راه به عنوان آن را با اداره مالیات) شروع به ارائه دو هفتگی منتشر شده از اطلاعات دقیق در مورد تعداد کارجو و حافظ پرداخت.

دلایل خوبی برای بررسی نیروی کار

سوم گرفتن نیروی کار شماره از ABS در راه معمول و مکمل آنها را با اضافی نظرسنجی به راه راست رفتن است. داده های جدید به خصوص مفید در کوتاه مدت.


ادامه مطلب: این نمودار نشان می دهد که coronavirus هل دادن به یک چهارم از نیروی کار از کار


به عنوان اقتصاد تکامل می یابد به خوبی درک و اجرا نیروی کار بررسی اطلاعات تبدیل خواهد شد به طور فزاینده مهم است. آن باقی مانده است و ما معتبر ترین راه برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد در بازار کار. و همچنین آن را فراهم می کند ضروری لینک کلیک کنید برای چه اقتصاد در پاسخ به رکود اقتصادی و بهبود در گذشته است.

بنابراین اجازه دهید نگه داشتن انتقاد ما برای زمانی که یک نهاد واقعا از آن اشتباه است. در یک زمان که در آن ارزش دقیق و اطلاعات مربوطه را در اقتصاد فعالیت است در حق بیمه ما خوش شانس به ABS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de