سن تقسیم: بازتاب لطفا ما یک جامعه نه یک اقتصاد

به دام افتاده در یک خانه می تواند یک شکنجه

ما بیش از 70 و مجبور به توقف در خانه. ما یک سایت ساختمان در پشت خانه ما و از ساعت 7 صبح تا 6 ماشین بوق بوق بوق و سر و صدا و حفاری در تمام طول روز طولانی است. آن را خسته کننده است. در زندگی عادی ما را از رفتن به سینما و یا به یکی از بسیاری از فعالیت های. همه اینها بسته به ما. ما نیاز به حفاظت از این سر و صدا ثابت (و گرد و غبار). آن است بنابراین ما ترجیح می دهند این ویروس و بیمارستان به این شکنجه.

ان Ritchie, Parengkuan

هیچ stigmatizing تر labels

ممنون میشم مراقبت های اضافی ارائه شده به مردم بیش از 70 (و دیگران) اما این امر می تواند بزرگ اگر سیاستمداران و روزنامه نگاران می تواند رها کردن “سالمندان” صفت. اجتناب از stigmatising برچسب برای تشویق شود. بیشتر قابل توجهی در حال حاضر اگر چه این واقعیت است که افرادی مانند من که نمی نظر خود را به افراد مسن هستند به احتمال زیاد به چشم پوشی از هشدار به عنوان استفاده نمی کند به ما. و این را انجام خواهد داد هر کسی هر گونه خوب است.

مگی Kirkman, ملبورن

بعد از متوقف شدن پس از پدرسالار

من کاملا رد PM پدرسالارانه نگرش ما افراد مسن. ما نمی nincompoops – به طور کامل متوجه باشند که این کمبود تجهیزات است که سوخت و پرکن-این نکته را به عنوان به خوبی به عنوان یک هدف برای مسطح کردن منحنی. و دوباره – به عنوان مثال او از همسرش, خرید موم به جزر و مد فرزندان خود را بیش از این دوره به عنوان ضروری خرید باید واقعا irked کسانی که در حال حاضر بدون هیچ گونه درآمد به انجام همین کار را برای کودکان خود. خیلی بهتر همدلی مورد نیاز است – این است همه چیز در مورد PM.

دوریس LeRoy Altona

آیا مرزهای بیش از 70?

من درک می کنم که خود به معنی انزوا به ماندن در خانه. این غیر عملی است اما اگر منابع غذایی و به طور کلی مواد غذایی لازم است. بیش از 70s به جریمه برای شکستن خود انزوا قوانین ؟

آلن Inchley, Frankston تبدیل

انتخاب است که هرگز نباید ساخته شود

را پزشکان را انتخاب کنید برای صرفه جویی در افراد جوان که به ساحل و یا احزاب بر ما oldies شده اند که ماندن در منزل و اجتماعی-فاصله حتی به دور از خانواده های ما ؟

دایان باکستر میتچم

ما شده ایم از طریق جنگ. ما نمی خواهد سقوط

فکر نمی کنم همه 80-plus-ساله در حال نشستن در خانه در شال دریبل در صندلی حمام. برخی از ما از ما دوچرخه به خانه ساخت ماسک صورت برای خانواده و دوستان است. رسیدگی باغ ما در کامل آرایش حل جدول مرموز و socking پشت مارتینی یا دو در روز. ما شده ایم از طریق جنگ جهانی دوم – شما می توانید هر چیزی را در ما – ما نمی افتد پایین.

مارگارت Skeen نقطه Lonsdale

فروم

محترم کار

یکی از شاید ناخواسته مثبت از این بحران این است که ما به سرعت یاد بگیرند که برای قدردانی از کسانی که در خدمت جوامع ما در کارهایی که ما شاید در غیر این صورت به نظر نوکر و معمولا انجام نسبی در ابهام بماند.

به عنوان من نوشتن یک خیابان-جارو کامیون بالابر باقی مانده از ناودان و زیباسازی جاده ها. دیروز در حالی که رفتن برای اجرا در اطراف محلی بیضی من دیدم چند مرد چک کردن تمام زباله سطل و جای کسانی که نیاز به تخلیه. من هم ساخته شده یک نقطه به تازگی به یک سپاسگزاری موج به یک سوپر مارکت برقی جمع که کار احتمالا سه برابر در ماه گذشته است.

از جمله وظایف به خوبی ممکن است نمونه هایی از 1 در هر مرکز دیگر اجتماعی روزانه معاملات که در محل اما به عنوان سنت پل به درستی تأکید در رساله خود به کلیسای قرنتس: “قطعات است که ما فکر می کنم کمتر محترم ما با افتخار.” در واقع.

پتر واترهاوس, کریگیبورن

پس از نگاه هنر

دولت بسیار مشتاق به قید وثیقه از کسانی که به عنوان دستمزد بگیران – اما چگونه در مورد تمام کسانی که به عنوان مترجمان آزاد در هنر است ؟ کسانی که ما شادی را در قالب موسیقی, درام, شعر و کتاب ؟ کسانی که نشان دادن و یا گرفتن عکس برای نشان دادن کتاب ؟ زیرا آنها معمولا به کار به طور مستقیم توسط شرکت های بزرگ که به نظر می رسد برای آنها ؟

من فکر می کنم انگلستان یارانه که به نظر می رسید برای پوشش هر کس است یک راه خوب برای رفتن. به نظر می رسد در نگاه شهروندان به عنوان مهم به ملت و نه فقط مهم به اقتصاد است.

آن فیندلای شاهزادگان هیل

ضروری مالیات

فدرال خزانه دار جاش Frydenberg می گوید آن را نسل به پرداخت بدهی ایجاد شده توسط coronavirus حمایت مالی برنامه. این دقیقا همان است که چرا مالیات باید کاهش و اجتناب از مالیات طرح های مانند دنده های منفی و franking اعتبارات نباید مجاز به عنوان اتفاق افتاده است تحت پی در پی ائتلاف دولت. ما باید هر مالیاتی دلار و درصد میتوانیم برای موارد اضطراری مانند ما در حال حاضر پایدار. مردم از جمله کسب و کار نیاز به درک که مالیات آنها پرداخت امروز از ما حمایت خواهد کرد در آینده.

رابین وود هایدلبرگ ارتفاعات

هیچ جایی مثل خانه

ما در بازگشت از یک سفر کوتاه به آمریکا دو هفته پیش و به اعتقاد ما فقط در زمان. ما به عنوان سازمان دیده بان ما از هم پاشیده تحت به اصطلاح رهبری کرال عاشق من بسیار خوشحال به خانه. برای همه ما گسل ها و مشکلات در اینجا و وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد هیچ کشور دیگر من نه می تواند از استرالیا در شرایط فعلی. لرزشی دولت نمی شود آن را آسان تر است اما ما به خوبی در خدمت ما مقامات بهداشت عمومی. آنها یک منبع اعتماد به نفس و عقل.

باب Malseed زالزالک

بازگشت به عفت

شین رایت (“شرکت ها و اقتصاد نمی تواند خرس خواب زمستانی”, 31/3) باعث می شود گفتن نقطه است که بر خلاف به خوبی تغذیه خرس در حال ظهور از مخفیگاه خود را بعد از زمستان آینده اقتصاد استرالیا خواهد بود بر دوش جهان پیشرو اموال بدهی. همانطور که در قبل از GFC دوره بازار مسکن در استرالیا برای تعدادی از سال شده است مبتنی بر یک پوچ املاک و مستغلات خرید و نوسازی بازاریابی وسواس.

پست-coronavirus ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که یک فرد ارزش اندازه گیری نشده است و با سرمایه گذاری خود را خواص و طرح بزرگ به سبک معماری تظاهر. بازگشت به اواسط قرن 20 اخلاق مسکن به عنوان یک متوسط خرید رضایت خانواده نیازهای اساسی خواهد بود یک شروع خوب است.

جان مک میلان کوه الیزا

سرایت خطرات

در حالی که کشورهای ثروتمند – به خصوص آمریکا و روسیه و چین, فرانسه, انگلستان و آلمان – را میلیاردها دلار هر سال از سلاح های تجارت 86 درصد از جمعیت 70 میلیون به زور آواره به میزبانی کشورهای فقیر است که حداقل می توانیم خوب پزشکی و خدمات دیگر.

این به مدت طولانی در معرض خطر غیر قابل کنترل شیوع بیماری مسری به خصوص که جنگ دیگر جنگیدند و دور از جبهه اما در مناطق شهری و شهرهای بزرگ مانند حلب تاثیر زیادی غیرنظامیان.

بشردوستانه نگرانی به وضوح نه به شدت وزن توسط قدرتهای بزرگ جهان. اما حداقل از منافع خود آنها باید بیدار شدن از خواب به سرایت خطرات ناشی از سوء تغذیه, بهداشت ضعیف و فقدان مراقبت های پزشکی برای دهها میلیون نفر از مردم آواره رها به زندگی می کنند به شدت زیر شرایط استاندارد.

باربارا چاپمن, زالزالک

کار خوب PM

من تنها کسی که به فکر می کنم وقت آن است که به می گویند نخست وزیر اسکات موریسون در حال انجام یک کار واقعا خوب در شرایط وخیم? به اندازه کافی از carping در مورد موم. من نمی دانم که چگونه رهبران می توانید نگه دارید تا انرژی به انجام. من فرسوده و تماشای آنها را در صورت فشار دهید.

جوآن Mok, Kew

نادیده گرفتن نشانه های

این هفته من و همسرم رفتیم به پارک محلی ما. یک همسایه به ما گفته بود آن بسته شد به دلیل coronavirus. ما برای بررسی خودمان را در بر داشت و نشانه ها در تمام مناطق بازی و تجهیزات ورزشی و اما پارک باز بود.

یک پدر بود و تماشای دو دختر کوچک من بازی کردن در تجهیزات نادیده گرفتن نشانه هایی است که گفت: تجهیزات نشده بود sanitised.

سوزان Munday, Bentleigh شرق

اژدر subs

اگر ما در جای پای جنگ در برابر COVID-19 پس از آن دولت فدرال آخرین حقوق و دستمزد بسته حمایتی این است که مرتب کردن بر اساس هزینه های دفاعی است که من می توانم کاملا پشتیبانی – بر خلاف ایده مضحک از زیردریایی. چرا اعلام کند که این فیلم شده اند torpedoed?

جین راهب وودند

انصراف از اردک های نجومی

با توجه به نامعلوم ممنوعیت غیر ضروری سفر ویکتوریا دولت باید فورا لغو آینده اردک های نجومی که تنها تشویق بورس های غیرقانونی به ترک خانه های خود برای سفر به تالاب. با توجه به جهنمی شروع به سال حیات وحش را تحمل کرده اند در این فصل هرگز مجاز در وهله اول. در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی برای قرار دادن یک توقف به این قتل عام یک بار و برای همه است.

رابین Selleck بلکبرن

انزوا خسته است

من مطمئن هستم که من می تواند خیلی بیشتر از این خانه به انزوا چیزی. آن را خسته کننده. تمرینات صبح. کار بر روی ساخت قهوه و اسپرسو هنر. ساخت ناهار. کیک پخت و آماده سازی خمیر پیتزا. ریختن مایعات را حفظ میکند. خلاق نوکر تعمیرات. فکر کردن در مورد تعمیر ترک در گچ. اهداف این باغ برای زمان بی حد و حصر. گارد ایستاده در پارک ماشین به عنوان خرید از جمله کاغذ توالت آورده است به عقب به ماشین. ساخت ماسک های جراحی. شستشو, شستن, شستن دست. من نیاز به یک استراحت. شاید یک سفر به ساحل.

گرگ والش سنگ سیاه

قراضه ارشد امتحانات

اگر بیش از 9500 نفر با امضای یک طومار خواستار به قراضه 2020 عطر و سال 11 و 12 امتحانات (31/3) چرا قراضه آنها را به طور دائم ؟ جهان و جامعه ما شناخته شده آن متفاوت خواهد بود پس COVID-19 چرا سیستم آموزشی ما? مدارس دانش آموزان با یک جامد پایه و اساس است که هر یک جای خوب برای هر مسیر آنها ممکن است را انتخاب کنید به دنبال دارد.

اجازه دهید دانشگاه ها امتحانات ورودی برای کسانی که می خواهند آموزش عالی.

وندی برنان بندیگو

نگه داشتن جنگ از آن

چرا ما نگه داشتن با استفاده از جنگ قیاس? ما کاملا قادر به مقابله با کروناویروس بحران برای آنچه در آن است. جدا از این واقعیت که هر کسی زیر 75 مستقیم بدون دانش از جنگ در استرالیا و کسانی که بیش از 75 به یاد داشته باشید که نقشه جهان با رنگ قرمز مشخص شده اما این در مورد همه است.

بازگشت به جنگ شباهتها ممکن است با توجه پسران که وانمود بازی جنگ اما آن را به من تبدیل درست کردن. در هیروشیما آنها تا به حال به دور از 100,000 بدن در هفته اول, اگر ما می خواهیم به استفاده از جنگ قیاس.

جنیفر Beacham, هپبورن چشمه

علامت موریسون

اسکات موریسون در نظر گرفته خواهد شد در رهبری او در طول این بحران که در پایان آن هر کسی که نیاز به یک ماسک یک ماسک.

ایان Hetherington, Moama

نقطه خانه رانده

لایحه Mathew درست است (نامه 31/3). تاثیر ممنوعیت گلف باعث خواهد شد قابل توجهی تناسب اندام و مشکلات روحی و روانی به ویژه در میان افراد مسن طولانی پس از COVID-19 رفته است. طنز این است که باشگاه گلف معرفی کرده بود چنین سخت روش های بهداشت که در حال آلوده در حالی که بازی گلف اجتماعی شده اند و تقریبا غیر ممکن است.

جیمز جوان, Mt الیزا

ضد سلاح های پاره

کروناویروس و آن تاثیر جهانی باید پاره ای از شهروندان خواستار پایان دادن به توسعه و انباشت شیمیایی/سلاح های بیولوژیکی توسط همه دولت ها است. ما در حال حاضر برخی از ایده از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر چنین سلاح ها انداخته بر میلیون ها نفر از مردم است. هیچ دولت می تواند توجیه گنجاندن چنین سلاح در زرادخانه خود را.

رابرت شفر Bayswater شمالی

مراقبت از مستاجران

به عنوان یک مالک یک ملک مسکونی, من فکر می کنم اکنون زمان آن است که برای جلوگیری از فروش سرمایه گذاری های مسکونی خواص است که مستأجر یا اجاره نامه و یا ماه به ماه بر اساس. کسانی از ما که مستاجر هستند هنوز پرداخت اجاره بود خدا را شکر و احترام به آنها.

اجازه مالک اشغالگران فروش – در صورتی که می خواهید بیشتر استرس در زندگی خود را که انتخاب خود را.

این زمان برای صاحبخانه ها و بانک ها برای حمایت از جامعه ما است.

در حالی که خرید و فروش ملک ممکن است یک وسواس ملی آن ضروری نیست. نگه داشتن یک سقف بالای سر مردم ضروری است.

نام و آدرس عرضه

و یک چیز دیگر

همه گیر

نوبت ما ساعت به عقب ممکن است صدای خوب (حروف 31/3) اما ما می دانیم چه خواهد بود تیک تاک در آینده است.

بروس Dudon, وودند

متاسفانه برای بسیاری از مردم که اصلا شغل و ممکن است هرگز کار, آن را همیشه یک جامعه بدون پرداخت پول نقد.

کریس بورگس پورت ملبورن

یک افزایش موقت به Newstart. و هنگامی که آن را بیش از همه فقیر دوباره ضعیف خواهد.

Stephen Baldwin, Frankston تبدیل

به خوبی انجام می شود. این ائتلاف در نهایت کشف لمس کمی از نروژ با آن ویروس بسته محرک. در حال حاضر همه ما نیاز به یک کمی بیشتر مسیرهای دوچرخه و کمی کمتر aggro رانندگان است.

پل چاه بندیگو

می توانید یک مستاجر داده می شود یک حساب کاربری برای شش ماه اجاره و تهدید به اخراج پس از اجاره مهلت قانونی به پایان می رسد ؟

Gary Sayer, وررنمبول

در حالی که آن را آسان برای اهریمن جلوه دادن خود زیاده ثروتمند ايميل معقول سلامت اقدامات آن نیز ارزشمند را در نظر بگیرید که این عفونت است که می تواند منجر به مرگ بدون توجه به فرد است.

جیمز Ogilvie, Kew

کمک! آیا شما هنوز هم نیاز به شروع در گوشه هنگامی که کشتی با یک اره منبت کاری اره مویی پازل ؟

میرا فیشر برایتون شرق

اوه چه طنز است که قیمت بنزین در کمترین زمانی که ما نمی توانیم در هر نقطه.

مریم ادگورتون پورت ملبورن

هیچ فوتبال, اما آن را OK به سفر به ساقه اردک.

جان بومن, اقیانوس, گرو

ظلم و ستم از فاصله!

بری بره هایدلبرگ غرب

من می دانم که زندگی تغییر کرده است به طور چشمگیری زمانی که من دیگر به عنوان خوانده شده بازگشت به صفحه اول.

بری موری, Northcote را بازتوییت کرد

در نهایت

آخر هفته ها به نظر می رسد بسیار طولانی تر بدون پایی.

جان اسمیت Leongatha

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im