این ACCC است تحت پیگرد گوگل برای گمراه میلیون ها نفر. اما خواستار آن است که آسان تر از رفع آن

استرالیا consumer watchdog گوگل تحت پیگرد به اتهام گمراه کننده میلیون ها نفر از مردم پس از آن شروع به ردیابی آنها را در غیر از برنامه های گوگل و وب سایت در سال 2016.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) می گوید گوگل pop-up اطلاع رسانی در مورد این حرکت نمی کند به کاربران اجازه انتخاب آگاهانه در مورد افزایش ردیابی فعالیت های خود را.

گوگل با استفاده از برخی از این اطلاعات در آن تبلیغات هدفمند کسب و کار. آن را همچنین می توانید با جمع آوری اطلاعات حساس در مورد ما از وب سایت های شخص ثالث و برنامه های آن ممکن است استفاده از آن غیر-تبلیغات کسب و کار.

این ACCC نیست اول به ادعای گوگل نبوده است راست, در مورد چگونه آن را با استفاده از داده های ما نه این اولین بار است آن گوگل شکایت کرد.

اما حتی اگر گوگل به ما کل داستان چه چیزی می تواند به ما در واقع در مورد رشد نظارت?


ادامه مطلب: در هر مرحله شما را: چرا گوگل قصد خرید Fitbit است ACCC نبض مسابقه


گوگل و آهنگ های فعالیت های خود را فراتر از گوگل

در حالی که آن را در یک مقاله جداگانه به لیست تمام راه های, گوگل, آهنگ های فعالیت های خود را آنلاین و آفلاین ACCC در مورد دو شرکت با داده های خاص.

اول گوگل شده است جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه شما در وب سایت های که ممکن است به نظر می رسد مربوط به گوگل در همه. این است که در ترکیب با سایر اطلاعات جمع آوری شده توسط گوگل خدمات خود را از جمله YouTube, Gmail, Google Maps و کروم است.

دلیل گوگل می توانید انجام دهید این است که وب سایت های شخص ثالث و نرم افزار همچنین با استفاده از خدمات گوگل از جمله نشر آگهی یا تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل.

خود را در توافق با گوگل اجازه می دهد آن را برای قراردادن آن تکنولوژی به وب سایت ها و برنامه های و ارسال فعالیت های خود را اطلاعات به گوگل بدون دادن هشدار به شما.

دوم ACCC نگران است گوگل همراه خود را گسترده گوگل حساب دارنده داده با اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط ad tech شرکت DoubleClick که گوگل به دست آورد و در سال 2007. این است که با وجود گوگل در ابتدا این ادعا آن را نمی خواهد انجام این کار بدون کاربران امید بستن به در.

داده های گوگل جمع آوری و چگونه آن را استفاده می شود

گوگل فن آوری های تعبیه شده در میلیون ها نفر از وب سایت های شخص ثالث (و به احتمال زیاد بسیاری از آنهایی که استفاده می کنید).

پس از آن به خوبی قرار داده شده برای جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین شما از جمله تحقیقات شما ممکن است بر صمیمی موضوعاتی مانند افسردگی, سقط جنین, سقط جنین, دیابت, کاهش وزن, بیماری قلبی, طلاق, اختلال در نعوظ و….

گوگل پس از آن می توانید ترکیب این اطلاعات با اطلاعات آن را در حال حاضر در مورد شما از خود خدمات خود را مانند جایی که شما زندگی می کنند چه شما خرید که در آن شما و که شما مرتبط با.

گوگل می گوید آن را ندارد استفاده کاربران داده های سلامت و یا دیگر “حساس” اطلاعات برای تبلیغات هدفمند کسب و کار. اما آن را نه وعده آن را نمی خواهد به جمع آوری چنین اطلاعات حساس نگه داشتن آن ترکیب آن با اطلاعات در مورد فعالیت های دیگر ما و یا استفاده از آن برای غیر تبلیغاتی اهداف کسب و کار.

برای مثال گوگل ساخته شده است حرکت می کند برای ورود به های مختلف خدمات بهداشتی و درمانی بازار. و وجود حدس و گمان آن ممکن است شروع به عرضه محصولات بهداشتی و بیمه زندگی در آینده.

بیشتر مگر اینکه شما تغییر کرده “آگهی تغییرات سلیقه ای” تنظیمات حساب گوگل خود گوگل می توانید استفاده از داده ها از سایت های شخص ثالث که آن را نمی کند طبقه بندی به عنوان “حساس” به هدف شما با تبلیغات است. این اطلاعات می تواند شامل این که آیا شما در حال جستجو برای لباس نوزاد, سفر, بیمه بازنشستگی زندگی می کنند و یا در یک خانه خاص و حومه.

اما حتی اگر شما باید تصمیم گرفتند از شخصی تبلیغات گوگل سیاست حفظ حریم خصوصی نمی گویند آن متوقف خواهد شد جمع آوری و حفظ داده های خود را.

Online search for 'depression'.
گوگل دسترسی به اطلاعات کافی برای ساخت بسیار دقیق پروفایل کاربران را پوشش جنبه های مختلف زندگی خود را. شاتر

چه گمراه کننده بود?

این ACCC ادعا می کند گوگل 2016 اطلاع رسانی در مورد آن افزایش ردیابی گمراه کننده بود. اطلاع led با خوش خیم تیتر “برخی از ویژگی های جدید برای خود حساب کاربری گوگل” به دنبال:

ما به معرفی برخی از ویژگی های اختیاری برای حساب خود را دادن به شما کنترل بیشتری بر روی داده های گوگل جمع آوری و چگونه آن را استفاده می شود در حالی که اجازه می دهد گوگل به شما نشان می دهد تبلیغات مرتبط بیشتر.

اظهارات بیشتر در اطلاع رسانی شد مسلما معلوم نیست در مورد چه گوگل در واقع برنامه ریزی شده را تغییر دهید. این ACCC می گوید: اطلاع رسانی گمراه کننده بود چرا که:

مصرف کنندگان نمی توانست به درستی درک تغییرات گوگل بود و نه چگونه اطلاعات خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین نمی – و می تواند – به رضایت آگاهانه.

این ادعای گوگل نیز گمراه کنندگان با بیان در حفظ حریم خصوصی است که این امر را کاهش نمی دهد کاربران حقوق تحت سیاست بدون رضایت صریح و روشن اما پس از آن بود که دقیقا.


ادامه مطلب: 94 درصد از استرالیایی ها به عنوان خوانده شده نیست تمام سیاست های حفظ حریم خصوصی که به آنها اعمال می شود – و این که منطقی رفتار


نگرانی های حریم خصوصی تضمین های حقوقی حمایت

در این مورد ACCC این موضوع است که گوگل نمی دهد مصرف کنندگان واقعی داستان در مورد طرح خود را بسیار افزایش اطلاعات شخصی جمع آوری و استفاده از این اطلاعات برای مقاصد تجاری. این ACCC را علیه گوگل باید یک هشدار به تمام شرکت های که در حال حاضر سخن بی معنی وبیهوده حریم خصوصی خود را از نظر.

اما اگر گوگل بوده است شفاف و پاپ آپ جعبه به جای آن گفت: “ما در حال رفتن به شروع به جمع آوری اطلاعات شخصی خود را هر زمان که شما با استفاده از وب سایت های شخص ثالث و یا برنامه های که با استفاده از گوگل فن آوری”?

با توجه به میلیون ها نفر از وب سایت ها با استفاده از فن آوری های گوگل است که حتی ممکن است برای مصرف کنندگان برای جلوگیری از این ؟

در آلمان فدرال کارتل دفتر در سال گذشته در بر داشت Facebook تا به حال مورد آزار قرار گرفته تسلط خود را با اصرار بر جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران از طریق فن آوری های جاسازی شده در غیر Facebook وب سایت ها و برنامه های.

این استدلال Facebook قدرت بازار به آن توانایی اعمال این شیوه کاربران حتی در برابر خواسته های خود را.

استرالیا ندارد “سوء استفاده از تسلط قانون” به آدرس تک-شرکت استثماری انجام, مانند افزایش قیمت و یا اعمال نفوذی حریم خصوصی شرایط. Facebook در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات در مورد Facebook کاربران و حتی کاربران غیر – از وب سایت های شخص ثالث و برنامه ها در استرالیا بدون هشدار ما.

Facebook logo with multiple 'dislike' buttons.
Facebook نیز زیر آتش آمده برای ردیابی کاربران آن’ فعالیت های در غیر Facebook وب سایت. شاتر

این ACCC ممکن است موفقیت در اثبات گمراه کننده انجام شده توسط گوگل است. و آن را ممکن است به دست آوردن قابل توجهی خوب در برابر گوگل – به طور بالقوه تا 10% از گوگل گردش مالی در استرالیا.

اما برای جلوگیری از تکنولوژی غول از انجام هر آنچه که آنها با داده های ما, ما نیاز به در نظر گرفتن گسترده تر قانون در برابر شیوه های ناعادلانه.


ادامه مطلب: استرالیا دیده بان حریم خصوصی است که مصرف Facebook به دادگاه. این یک شروع خوب


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>