“این که من هستم’: زندگی برای ویکتوریایی از کار

بن Northey را نرم و صاف کردن کفش چرم ثبت اختراع درخشش در مرطوب چمن. پوشیدن کامل کراوات سفید لباس مخصوص مهمانی رسمی و دم با یک باتون در دست اصلی هادی ملبورن ارکستر سمفونیک به نظر می رسد یک رقم قابل توجه – اما بسیار خارج از محل در حیاط خلوت احاطه شده توسط کودکان, دوچرخه, فوتبال و دو پر جنب و جوش خوکچه هندی.

این می تواند به عنوان نزدیک به زندگی به عنوان بن دریافت خواهد شد برای مدت زمان طولانی.

در سراسر ویکتوریا هزاران نفر از مردم زندگی کار باید به آرامی petered یا لرزید به توقف در مجموع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در گلن, Huntly, یک مهاجر آشپز موقت ویزای کار این است که وعده های غذایی پرش به صرفه جویی در پول در حالی که شاید اگر کمک دولت خواهد رسید. در Altona یک سوپرانو اپرا استفاده می شود به انجام به هزاران نفر است که به جای آواز ضجه و زاری به او اعتماد گلدن رتریور. و بین تمیز کردن و تعمیر و نگهداری, یک, صاحب, در شمال ملبورن شمارش پایین روز تا مشتریان خود را از طریق درب راه رفتن دوباره.

این هفته متناوب تاثیر COVID-19 در ویکتوریا نازل شده توسط اداره آمار استرالیا. در ماه آوریل 18, ویکتوریا از دست 8.6 درصد از شغل خود بیشتر سرانه بیش از هر کشور دیگر و خاک.

و برای بسیاری از ما کار ما بیش از یک چک پرداخت: این یک روال یک شبکه اجتماعی احساس هدف و در برخی از موارد ما بسیار حس خود.


Ben Northey hasn't conducted an orchestra since the start of the coronavirus lockdown and is applying for the JobKeeper allowance.

بن Northey نشده انجام یک ارکستر پس از شروع coronavirus مستند است و تقاضا برای JobKeeper کمک هزینه.اعتبار:جاستین McManus

بنیامین Northey, 49
کوبوگ
اصلی هادی ارکستر سمفونیک ملبورن

فقط قرار دادن بر روی کت و شلوار خود را به صورت یک عکس با این سن و سالبه 49 ساله بن پروانه ها در معده خود را.

“آن را به ارمغان آورد برخی از احساسات از سمت ایستاده از مرحله. ارکستر آهنگ و من ایستاده وجود دارد در حال انتظار – و فقط آدرنالین coursing از طریق بدن خود را در آن نقطه”.

دولت ایالت حاکی است که تجمع جمعیت زیادی خواهد بود یکی از آخرین چیزهایی که به بازگشت در طول COVID-19 بحران جدا کردن صندلی نوازندگان مانند بن – یک تاجر تنها و قرارداد هنرمند در دولت رفاه برای اولین بار در زندگی خود را به یک حالت برزخ.

“هنر ما فرم و من حدس می زنم ترین اشکال هنر آنها بیش از یک شغل آنها یک تماس. و این جایی است که ما در غنای زندگی ما – از ساخت موسیقی,” او می گوید.

بن نیز هادی رئیس, Christchurch, ارکستر سمفونیک و می گوید نزدیک ترین چیزی که او دیده می شود به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که در سال 2011 زلزله که پاره از هم جدا نیوزیلند جزیره جنوبی شهر است.

“در بسیاری از راه های آن به نحوی حداقل برای کوتاه مدت بدتر از این وضعیت به این معنا است که این ساختمان تخریب شد اما همچنین چیزهایی مانند آب و برق آنها نیز از بین رفته اند.

“من دیده ام که جامعه و ارکستر کار و راه خود را از طریق آن وضعیت است. و این به من امید زیادی است که ما نیز قادر خواهد بود به کار راه خود را از طریق این وضعیت به عنوان به خوبی.

“نکته دیگر این است که ما در حال رفتن به نیاز به موسیقی و هنر در پایان این شدت و این هم یک دلیل برای خوشبینی است.”


Kiem-Ai's primary job was shut down six weeks after she started, disqualifying her from JobKeeper.

Kiem-هوش مصنوعی اولیه کار بود تعطیل شش هفته پس از او آغاز شده است, رد صلاحیت او از JobKeeper.اعتبار:جاستین McManus

Kiem-Ai Nguyen, 34
Ormond
مدیر عملیات مراكش نوار

“من صادقانه تر بوده است نگران دوستان من’ سلامت روان از من financials می گوید:” 34 ساله Kiem-هوش مصنوعی که تا مارس 21 مشغول به کار در یک درهم با مضمون نوار کوکتل در CBD.

Kiem-هوش مصنوعی کار شده بود 60 ساعت در هفته بین خود مدیریتی نوار و دیگر پول نقد در دست bartending فرفره اما در یک هفته او از دست هر دو آنها را.

“من زندگی کردن راهنمایی. در حال حاضر من تا به حال به انتقال وام مسکن من به مادرم نام چون من نمی تواند به استطاعت بازپرداخت,” او می گوید.

او را نجات داد تا پرداخت پول نقد بودند و تاسیسات خود را برای ماه او نیاز به صبر برای کارجویان پرداخت از طریق آمده است.

“بسیاری از مردم نه به عنوان خوش شانس به من – من تا به حال پس انداز,” او می گوید. او در حال حاضر داوطلبانه به ارائه مواد غذایی برای کسانی که در صنعت مهمان نوازی در تلاش برای به دست آوردن.

در حال بارگذاری

بین بازی های ویدئویی و تماشای فیلم Kiem-Ai تجربه با کوکتل و ایجاد لیست جدید برای زمانی که او قادر به رفتن به محل کار – چیزی که او می گوید عمیقا در هم پیچیده در هویت او است.

“کار ما این است که نه فقط خدمت به نوشیدنی. ما یک خروجی برای افرادی که می خواهید به صحبت کردن و شلیک گه” او می گوید.

“کل من اخلاق این است که به کسی که خنده و یا لبخند هر روز خود را یک روز به هدر رفته در غیر این صورت. و من به معنای واقعی کلمه برای انجام این کار پرداخت.”


Gym owner Steve Stenborg used to spend up to 15 hours a day at his business. COVID-19 forced the gym doors to close in March, leading Steve to reflect on his business and his life.

بدنسازی صاحب استیو Stenborg استفاده می شود به صرف تا 15 ساعت در روز در کسب و کار خود را. COVID-19 مجبور ورزشگاه درب به در مارس منجر استیو به تأمل در کسب و کار خود را و زندگی خود را. اعتبار:جاستین McManus

استیو Stenbord, 56
شمال ملبورن

صاحب شمال ملبورن, بوکس, بدنسازی

از خارج استیو Stenborg بوکس بدنسازی در شمال ملبورن ممکن است خیلی شبیه – یک انبار قدیمی در ساختمان جمع بین Bolte پل قطار خط و Flemington جاده ها است.

اما قبل از مارس 23 این echoey ورزشگاه بود روانی و فیزیکی پناه برای حدود 200 کارکنان بیمارستان در اتاق کار, کارگران فوتبالیست بوکسورهای و جوانان در خطر استفاده می شود که به آن عرق در اینجا هر روز.

همچنین استیو دوم خانه که در آن قبل از همه گیر او خواهد سوئیچ چراغ در 6.30 هستم و تلنگر آنها را در 9pm ترین شب.

“بودن در اینجا برای 13 سال و کار بسیاری از ساعت های بسیاری برای همه ناگهانی خودتان را بدون اشتغال – آره من کاملا شل شده است.”

Steve Stenborg's landlord has given the business a rent freeze until gyms can reopen. Steve is using the time to do cleaning and maintenance.

استیو Stenborg را به صاحبخانه داده و کسب و کار اجاره یخ تا ورزشگاه می تواند بازگشایی شده است. استیو با استفاده از این زمان برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری.اعتبار:جاستین McManus

با یک سخاوتمندانه اجاره یخ از صاحبخانه خود و دولت یارانه دستمزد و سفید استیو و برخی از کارکنان خود را بیش از بوکس مربی می گوید: خود را در موقعیت مالی نیست بالای نگرانی های خود. آن را به موسسات خیریه و جمع آوری اعانه ورزشگاه حامیان مالی از جمله سالانه رانندگی برای کودکان سرطانی که در ذهن خود.

“به عنوان یک نتیجه از ما بسته ما قادر به نگه داشتن جمع آوری اعانه. بنابراین جریان در اثر گسترده تر از فقط نداشتن درآمد.”

اما یک جنگنده طبیعت استیو پرورش به هنگامی که محدودیت شروع به سهولت.

“من فقط در حال انتظار. من می دانم که آن را در آینده. من می دانم که ساعت در حال رفتن به رفتن در 5.15 هستم [در روز ورزشگاه مجاز به باز کردن دوباره],” او می گوید.

“من قصد دارم برای اولین بار یکی پایین وجود دارد. و من فقط نمی توانید صبر کنید برای دیدن مردم در درب راه رفتن.”


Sex worker Estelle Lucas had just taken on a mortgage on her property when COVID-19 hit, and has lost income due to social distancing laws.

کارگر جنسی Estelle لوکاس گرفته بود تنها در یک وام مسکن در اموال او زمانی که COVID-19 آمار و درآمد از دست رفته به علت اجتماعی فاصله ، اعتبار:جاستین McManus

Estelle لوکاس 28
نیوبرانزویک
کارگر جنسی

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم “از دست” یک مشتری از آنجا که مشتریان می آیند و بروید و شما نمی توانید بیش از حد متصل, اما آن را متفاوت هنگامی که آن را نیست که ما رشد کرده جدا اما ما مانع از یک ویروس می گوید:” تمام وقت اسکورت Estelle لوکاس.

با هیچ فرد رزرو مجاز و جریمه برای کارگران جنسی در بر داشت نقض اجتماعی فاصله قوانین تا $20,000 – Estelle مانند بسیاری از دیگران در صنعت خود را دیده اند درآمد تبخیر یک شبه.

Estelle واجد شرایط برای کارجویان و ایجاد یک گروه توییتر برای کارگران جنسی به یکدیگر کمک برای درخواست یارانه های دولتی.

مانند بسیاری دیگر از صنایع Estelle می گوید صنعت به سرعت سازگار با بسیاری از کارگران در حال حاضر ارائه محتوای آنلاین و یا تجربه است. اما او نگرانی در مورد پایداری آن است.

“مشتریان من به من ارائه بیش از فقط پول و یک زمان خوب من لذت بردن از شنیدن از آنها درخواست خود را برای مشاوره و ایجاد ماجراهای” او می گوید.

“هر مشتری متفاوت است و نیازهای مختلف و کار در یک جنسی را تنظیم وجود دارد تاکید زیادی بر ایجاد یک اتصال. اتصالات نیاز به نگهداری شود و یا آنها می توانند محو شد.

“من می ترسم که پس از این است که بیش از من به شما از دست دادن اتصال من خیلی سخت برای حفظ من و شما باید بیش از شروع با یک پایه مشتری است.”


Raghav is on a 485 visa and has been working in Australia for five years. He is not eligible to receive any government assistance.

Raghav در 485 ویزای شده است و کار در استرالیا برای مدت پنج سال. او را واجد شرایط برای دریافت هر گونه کمک به دولت است.اعتبار:جاستین McManus

Raghav Srivastava, 23
گلن هونتلی
سفارش داده شده آشپز هتل پولمن

“من فقط به یک یا دو وعده غذا در روز می گوید:” 23 ساله هندی ملی Raghav Srivastava.

با صورت حساب برای بیمه ثبت نام بیمه سلامت هنوز هم در آینده Raghav می گوید او هیچ پس انداز بیشتر از چپ به خود را پشتیبانی.

Raghav یکی از استرالیا فراموش شده کارگران است. اگر چه او تا به مطالعه مشغول به کار و پرداخت مالیات در استرالیا برای مدت پنج سال coronavirus همه گیر را ترک کرده است او بدون کار و بدون هر گونه کمک به دولت در همه.

او نگران فقدان هر گونه حمایت دولت برای کارگران خارجی موقت ویزا و او می گوید: این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر خانواده اش در دهلی نو به عنوان بسیاری به عنوان او.

“هند تحت مناسب مستند به طوری که آنها نمی تواند ترک خانه های خود. و هر دو پدر و مادر من هستند و پوشاک کارگران است. به طوری که آنها کمی از [پول] … به مدیریت خانه خود را, و آنها نمی توانیم به من زندگی در خارج از کشور.”

Raghav می گوید او در حال برنامه ریزی برای دریافت یک ABN سعی کنید انتخاب کنید تا به عنوان یک کار تحویل مواد غذایی راننده اما نگرانی های وجود دارد شانس کمی برای گرفتن هر یک در یک بازار اشباع شده.

“اگر من نمی تواند هر گونه حمایت من خواهد بود رفتن به کشور من,” او می گوید.

“در اینجا در استرالیا با من تماس گرفته است مطالعه کردم اینجا اما اشپزی صلاحیت برای یک آشپز کار نمی کند همان راه برگشت در هند. بنابراین من نیاز به مطالعه دوباره در آن زمینه و به این کار از پایین سطح. بنابراین من باید برای شروع یک زندگی کاملا جدید دوباره اگر من بازگشت به خانه”.


Indigenous musician Bart Willoughby has taken a major hit financially after festivals were cancelled. He has supplemented his income by doing online gigs.

بومی نوازنده بارت Willoughby گرفته است آمار مالی پس از جشنواره لغو شد. او تکمیل درآمد خود را با انجام آنلاین گیگابایت است.اعتبار:جاستین McManus

بارت Willoughby, 60
Altona
نوازنده اعضای گروه ‘هیچ آدرس ثابت’

“بعد از ما [هستند] قفل شده است و پس از آن ما می دانیم آنچه در آن مانند به قفل می گوید:” 60 سال بارت Willoughby که – به عنوان یکی از سرقت نسل – سال ها وقت صرف بودن در اطراف نقل مکان کرد در جنوب استرالیا به عنوان یک بخش از دولت است.

او می گوید کسانی که سخت سال مشروط او را به مقابله با جریان مستند اقدامات و انزوا.

“من استفاده می شود به این دلیل من قفل شده بود وقتی که من بچه بودم گرفته شده – آن را مرتب کردن بر اساس مانند مستند. اما این متفاوت است این است که مردم در حال مرگ هستند که بسیار غم انگیز است.”

بارت را اعمال می شود برای کمک به دولت پس از از دست دادن گیگ رزرو زمانی که جشنواره های موسیقی از جمله ملبورن جشنواره و NAIDOC هفته لغو شد.

ظهور آنلاین زنده کنسرت فراهم کرده است او را به برخی از درآمد اما او می گوید: جریان موسیقی به تنهایی هیچ جایگزینی برای چیزی که واقعی است.

“من و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به انجام دوباره” او می گوید: نواختن برقی آبی گیتار آکوستیک در پشت او پاسیو.

“من نمی خواهد انجام 100 کیلومتر در ساعت اما من از انجام 99 مایل در ساعت”.

توصیه او به کسانی که مبارزه بدون کار و جدا شده?

“تمرکز بر چگونه زیبا شما هستند و چگونه خوش شانس شما هستند و شما از این طریق دریافت کنید با هم. نمی آوردن هرج و مرج به مستند. فقط در عشق و شما که عشق قوی تر است.”


Natasha Pawlak hopes that people will be kinder and more patient to one another after the coronavirus pandemic.

ناتاشا Pawlak امیدوار است که مردم مهربانتر خواهد بود و بیشتر بیمار به یک دیگر پس از coronavirus بیماری همه گیر.اعتبار:جاستین McManus

ناتاشا Pawlak, 44
Maddingley
کابین, مدیر, باکره Airlines

زمانی که ناتاشا Pawlak در, باکره, یونیفرم, او می شود یک فرد متفاوت است.

“این سخت است برای توصیف” حمل و نقل هوایی کارگر از دو دهه می گوید. “وجود دارد یک حس موفقیت. من احساس افتخار به پوشیدن باکره, یونیفرم, و آن را تبدیل به بخشی از هویت خود را به عنوان به خوبی.”

پس از باکره هواپیمایی رفت و داوطلبانه دولت در ماه گذشته ناتاشا و حدود 8000 از همکاران او بود ایستاده بود پایین – یکی از مهم ترین تحولات صنعت در استرالیا تاریخ هوانوردی.

ناتاشا در حال حاضر دریافت JobKeeper پرداخت در حالی که شوهر او با این نسخهها کار اضافی شیفت به عنوان یک حمل و نقل راننده کامیون تحویل میوه و سبزی و سوخت در سراسر کشور است. در حالی که آنها سپاسگزار برای کار اضافی گیر داده است شوهرش به این معنی ناتاشا استفاده می شود که برای ارتباط برقرار کردن با تا 800 نفر در روز است و هزینه های زیادی از زمان به تنهایی.

“مانند بسیاری از مردم من روز خوب و روز بد. بعضی روزها من اصلا از لباس خواب و روز دیگر تصمیم گرفتم به یک کمی بیشتر فعال باشیم. اما این واقعا سخت است که در این آب و هوا به مولد.”

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را از دست رفته بسیاری از ناتاشا حتی نمی مکث برای فکر.

“اجتماعی تعامل اجتماعى کردن در یک شب [تغییرات] با مسافران در هیئت مدیره خدمه.

“این چیزی است که من دست.”


Barabara and Brett Audas from Melbourne Seaplanes.

Barabara و برت Audas از ملبورن Seaplanes.اعتبار:جاستین McManus

برت و Barabara Audas
ویلیامزتاون
صاحبان ملبورن Seaplanes

Coronavirus همه گیر آورده در مورد یکی از آرامترین دوره ها در زندگی روح ویلیامزتاون شش سیلندر سسنا 185 دریایی.

“او شده است یک هواپیمای دریایی دو بار من فکر می کنم او شده است یک محصول گردگیر و چتربازی هواپیما می گوید:” مالک و خلبان برت Audus.

این روزها او قفل شده است در پشت نرده ها در متروک ویلیامزتاون مارینا.

“مارس 20 بود که ما آخرین پرواز” می گوید: Barbara – اجرا می شود که این جبهه از خانه و عملیات برای ملبورن Seaplanes. “در آن آمده است را متوقف.”

زن و شوهر خریداری شده تنها هواپیمای دریایی کسب و کار در ملبورن تقریبا چهار سال پیش پس از برت صرف سال ها به عنوان یک خلبان تجاری پرواز A380s با امارات.

“من هنوز هم پرواز در حال حاضر با فیجی ایرویز در اقیانوس آرام اما ما شده بود را به عنوان به خوبی. بنابراین اساسا من نمی باید یک کار در لحظه,” او می گوید.

$10,000 دولت کمک مالی دولت و JobKeeper یارانه امیدوارم جزر و مد کسب و کار بیش از تا, تفریحی, پرواز قادر به دوباره.

“این اولین بار من بیکار در زندگی من, پس از آن بسیار جالب قرار داده و آن را راه که می گوید:” برت. “ما احتمالا کمی خوش شانس است که ما باید یک کمی از درآمد یکبار مصرف اما البته این نمی تواند برای همیشه.”

باربارا و برت در حال برگزاری امیدواریم که با در رفتن محدودیت هنوز هم در مسافرت های بین المللی مردم انتخاب خواهد شد به صورت محلی به جای گشت و گذار.

“که در این صورت آنها خواهید بود بیش از خوش آمدید به دیدن ما,” او لبخند می زند.


Opera Singer Antoinette Halloran with dog Sandy.

خواننده اپرا آنتوانت Halloran با سگ شنی. اعتبار:جاستین McManus

Antointte Halloran
Yarraville
خواننده اپرا

آخرین بار سوپرانو اپرا آنتوانت Halloran انجام شده بود با ارکستر سمفونیک ملبورن در مقابل 6000 نفر در Myer موسیقی کاسه بیش از دو شب در ماه فوریه است.

“این بسیار عجیب و غریب است که من از انجام به 12 ، 000 نفر در دو روز به انجام برای هیچ کس” او می گوید: پوشیدن یکی از مرجان, مرجان-رنگی عملکرد لباس در حیاط خلوت خود.

“در مقایسه با آنچه که من به دست آورده این زمان در سال گذشته به آنچه که من کسب این زمان در حال حاضر, آن را صفر چون من تقریبا یک جامد مجری,” او می گوید.

“خدا را شکر من به برخی از فوق العاده [آنلاین] دانش آموزان است. بنابراین من کمی از درآمد دریبل در به خرید مواد غذایی و پوشش وام مسکن.”

برای نوازندگان و هنرمندان مانند آنتوانت نیاز به حفظ نظم عمل در حالی که در مستند نبرد.

“من کل کار است که با محوریت مخاطب و خشنود مخاطب و دادن شادی به مخاطب” او می گوید.

“من واقعا از دست, انجام, اما شوهرم به رسمیت می شناسد که در من است. بنابراین او میکشد و من را به اتاق جلو و ما قبلا با سه فیلم است که ما را در اینترنت” او می خندد شیشه ای-چشم.

“پس آن را به من یک کمی از یک یادآوری: “آه وجود دارد من که که من هستم’.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de