“افراد می توانند برای ثبت نام از 10 گیگابایت (GB) از داده های تلفن همراه در هر ماه شروع آوریل 10,” گفت: Takorn Tantasith دبیر ملی پخش و مخابرات کمیسیون. این کمیسیون خواهد جبران اپراتورهای سخنگوی گفت به طور جداگانه اما هیچ جزئیات در دسترس بودند.

تایلند اصلی سه اپراتور تلفن همراه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“دولت ارائه داده است بنابراین مردم می توانند در خانه بمانند و محدود کردن گسترش COVID,” Takorn گفت با اشاره به نام این بیماری ناشی از کوروناویروس.

تایلند روز سه شنبه گزارش داد 127 جدید کروناویروس موارد آوردن ملی شمارش تا 1,651 از کشور اولین مورد گزارش شده در ژانویه.

شده اند وجود دارد 10 مرگ و میر.

سوم-رتبه اپراتور تلفن همراه دسترسی به کل ارتباطات Pcl (DTAC) گفت که با توجه به شتاب سرمایه گذاری خود را گسترش داده تلفن همراه ردپا بر اساس الگوهای جدید استفاده از.

در گذشته استفاده از داده معمولا افزایش در مناطق متراکم جمعیت اما زمان افزایش گسترده است از جمله مناطق مسکونی خارج از شهر مراکز DTAC سر از سرمایه گذار روابط Sirawit Klabdee و گفتگو کرد.

“این یک چالش است چرا که (وقتی) افزایش ظرفیت در مناطق خارج از شهر … وجود دارد عدم قطعیت مانند مدت از افزایش استفاده از داده” او گفت:. این شرکت با توجه به افزایش سالانه آن هزینه های سرمایه در سال جاری به 15 میلیارد بات ($457 میلیون دلار) از 13 میلیارد بات, او گفت:.

دولت اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته و خواست شرکت به اتخاذ کار از خانه سیاست محدود کردن جنبش مردم است.

برترین اپراتور تلفن همراه پیشرفته اطلاعات خدمات Pcl دیده است داده های تلفن همراه و پهنای باند و حجم رشد بیش از 10 درصد در ماه گذشته رئیس مصرف کننده کسب و کار افسر Pratthana Leelapanang گفت: عصر ایران.

ویدئو کنفرانس رشد بیش از ده برابر تا حدودی به دلیل افزایش در آموزش از راه دور به دلیل تعطیلی مدارس و دانشگاه های, او گفت:.

رقیب اپراتور واقعی شرکت Pcl در هفته گذشته گفت: این امر سه برابر ظرفیت پهنای باند بعد از دیدن 52% افزایش در پهنای باند استفاده و 18.4% پرش در استفاده از داده تلفن همراه در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو