تایلند گزارش جدید کروناویروس مورد به افزایش ورود غربالگری

جدید در مورد 60-سال-پیر زن چینی که اعضای خانواده زودتر قرارداد این ویروس طول می کشد تعداد کل موارد در تایلند به 35 از ژانویه Sukhum Kanchanapimai سلامت وزارت دائم وزیر در یک نشست خبری گفت.

“این است که از یک مورد از یک خانواده چینی از نه همه آنها باید در حال حاضر آلوده شده است,” او گفت:.

پانزده نفر از افراد آلوده در تایلند را بازیافت و به خانه بازگشت در حالی که 20 هنوز در حال درمان در بیمارستان است.

برخی از 1,770 نفر در چین کشته شده اند از ویروس همراه با تعداد انگشت شماری در کشورهای دیگر و سرزمین های اما تایلند است ثبت هر گونه مرگ و میر تا کنون.

تایلندی, مقامات بهداشت و درمان گفت: آنها را گسترش ویروس غربالگری برای پوشش مسافران از ژاپن و سنگاپور در علاوه بر این به کسانی که از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان است.

ژاپن و سنگاپور دو از بیشترین تعداد موارد گزارش شده در خارج از چین است.

هر کسی که از آن مکان که نمایش coronavirus علائم را قرنطینه می شود و در یک بیمارستان دولتی.

“مسافران از ژاپن و سنگاپور که به ایجاد یک تب و یا علائم تنفسی در 14 روز پس از ورود به کشور برخورد خواهد شد مانند مسافران از چین” Sukhum گفت.

علاوه بر این, تایلند نمی خواهد اجازه ورود هر گونه اتباع خارجی بودند که مسافران از Westerdam کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در کامبوج پس از یک زن آمریکایی آزمایش مثبت برای coronavirus در مالزی بیش از آخر هفته.

وجود 21 اتباع تایلندی در هیئت مدیره کشتی و مقامات بهداشت گفت: همه آنها را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز زمانی که آنها وارد تایلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>