تایلندی, سرباز, کشته شدن حداقل 16 نفر, سوراخ در بازار

بانکوک — یک سرباز به ضرب گلوله چند نفر در شمال شرقی تایلند در روز شنبه, کشته شدن حداقل 16 و پناه محبوب در بازار خرید اضطراری کارگر گفت.

Noppadol Sirijanya عضو سونگ Metta Tham نجات مرکز در ناخون راتچاسیما گفت: مرگ و میر رسیده از 16 عنوان از 10 p. m. پلیس پیشتر گفته است که بیش از 10 نفر کشته شده اند.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم زخمی شدند. مقامات قرار داده در نزدیکی بیمارستان ها هشدار داد و خواست برای اهدای خون. عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در Facebook که یک دکتر به ضرب گلوله کشته شد در حالی که کمک به یک فرد مصدوم.

این نیز روشن نیست که آیا فرد مسلح گروگان گرفته شده بود در داخل بازار و یا چگونه بسیاری از مردم هنوز هم ممکن است در داخل.

Noppadol گفت: یک تیم امداد و نجات تا به حال با موفقیت تخلیه بیش از 100 نفر از بازار که در آن آنها تا به حال به دام افتاده است برای ساعت. این مرکز داوطلبانه کمک های اضطراری سازمان کمک می کند که در طول حوادث و بلایای طبیعی است.

تیرانداز ظاهر می شود مسلح با تفنگ حمله مبتنی بر دوربین های امنیتی تصویری پخش تایلندی رته تلویزیون. تایلندی رته گفت: این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 بعد از ظهر

یک افسر پلیس تماس از طریق تلفن در شهر ناخون راتچاسیما گفت: این سرباز در ابتدا از کشته شدن یک سرباز دیگر و یک زن و زخمی شدن یک سوم شخص ظاهرا بیش از یک زمین اختلاف است. ناخون راتچاسیما است که همچنین به عنوان شناخته شده Korat.

شهر و محله افسران پلیس که نخواست شناسایی شود چرا که آنها مجاز به انتشار اطلاعات گفت: انسان در زمان تفنگ از پایگاه خود را و سوار به ترمینال 21 Korat بازار, عکسبرداری در طول راه. چند تای رسانه ها گزارش دادند که او در سفر یک وسیله نقلیه نظامی.

دفاع سخنگوی وزارت سرهنگ ژنرال Kongcheep Tantrawanich شناسایی متهم به عنوان گروهبان. Jakrapanth Thomma. او گفت که پلیس و واحدهای نظامی شده بازار و مناطق اطراف آن.

مرد معتقد بود که مسلح شده به روز رسانی به Facebook صفحه طول داد و بیداد با اظهارات از جمله “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” و “من باید بدهد؟” در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

او تصویر پروفایل او نشان می دهد که در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

تصویری گرفته شده خارج از مرکز و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد در افرادی که از پوشش در یک پارکینگ به عنوان اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند.

بازار تعطیل شد و این خیابان خارج بسته شد در حالی که مقامات تلاش برای پیدا کردن فرد مسلح و نجات خریداران در داخل.

در مراحل اولیه مردم مطمئن بودند چه اتفاقی می افتد.

Nattaya Nganiem که یک ویدیو از خارج از بازار که در آن صدای شلیک گلوله شدند شنیده بازگو آنچه که او تجربه کرده است.

“ما فقط در سمت چپ بازار پس از ما تا به حال وعده غذایی ما است. در حالی که ما در ماشین ما در طرف مقابل ما شنیده صدای بلند و پس از آن ما می توانید ببینید مردم شروع به اجرا کردن. برای اولین بار من تو را دیدم یک زن اجرا از بازار قاه. سپس یک موتور سیکلت سوار در مقابل او فقط زد و سمت چپ موتور سیکلت خود را وجود دارد.

“من فکر می کردم چه اتفاقی می افتد ؟ سپس ما شنیده چندین شلیک شد. این مرد موتور سیکلت احتمالا تا به حال دیده مسلح از جایی که او بود. … ما نمی تواند ببینید مسلح اما ما می تواند شنیدن صدای تفنگ. این وحشتناک بود. ما فقط در داخل داشتن شام و فرزند من بود و گرفتن غیر منتظره ای بی قرار همین دلیل است که ما به سمت چپ در غیر این صورت ما را گیر شده است در داخل وجود دارد. من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد در شهر من. منظورم این مرکز خرید وجود ما تقریبا هر روز دیگر. “

هنگامی که او به خانه آموخته و آنچه اتفاق افتاده بود او غش او گفت:.

ناخون راتچاسیما حدود 250 کیلومتر (155 مایل) در شمال شرقی پایتخت تایلند, Bangkok. این یک hub برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است.

ترمینال 21 Korat بخشی از یک زنجیره ای تایلند مراکز خرید اجرا شده توسط بانکوک مبتنی بر توسعه دهنده ملک LH بازار و هتل Co. این مراکز از ویژگی های طبقه مدل بعد از شهرستانها عمده در سراسر جهان است.

اندازه بازار مطرح می تواند یک چالش برای نیروهای امنیتی به عنوان آنها سعی می کنید برای گرفتن مسلح. آن را شامل هفت خرده فروشی اصلی طبقه, از جمله یکی در زیر سطح زمین و نمرات از مغازه ها و رستوران ها. همچنین این خانه یک سالن سینما در طبقه بالا.

بسیاری از مراکز خرید در تایلند از جمله ترمینال 21 است اسم در بانکوک باید آشکارسازهای فلزی و دوربین های امنیتی در ورودی های سرنشین دار توسط لباس شخصی اما غیر مسلح و نیروهای امنیتی. چک در آن ورود اغلب گذرا است.

تفنگ خشونت بی سابقه در تایلند است. سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی و بسیاری از تایلند اسلحه های خود. تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر وجود دارد و گاه به گاه جنگ تفنگ در دور در جنوب این کشور که در آن مقامات برای سال مبارزه طولانی در حال اجرا شورشیان جدایی طلب.

این حادثه درست یک ماه پس از دیگری با مشخصات بالا در بازار, عکسبرداری در تایلندی مرکزی شهر Lopburi. در آن صورت یک نقاب دار مسلح حمل یک تفنگ با یک صدا خفه کن به کشته شدن سه نفر از جمله 2 سال و زخمی شدن چهار نفر دیگر را به عنوان او از سرقت از یک فروشگاه طلا و جواهر. یک مظنون یک مدیر مدرسه دستگیر شد کمتر از دو هفته بعد و بنا به گزارش ها اعتراف کرد و گفت به این معنی نیست که به کسی شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>