نیروهای امنیتی مسدود شده در خیابان منتهی به ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما.

گروه از سربازان و پلیس دیده می شود می تواند به عنوان به عنوان نجات کارگران منتظر نزدیک, نزدیک به 10 ساعت پس از سرباز خود را آغاز کرد حملات در بخش دیگری از شهرستان.

پیشتر نیروهای امنیتی تا به حال با هجوم به بازار و کمک به صدها نفر از مردم فرار اما مسلح هنوز هم در داخل وزارت دفاع سخنگوی Kongcheep Tantrawanit و گفتگو کرد.

سرباز افتتاح شد آتش سوزی در چندین مکان از جمله یک خانه و یک پایگاه ارتش قبل از رفتن به بازار در ناخون راتچاسیما است که حدود 250 متر (155 مایل) از بانکوک پایتخت, پلیس گفت:.

رسانه های محلی نشان داد فیلم سرباز گرفتن از یک اتومبیل در مقابل بازار و شلیک کردن یک سری از عکس های, ارسال, مردم در حال فرار برای پوشش.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” Kongcheep گفت.

یکی از اطرافیان نشان داد یک مرد سقوط در چرخ از یک ماشین در یک استخر از خون است. معلوم بود اگر او در میان مردگان است. فیلم دیگری نشان داد حداقل چهار نفر بود که به وضوح به ضرب گلوله کشته شده است و نشان داد هیچ نشانه ای از جنبش.

فیلم دوربین مدار بسته از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

Kongcheep گفت: حداقل 20 نفر کشته شده بودند و معلوم نبود که آیا فرد مسلح گروگان گرفته شده بود در بازار.

“مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها هنوز هم در داخل,” او گفت:.

پلیس شناسایی مظنون به Jakrapanth Thomma. در طول حمله او نوشته شده “مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” در Facebook صفحه و بعد پرسید: “باید به من بدهید؟”

An image of a suspect on a wanted poster, after a shooting rampage in the city of Nakhon Ratchasima, in a document released by the Thai Crime Suppression Bureau in Thailand February 08, 2020. THAI CRIME SUPPRESSION BUREAU/Handout via REUTERS

یک تصویر از یک مظنون در یک پوستر می خواستم پس از داد و بیداد تیراندازی در شهر ناخون راتچاسیما در یک سند منتشر شده توسط تایلندی به جرم سرکوب دفتر در تایلند در فوریه 08, 2020. تایلندی جرم سرکوب دفتر/جزوه کرج

‘چرا او آن را انجام دهید؟’

Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“دل ما به قربانیان و خانواده و جامعه تحت تاثیر این فاجعه در تایلند است. وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

تایلندی رسانه ها گفت: گمان او گرفته شده به بازار سعی کنید او را متقاعد به رها کردن. ویدیو نشان داد او در اشک گفت: “چرا این کار را کرده ؟” را به عنوان او در یک وسیله نقلیه پلیس.

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

یک زن گفت: تایلند کانال یک تلویزیون او شنیده صدای شلیک گلوله زمانی که او در بازار و مخفی در یک فروشگاه پوشاک با افراد دیگر قبل از فرار.

تیرانداز اول رفت و به یک خانه در شهر و دو نفر مرده قبل از رفتن به یک پایگاه ارتش که در آن او در زمان تفنگ از سلاح های فروشگاه و اخراج در افراد پلیس محلی گفت.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul خواسته خود را در Facebook صفحه برای اهدای خون در چهار بیمارستان در این منطقه است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که کشته و یک سخنگوی دولت گفت.

ناخون راتچاسیما یکی از بزرگترین شهرهای در شمال شرقی تایلند برنج رو به رشد منطقه و یکی از فقیرترین نقاط کشور از 69 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو