تست برای کمیسیون انتخابات و دولت به عنوان داکا می رود به نظر سنجی شنبه

رای گیری دیده می شود به عنوان یکی دیگر از نبرد بین ‘قایق’ و ‘برنج بافه’ – انتخابات نماد دو اردوگاه سیاسی – فقط کمی بیش از یک سال پس از انتخابات پارلمانی.

یک ناظر نیز می بیند شهرستان داکا انتخابات به عنوان یک آزمون در مقبولیت e-voting دولت محبوبیت یک سال به آن سومین دوره متوالی و توانایی کمیسیون مستقل انتخابات که کشیده شد به سوال پس از آخرین انتخابات عمومی.

“این است که یک انتخابات فراگیر یک سال پس از انتخابات عمومی ، بنابراین ممکن است نتایج ارسال یک پیام گفت:” Nazmul Ahsan Kalimullah رئیس ملی نظارت بر انتخابات شورای یا Janipop.

رئیس کمیساریای انتخابات متر Nurul هدی خواست رای دهندگان به نوبه خود تا به رأی گیری از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر اطمینان آنها از ایمنی خود را در 2,468 رأی بیش از نیمی از آن مشخص شده در معرض خشونت است.

او همچنین به نام اپوزیسیون به اجتناب از “فرهنگ سیاسی بی اعتمادی” در EC که او ادعا می کند هرگز مغرضانه.

احزاب سیاسی نیز رشد یک طرز فکر از بازی سرزنش centring انتخابات Kalimullah گفت.

“این طبیعی است که در سیاست های رای. اما جو کلی خوب بود در آستانه رای گیری. بسیار رضایت بخش!” او گفت:.

حاکم عوامی لیگ است همچنین خوشحال با جو و قول داد که آن را نمی خواهد دخالت در EC کار است.

“ما امیدواریم که مردم را از حق رای خود در یک خلق و خوی بزمی” گفت: Mahbub-Ul علم حنیف مشترک دبیر کل عوامی لیگ است.

او ادعا BNP بود به پرتاب انتخابات را زیر سوال با انجام اعمال خشونت آمیز.

مخالفان BNP صحبت کرده است از آن ترس از تقلب از طریق دستگاه رای گیری الکترونیکی و یا EVMs و استفاده از خشونت یا تهدید به جلوگیری از حامیان خود از رای دادن.

“دولت در تلاش است تا کنترل کل انتخابات” دبیر میرزا Fakhrul Islam Alamgir گفت و اشاره کرد که عوامی لیگ برنامه ریزی شده بود به “گارد” در مراکز رای دهی.

“ما اعتقاد داریم که مردم از داکا رای خواهد داد ‘برنج بافه’ به پیروزی اگر آنها مجاز به رأی گیری,” او اضافه شده است.

نامزدها

همه شهردار نامزدها و شش در داکا شمال شهرستان شرکت و هفت در جنوب – نامزد دریافت جایزه شده است توسط احزاب سیاسی ثبت نام شده و در نتیجه رقابت در این انتخابات با حزب خود آرم.

در مجموع 745 نامزدها در حال اجرا برای 172 نوشته های عمومی بخش عضو شورا و عضو شورا از بخشهای این سایت متعلق به زنان با حمایت از احزاب سیاسی و یا به طور مستقل اما نه با حزب و نمادها است.

Atiqul اسلام یک تاجر است که به دنبال انتخاب مجدد به عنوان عوامی لیگ شهردار در شمال بعد از نه ماه از روی لئامت دادن در پس از مرگ Annisul Huq اولین شهردار شهر شرکت پس از انشعاب.

رقیب خود را BNP را Tabith Awal نیز یک تاجر-تقدیر-سیاستمدار. او اعلام کرده بود تحریم در نیمه راه از طریق رای گیری در انتخابات 2015 ادعا گسترده بی نظمی اما این بار او قول داد به نبرد آن را تا پایان.

دیگر نامزدهای شهرداری در شمال هستند Ahammed Sajjadul Haque از حزب کمونیست بنگلادش با نماد ‘داس’, شاهین خان از مترقی حزب دموکرات و یا PDP با ‘ببر’ نماد شیخ Md Fazle باری Masud از Islami Andolon بنگلادش با ‘بالابر-فن’ نماد و Md Anisur رحمان Dewan از ملی حزب مردم با ‘انبه’ نماد است.

در جنوب هر دو عوامی لیگ شیخ Fazle نور Taposh و BNP را Ishraque Hossain هستند چهره های جدید در این مسابقه است.

پسر Fazlul Haque مانی یکی از کلیدی سازمان آزادیبخش جنگ Taposh یک وکیل سابق MP.

Ishraque پدر اواخر Sadeque Hossain Khoka آخرین شهردار میخواهد Dhaka شهرستان شرکت.

این کمیسیون اختصاص داده است ‘گاوآهن’ نماد به Jatiya حزب محمد Saifuddin Milon به ‘بالابر-فن” به Islami Andolon را Md Abdur Rahman, the ‘انبه’ نماد به Bahrane سلطان بهار, ‘نارگیل’ به Md Akhtaruzzaman و ‘ماهی’ به Abdus صمد از Gonofront.

چهار آزمون

Kalimullah گفت: او را دیدم در انتخابات به عنوان آزمون از چهار نفر در یک مفهوم گسترده.

اینها – مقبولیت گسترده استفاده از EVMs محبوبیت حزب حاکم در انتخابات در امتداد خط حزب یک سال پس از انتخابات و EC و نقش آن در حصول اطمینان از یک فضای مساعد برای رای گیری و چگونه مدبر دولت است که برای حفظ نظم و قانون در انتخابات.

“EVM گذشته آزمون فنی. آن استفاده شده است در بیش از یک شهر شرکت در نظر سنجی. حالا بیایید ببینید چقدر رای دهندگان به نوبه خود در داکا. آن نیز بستگی دارد نامزدها. آنها را جلب رای دهندگان به مراکز رای دهی اگر آنها می خواهند به نفع خود,” او گفت:.

شامل انتخابات نیز خواهد شد آزمون در هر دو عوامی لیگ و BNP.

“آن را نمی خواهد حق داشتن نتیجه در پایتخت برای سنجش محبوبیت بالا و پایین کشور است. اما احزاب سیاسی باید تجزیه و تحلیل پیام رای دهندگان را به آنها ارسال در دولت های محلی سنجی یک سال پس از انتخابات پارلمانی” او گفت:.

از آن خواهد شد EC است که باید برای آزمون حفظ صلح در روز انتخابات Kalimullah گفت.

“آن را باید به اجرای تعهدات خود را برای رای,” او گفت:.

“و حزب حاکم نقش نیز مهم است. این ماده از مهارت های خود را,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de