تروریست ها خود را از دست تجدید نظر در برابر اعتقادات بیش مسجد فروغ

دادگاه تجدید نظر در روز جمعه را رد کرد و خود را تجدید نظر را رد کرد و چالش های ساخته شده توسط شرکت خود را مجرم Hatim Moukhaiber که همچنین در زمان حمله.

دادگاه دولت مسئول آتش سوزی نمی توان به عنوان یک جایگزین برای کشورهای مشترک المنافع ترور جرائم اشاره کرد و مردان وکلا مطرح شده چشم انداز جایگزین اتهامات دادستان پس از بسته خود را در مورد.

Moukhaiber, 31, زندانی بوده 16 سال و باید 12 سال قبل از او واجد شرایط برای آزادی مشروط.

سه نفر را محاکمه شنیده Chaarani اسپری رنگ واژه “دولت اسلامی” در مسجد دیوار به زبان عربی و انگلیسی در حالی که دو نفر از دوستان خود در داخل بودند شروع آتش. شعله های ناشی از 1.5 میلیون دلار خسارت اما هیچ کس صدمه دیده بود.

مردان ضرر و زیان در دادگاه تجدید نظر آمده است دو هفته پس از دوست خود ابراهیم عباس خود را از دست داد درخواست تجدید نظر در برابر حکم برای سازماندهی برنامه ریزی برای جهاد با الهام از حمله در فدراسیون مربع است.

عباس التماس کرد گناه را به توطئه برای آماده شدن برای یک حمله تروریستی بود و در زندان به مدت 24 سال به خدمت حداقل 20 سال است.

او بعد از استدلال این حکم بیش از حد بود اما دادگاه تجدید نظر در بر داشت عباس نشان داد نگرش “کامل سنگدلی و بد” در با هدف کشتار مردم با قمه و بداهه بمب به نام Islaimic دولت است.

محمد Chaarani و عباس برادر حمزه شدند و به جرم توطئه شارژ. حمزه زندانی بوده و حداقل 16 سال به دلیل کمتر دخالت در طرح.

Chaarani محمد و عباس و برادران هر دو سالخورده در اواسط 20s شده اند و در زندان پس از دستگیری قبل از کریسمس 2016. Moukhaiber دستگیر شد و در ماه اوت سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de