افزایش تنش در رسیدگی به ویروس های کرونر ی به عنوان رسانه ها کنترل روایت پاسخگویی

پوشش رسانه ای از حوادث به دنبال یک راه به طور گسترده ای مشابه، حتی اگر خود فاجعه ممکن است اشکال بسیار متفاوت است.

بحران COVID-19 در ویکتوریا از این قاعده مستثنی نیست.

اگر چه در طول مدت زمان طولانی به جای یک قسمت نمایشی آشکار می شود، اما می توان الگوهای آشنای در حال ظهور را دید، و وقایع در طول سه هفته گذشته نشان می دهد که یک تغییر قابل توجه صورت گرفته است.

از تاثیر و پاسخ — که دو مرحله اول پوشش فاجعه را تشکیل می دهند — تمرکز گسترده شده است که شامل فاز سرزنش. از دیدگاه رسانه ای، این را می توان مرحله پاسخگویی نام کرد.

این تغییر را می توان تا حدی با تغییر در بلاغت سیاسی توضیح داد. موضوع وحدت در سطح دولت و خطوط حزب شروع به شکست، به خصوص با اظهارات خزانه دار فدرال، جاش فرایدنبرگ، به کارگردانی دولت ویکتوریا است.

در 7 آگوست او گفت ویکتوریاسزاوار پاسخ در مورد “شکست های جدی با عواقب مرگبار” در سیستم قرنطینه هتل coronavirus ایالت.

با این حال، فرایدنبرگ تنها در حال پژواک آنچه رسانه ها از قبل شروع به تحقیق کرده بود، و روزنامه نگاران با منابع مورد اعتماد شروع به نشت کرده بود.

در اواسط ماه ژوئیه، عصر در ایمیل های درز به بیرون کشید تا نشان دهد که یک بوروکرات ارشد در وزارت مشاغل، حوزه ها و مناطق بالا زنگ در 28 مارس. افراد ارشد در بخش بهداشت و خدمات انسانی و مدیریت اضطراری ویکتوریا از ویکتوریا خواست تا از پلیس ویکتوریا بپرسن که افسران را به هتل های قرنطینه اعزام کند.

بنابر این روزنامه، از پلیس خواسته نشده بود، بنابراین هیچ پلیسی فرستاده نشده است.

دو ماه بعد، اولین مورد از یک گارد امنیتی در Rydges در سوانستون تست مثبت برای coronavirus وارد شده است. این خوشه به سرعت به شش مورد رشد کرد.

Rydges on Swanston hotel in Melbourne.
در سوانستون، که برای قرنطینه هتل استفاده می شود، جایی که یک خوشه کوروناویروس به زودی در حال خاموش شدن است. اسکات باربر/آپ

با وجود اینکه این اطلاعات ترسانیاکنون در حوزه عمومی بود، دانیل اندروز برتر ویکتوریا همچنان بر روی تاثیر و پاسخ متمرکز بود.

وقتی از او پرسیدکه قرنطینه هتل چه اشکالی دارد، فقط می گفت که او در نهایت مسئول بوده و استعلام قاضی بازنشسته جنیفر کوت پاسخ ها را ارائه می دهد. در ضمن، اون نميتونه يه تفسير ي روي اون انجام بده

ویکتوریا وزیر بهداشت جنی میکاکوس در پارلمان ایالتی در تاریخ 4 اوت همان خط را در زمان. او بعدها توییت کرد، هر چند، که او “عمیقا متاسفم” اگر تلاش های خود را به اندازه کافی نیست.

“اجازه دهید کارت سقوط که در آن آنها ممکن است”، او گفت، با اشاره به استعلام.

اصولا ً هر چند این است، نشان می دهد که دولت به اندازه کافی قدردانی نمی کند که خط لوله پوشش ی که تغییر مهم را در دست گرفته است، از تاثیر و پاسخ به پاسخگویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>