تنش ها نباید پرتاب ملت در پاسخ به ویروس, آهنگ

مورد ستایش قرار داد به عنوان منسجم و پربار در طول اولین هفته از COVID-19 همه گیر در استرالیا ملی کابینه شده است تلاش برای حفظ co-operative رابطه کار اخیرا و به خصوص پس از ویکتوریا دوم افزایش زمان نگه دارید. با یک رکورد 723 موارد اعلام شده در دولت در روز پنج شنبه دولت فدرال و رهبران به طور فزاینده ای کج خلق با یکدیگر در مورد کسی مقصر است برای افزایش شمارش و آنچه باید انجام شود.

خوشبختانه آنها بیشتر خودداری از مستقیم, شخصی, حملات, اما شده اند وجود دارد مقدار زیادی از دشمن پس زمینه جلسات از روزنامه نگاران و مورب انتقاد از سیاست. دولت فدرال خصوصی ابراز نا امیدی با ویکتوریا اكراه به قبول کمک از نیروی دفاع استرالیا برای این کار از منینگ بازرسی و نظارت بر ردیابی تماس ها از بیش از 5000 فعال موارد در دولت است. نخست وزیر اسکات موریسون ساخته شده همان نقطه به طور غیر مستقیم در این هفته با singling سیستم تماس ردیابی در NSW برای ستایش بدون ذکر ویکتوریا.

برای برتر Daniel Andrews بارها تاکید کرد که مراقبت از سالمندان در خانه های که در آن بسیاری از مرگ و میر رخ داده است در حال فدرال مسئولیت و نه خود را. وی افزود تیز است که او نمی خواهد می خواهید مادر خود را که او در اواسط 70s به زندگی در برخی از آنها.

در همین حال دولت premiers شده اند مغرور با یکدیگر بیش از مرز تعطیلی. NSW برتر Gladys Berejiklian شکایت کرده است که Annastacia Palaszczuk باید با توجه به برخی او را متوجه قبل از بسته شدن کوئینزلند مرز روز چهارشنبه دوباره به مردم از سیدنی بیشتر است. و غربی استرالیا نا امید است که دولت فدرال در مورد دولت سفت و سخت بسته شدن مرز سیاست. آقای موریسون انتقاد غرب استرالیا در روز پنج شنبه برای گرفتن یک “همه یا هیچ رویکرد” به مرز بسته شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>