دهها هزار نفر از سرخپوستان بسته به ورزشگاه به خوش آمد می گوید تهمت

هند و ایالات متحده ساخته شده است نزدیک سیاسی و امنیتی روابط و تهمت دو روز سفر نشانه ای از منافع همگرا و یک راه برای مقابله با افزایش چین به عنوان یک ابرقدرت مقامات می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرود در غرب شهر احمدآباد سیاسی از نارندرا نخست وزیر هند به یک خروس خوش آمدید, در آغاز از دو روز سفر است که او را به تاج محل در آگرا و دهلی نو برای جلسات رسمی.

مودی در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن او پا کردن یک نیروی هوایی همراه با همسرش, Melania.

“ما آماده برای آمدن به هند ما در راه ما خواهد نشست همه در چند ساعت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در زبان هندی قبل از او فرود آمد.

مودی توییتی قدیمی هندی گفت: در پاسخ به: “مهمان خدا است.”

عامیانه رقصنده حمل چتر رنگارنگ رقصید در کنار فرش قرمز به عنوان طبل trumpeters و دیگر نوازندگان انجام شده در زمینه های فرودگاه به استقبال تهمت و هیئت نمایندگی ایالات متحده.

امیدوار است که در جهان دو تا از بزرگترین دموکراسی می تواند مذاکره “اعتماد سازی” معامله در زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ورود کمرنگ شده اند در شبانه روز اخیر تفاوت بیش, کشاورزی, پزشکی, دستگاه های دیجیتال, تجارت و پیشنهاد تعرفه های جدید چرک, با توجه به گروه های کسب و کار.

ما نگرانی هایی است که رهبری در سال گذشته به تعلیق هند تعرفه-دسترسی رایگان به برخی از 5.6 میلیارد دلار در صادرات تحت 1970s-عصر کلی سیستم از تنظیمات هنوز هم باقی می ماند, مقامات ایالات متحده می گویند.

اما مودی که ساخته شده است یک شخصی رابطه دوستانه با مغلوب ساختن پیشی جستن است بیرون کشیدن متوقف می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید حتی اگر چشم انداز حتی محدود معامله شد باریک.

گردش سواره مسیر آن را به عنوان snaked از طریق شهرستان شد thronged توسط دهها هزار نفر از عجیب تماشاچیان مشتاق به گرفتن یک نگاه اجمالی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی.

اواز یا موسیقی دو نفری با هم garlanded یک تصویر از استقلال هند قهرمان مهاتما گاندی پس از توقف به طور خلاصه به دیدار قبلی خود در خانه Sabarmati Ashram,

NAMASTE مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و شرکت در پذیرش در یک 110,000-صندلی ورزشگاه کریکت در شهرستان. یک جمعیت بزرگ پر از ورزشگاه ادعا می شود بزرگترین زمین کریکت.

در ورزشگاه بسیاری از مردم با پوشیدن سفارشی کلاه سفید گفت: “ناماسته (سلام) مغلوب ساختن پیشی جستن” در حالی که کارگران دست از هزار نفر از کارتن ماسک از رئیس جمهور ایالات متحده.

این تجمع خواهد بود و یک نسخه بزرگتر از “پرونده مودی” رالی که تهمت و مودی به طور مشترک به نظر می رسد در در هوستون به جايزه جمعیت 50000 آمریکایی های هندی تبار در سال گذشته که در آن تهمت تشبیه مودی به الویس پریسلی برای جمعیت کشیدن قدرت.

همراهان او شامل پدر Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر علاوه بر اعضای کابینه از جمله وزیر بازرگانی ویلبر راس.

تهمت که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر به طور معمول می شود بزرگترین مخاطبان از هر نامزد در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا گرفته تا 20,000 یا پس از او شده است بی میلی توصیف از مودی توانایی برای به دست آوردن یک جمعیت بزرگتر از او.

بسیاری از جاده ها مسدود شد خاموش در احمدآباد مغازه ها بسته و پلیس مستقر در پشت بام ها و بالکن ها. کودکان مدرسه سوار اتوبوس عازم ورزشگاه فریاد می زدند “ما عاشق مغلوب ساختن پیشی جستن.” دیگران بودند حمل هند پرچم.

“من شده اند در اینجا پس از 7 صبح من نمی دانم که چگونه بسیاری از من دست از” گفت: Durvin Prajapati یک جوان 19 ساله داوطلب که ایستاده بود در ورزشگاه تلاقی چند خیابان یا جاده با یک جعبه از دو هزار تهمت ماسک. “ما مانند مغلوب ساختن پیشی جستن: او خوب است برای کسب و کار”

از احمدآباد او سر به آگره برای یک غروب مراجعه به یاد تاج محل آرامگاه قبل از فرود در دهلی نو برای یک اجلاس با مقامات و رهبران کسب و کار.

دو طرف شده است این استدلال بیش از ما خواسته برای دسترسی به هند طیور و فراورده های لبنی در بازارهای هند کنترل قیمت دستگاه های پزشکی مانند استنت و دقیق داده های محلی سازی قوانین است که ما تکنولوژی شرکت می گویند افزایش هزینه انجام کسب و کار.

دولت مودی به دنبال ترمیم تجارت امتیازاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در سال 2019 و دسترسی بیشتر به بازارهای ایالات متحده برای آن دارویی و محصولات کشاورزی است.

دو کشور در حال انتظار برای اعلام دفاع معاملات از جمله هند نیروی دریایی طرح توجیهی خرید هلیکوپتر از لاکهید مارتین به ارزش $2.6 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>