ده ها هزار نفر جشن Bangabandhu تاریخی سخنرانی با آهنگ آتش بازی

جوان بنگلادش گروه جوانان از لیگ عوامی مرکز تحقیقات و اطلاعات سازماندهی کنسرت در ارتش ورزشگاه در سال ششم در روز شنبه.

این سازمان دارای این کنسرت در هر سال در روز مارک Bangabandhu تاریخی مارس 7, سخنرانی, اما در این سال آن آمد 10 روز قبل از تولد او گذاشت که اضافه های مختلف شور به این رویداد است.

دختر نخست وزیر شیخ حسینه خواستند پیوست این کنسرت برای اولین بار جلوتر از جشن برای Bangabandhu را گرفت.

Bangabandhu دیگر پدر شیخ ریحانه همراه حسینه خواستند. نوه او Saima Wazed Hossain و رضوان Mujib Siddiq یک CRI متولی نیز وجود دارد.

برگزارکنندگان نمایش داده می شود امضای تصویر از پدر ملت با انگشت خود را مطرح و در طول سخنرانی و برخی از نقل قول های خود در تخته های بزرگ است.

این کنسرت آغاز شده و با سرود ملی. در این سال اجرا شامل F Minor, وایکینگ ها AvoidRafa, مرموز, سرنوشت Lalon, Shunyo, Arbovirus, Chirkut, کینه جویی, Fuad و دوستان و منار Rahman.

علاوه بر تعداد خود آنها نیز انجام شده Swadhin Bangla بتر Kendra آهنگ که با الهام از ملت در طول جنگ آزادی.

علاوه بر اجرای برنامه توسط گروههای خیره کننده آتش بازی استقبال مخاطبان است.

تاریخی گفتار بازگشت به محل برگزاری کنسرت از طریق پر جنب و جوش هولوگرافی نشان می دهد تهیه شده توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات را بدست آورد.

مخاطبان خوانده سخنرانی و فریاد شادی بنگلادش همراه با تصویر هولوگرافی پدر ملت است.

آنها دست تکان داد در حسینه خواستند و ریحانه و دو دختر از Bangabandhu دست تکان داد به عقب در زمان.

CRI مستند در رمان گرافیکی “Mujib” نیز به نمایش در آمد.

“ما می خواهیم به گسترش روح آزادی, جنگ استقلال و Bangabandhu در میان جوانان از طریق این کنسرت. هزاران نفر از جوانان را تلاوت تاریخی گفتار زمانی که ما روی صفحه نمایش آن است. ما می خواهیم به آنها متصل” Nasrul حمید CRI متولی گفت.

وزیر دارایی AHM Mustafa Kamal, داکا شمال شهردار Atiqul اسلام, دولت, وزیر امور خارجه شهریار Alam, دولت, وزیر ICT Zunaid احمد Palak دولت و وزیر اطلاعات مراد حسن با حضور در کنسرت.

هندی, کمیساریای عالی ریوا Ganguly داس کمال Abdul Naser چودری رئیس هماهنگ کننده Bangabandhu تولد صدمین برنامه ها و CRI متولی Nahim Razzaq در میان دیگران نیز حضور داشتند.

بیش از 500 مجریان قانون اعزام شدند برای اطمینان از امنیت. “من از پیوستن به این کنسرت در هر سال است. امنیت اقدامات سختگیرانه تر در این سال و آن را خوب به نظر می رسد” گفت: Ashiqur رحمان از شمال و جنوب دانشگاه.

در میان ترس از جدید coronavirus مقامات نیز نگه داشته و دست عفونی برای مخاطبان در تعدادی از مکان های.

bdnews24.com یک همکار رسانه ای این رویداد بود که پخش زنده در سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de